SK Stap Tratec – FK Žatec 7:2 (3:1)

Další zápas Krajského přeboru přinesl sice devět branek, ale dalších nejméně tolik šancí střelci na obou stranách borci nedali. Hosté navíc i penaltu, když střela jejich kanonýra Hassmana šla hodně vedle brány domácích. Žatečtí fotbalisté měli lepší úvod zápasu, když po chybě obrany domácích docílili i vedoucí branky. Tento stav však trval jen pět minut a pak přišla již pouze kanonáda domácích, i když pěkné šance měli i hosté !

- domácí nedokázali dostat balón ze svého velkého vápna a Klíma míč propasíroval do brány – 0:1 !
11´ - odražený balón ve skrumáži a Kučera na 2x prostřelil gólmana hostů a vyrovnal na – 1:1 !
17´ - pěkná akce v podání trojice Havel – Demeter a Zima v čisté šanci střílel jen těsně vedle !
24´ - přetažený, jemně načechraný balón Kučery do vápna na Zimu a jeho nechytatelný volej skončil v bráně hostů a bylo to ji – 2:1 !
27´ - rohový kop hostů a Beneš hlavou dal šanci vyniknout Vaňákovi, který míč na dvakrát přikryl !
35´ - další rohový kop hostů a zcela volný Hasmann parádní střelou orazítkoval domácí břevno !
36´ - únik Zimy a přesná zpětná přihrávka na Kučeru, který v čisté šanci trefil jen gólmana hostů !
39´ - dobře kopnutý trestný kop Havla z 18-ti metrů přes zeď k tyči skončil v síti a bylo to – 3:1 !

První půlka zápasu byla vcelku vyrovnaná, ale domácí měli lepší mušku a tak šli do kabin s dvoubrankových náskokem, z čehož měli promrzlí diváci velkou radost.

46´ - chyba hostů v rozehře a Havel prostrčil míč na Bulejka a ten zvýšil pohodlně na – 4:1 !
48´ - faul ve vápně na domácího kapitána Kučeru, jasná penalta a sám postižený zvýšil již na – 5:1 !
51´ - ruka ve vápně domácích a také penalta pro hosty, kterou ale trestuhodně zahodil Hassman !
57´ - rohový kop hostů a Hassman napravil svou chybu při penaltě a snížil z voleje na – 5:2 !
63´ - krásná akce domácích po ose Havel – Kučera a Čurgali poslal míč pod břevno a bylo to – 6:2 !
71´ - mazácký lob přes beky od Havla na Čurgaliho, který byl zcela sám, ale gólman jeho kličku vystihl
76´ - rychlý brejk domácích do otevřeného obrany hostů, ale Kučerovu ránu gólman vyrazil na roh !
78´ - rohový kop domácích, odražený balón ke zcela volnému Bulejkovi, ale jeho bodlo šlo těsně vedle !
90´ - průnik domácích obranou hostů a Bulejko, za pomoci beka hostů stanovil konečné skóre – 7:2 !!!

Ve druhé půli už to byl koncert domácích hráčů, kteří divákům předváděli chvílemi parádní akce a je jen škoda, že nevyužili více šancí, mohla se točit, diváky vytoužená desítka. Ale i tak to byl pro všechny skvělý zážitek a i přes studené počasí se konala na závěr tradiční vítězná děkovačka u tribunky a následně zazněl ještě z kabiny známý, vítězný pokřik domácích borců.

Vaňák – Luňák, Kubr (ŽK), Šmalcl (ŽK), Snášel  – Zima, Havel, Bulejko, Čurgali (70´- Rybář), Demeter – Kučera

Hladík !!!

Jirchář, Honců, Štefan a Meidl  a  !!!

• Diváci:  115 – promrzlých, ale spokojených vilémovských fandů !
  • Rozhodčí: Vlašič– Fišl, Prágl (velmi dobrý výkon)
  • Delegát svazu:  p.Wencl Petr
Nejlepší hráči utkání: Čurgali (V) Hassman (Ž)