SK Stap Tratec - SK Perštejn 0:1 (0:1)

S obrovskými problémy se sestavou se potýkající domácí favorit nedokázal proti houževnatým hostům prorazit jejich obranný val a naopak z brejků mohl inkasovat i další branky. Je to paradoxní, ale přestávka díky Covidu 19 nám bude vyhovovat a budeme doufat, že se alespoň dva hráči vyléčí a doplní torzo týmu, které je v současné době k dispozici. Museli jsme oslovit i skoro padesátníka Láďu Hejla, aby náš šel po X letech pomoci a v tomto zápase se ještě navíc zranil Láďa Jindřich, takže věřme, že ta 14-ti denní pauza nám trochu pomůže vyléčit šrámy.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- rychlý brejk hostů zakončoval kanonýr Dolejška, ale Vaňák míč vytáhl na rohový kop
14´ - chyba domácích a kapitán hostů Krok se ocitl sám před Vaňákem, ale střílel jen vedle jeho brány
17´ - hosté vyšachovali obranu domácích a Svoboda střelou k tyči rozvlnil síťdomácích – 0:1 !!!
22´ - tvrdá rána Zimy z 18-ti metrů, ale gólman hostů byl pozorný a míč lapil
39´ - ulička Rybáře a Zima byl sám před gólmanem hostů, ale zakončoval jen střelou vedle !!!

V první půli měli sice domácí více míč na svých kopačkách, ale výborná a zkušená dvojice útočníků hostů Dolejška – Krok jim dělala obrovské problémy při rychlých brejcích. Domácí kromě tutovky Zimy neměli již další větší příležitost a tak když hosté ze tří tutovek dali jednu, šli do kabin s jednobrankovým vedením překvapivě oni.

63´ - další rychlý brejk hostů a Dolejšovu střelu v čisté šanci Vaňák bravurně vyrazil
66´ - dlouhý aut Hejla a Čonkovu střelu z otočky gólman hostů bez problémů lapil
68´ - rohový kop Havla a hlavička Zimy končí na břevně a odráží se nad bránu hostů !!!
72´ - centr Čonky do vápna hostů a krásné nůžky Zimy končí bohužel opět jen nad bránou soupeře !
79´ - střelu Havla tečoval Vavroušek, ale gólman hostů stál opět tam kde měl být a míč chytil
85´ - dobře mířenou střelu Vavrouška gólman hostů opět pohodlně zlikvidoval
89´ - Čonka zatáhl balón do vápna, přihrál zpět na Kramera, ale i jeho střelu gólman hostů lapil

Domácí se snažili ve druhé půli otočit nepříznivý výsledek, ale hosté perfektně organizovanou obranu je k žádné superšanci nepustili a nečekaný výsledek ubránili. Je to škoda, protože jsme byli určitě v tomto zápase favority, bohužel nám zápas nevyšel dle našich představ a poprvé v nové sezóně jsme doma podlehli.

Hodnocení vilémovského trenéra Vl.Choda:

"Za první poločas jsme si vytvořili pouze jednu šanci, za to soupeř měl tak tři a z jedné skóroval. Druhý poločas jsme se snažili dostávat do hlubokého bloku hostí, nějaké příležitosti jsme měli, ale stejně tak jsme mohli z protiútoků inkasovat. Hráčům nelze upřít snahu, ale oproti minulým domácím utkáním byl náš herní projev slabší. Teď nás čeká zápasová přestávka, kterou paradoxně vítáme!"

Sestava Vilémova:

Vaňák - Honců (ŽK), Jirchář, Vavroušek, Jindřich (46´- Hejl) - Kramer, Rybář, Zima, Čonka, Snášel  (55´- Kurel) – Havel

Připraven na lavici jen:

druhý gólman Dvořák

Chyběli ještě:

Hoke, Luňák, Kučera, Šmalcl a Filip

Trenér: Chod V.
Asistent: Zbončák
Masérka: Čudová E.
Vedoucí mužstva: Kurel P.
Manager: Sklenář L.

Diváci: 0 – jen 21 pořadatelů a členů technické čety !!!

Rozhodčí: Sabó – Baum, Šefčík (velmi dobrý výkon)
Delegát svazu: pan Javorek Jiří

  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Dolejška (P)
Žluté karty 1 1
Červené karty 0 0
Rohy 7 5
Držení míče 53% 47%
Ofsajdy 5 4
Fauly 15 18
Střely na bránu 7 5
Mimo 9 6


Soupiska hráčů sálovky na sezónu 2020/21

Nová soupiska pak má zatím těchto pár jmen, která budou postupně doplňována: T.Hadar – R.Vichterey, J.Kolda, D.Kučera, T.Soukup, Šafránek, Lukácz a R.Sklenička.

POZOR - KAŽDÝ Z TĚCHTO HRÁČU UHRADÍ CO NEJDŘÍVE ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 500,- Kč, jinak nebude moci hrát ! Zodp. – R.Vichterey

Mužstvo povede Radek Vichterey, pokladníkem a vedoucím mužstva je Dan Kučera a prezidentem a sekretářem L.Sklenář. Nepravidelné tréninky dle dohody budou v naší hale. Po tréninku bude občas podle potřeb vedení krátká hráčská schůze v Lodovně, kde se všichni dozví veškeré podrobnosti k turnajům, přípravám memoriálu M.Kotraby a H.Bálka apod. Vše bude také viset v naší skříňce i na internetových stránkách - www.skvilemov.cz a fcb Sálovky !!!

Jezdit se bude zásadně osobními vozy dle výše uvedených odjezdů, které mohou být vzhledem k dopravní situaci mírně pozměněny dle pokynů vedoucího týmu nebo jeho zástupce na tréninku, vždy před turnajem nebo smskami a na fcb. Řidiči aut by se pak měli střídat dle pokynů vedení, které zodpovídá za řádné plnění povinností celého kolektivu vůči Krajskému štábu Futsalu, jenž rozeslal všem účastníkům platný řád a povinnosti, včetně stanovených pokut. Se zásadními věcmi budou všichni seznámeni vedoucím týmu na první společné schůzce, aby nedocházelo k nedorozuměním a eventuelně i ke zbytečným vylučováním a sankcím, jenž nejsou zrovna malé.

Bude se zase hodnotit tréninková docházka, brigády před i po mem.M.Kotraby a H.Bálka a také střelecká tabulka z mistrovských turnajů. Po skončení soutěže bude vyhlášen tradičně na společné „Závěrečné“ nejlepší Sálovkář sezóny a on i další dva obdrží zajímavé odměny, stejně jako nejlepší hráč a střelec. V případě umístění do 3.místa pak vypsalo vedení tajnou mimořádnou velkou prémii !

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.