SK Stap Tratec - SK Perštejn 0:1 (0:1)

S obrovskými problémy se sestavou se potýkající domácí favorit nedokázal proti houževnatým hostům prorazit jejich obranný val a naopak z brejků mohl inkasovat i další branky. Je to paradoxní, ale přestávka díky Covidu 19 nám bude vyhovovat a budeme doufat, že se alespoň dva hráči vyléčí a doplní torzo týmu, které je v současné době k dispozici. Museli jsme oslovit i skoro padesátníka Láďu Hejla, aby náš šel po X letech pomoci a v tomto zápase se ještě navíc zranil Láďa Jindřich, takže věřme, že ta 14-ti denní pauza nám trochu pomůže vyléčit šrámy.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- rychlý brejk hostů zakončoval kanonýr Dolejška, ale Vaňák míč vytáhl na rohový kop
14´ - chyba domácích a kapitán hostů Krok se ocitl sám před Vaňákem, ale střílel jen vedle jeho brány
17´ - hosté vyšachovali obranu domácích a Svoboda střelou k tyči rozvlnil síťdomácích – 0:1 !!!
22´ - tvrdá rána Zimy z 18-ti metrů, ale gólman hostů byl pozorný a míč lapil
39´ - ulička Rybáře a Zima byl sám před gólmanem hostů, ale zakončoval jen střelou vedle !!!

V první půli měli sice domácí více míč na svých kopačkách, ale výborná a zkušená dvojice útočníků hostů Dolejška – Krok jim dělala obrovské problémy při rychlých brejcích. Domácí kromě tutovky Zimy neměli již další větší příležitost a tak když hosté ze tří tutovek dali jednu, šli do kabin s jednobrankovým vedením překvapivě oni.

63´ - další rychlý brejk hostů a Dolejšovu střelu v čisté šanci Vaňák bravurně vyrazil
66´ - dlouhý aut Hejla a Čonkovu střelu z otočky gólman hostů bez problémů lapil
68´ - rohový kop Havla a hlavička Zimy končí na břevně a odráží se nad bránu hostů !!!
72´ - centr Čonky do vápna hostů a krásné nůžky Zimy končí bohužel opět jen nad bránou soupeře !
79´ - střelu Havla tečoval Vavroušek, ale gólman hostů stál opět tam kde měl být a míč chytil
85´ - dobře mířenou střelu Vavrouška gólman hostů opět pohodlně zlikvidoval
89´ - Čonka zatáhl balón do vápna, přihrál zpět na Kramera, ale i jeho střelu gólman hostů lapil

Domácí se snažili ve druhé půli otočit nepříznivý výsledek, ale hosté perfektně organizovanou obranu je k žádné superšanci nepustili a nečekaný výsledek ubránili. Je to škoda, protože jsme byli určitě v tomto zápase favority, bohužel nám zápas nevyšel dle našich představ a poprvé v nové sezóně jsme doma podlehli.

Hodnocení vilémovského trenéra Vl.Choda:

"Za první poločas jsme si vytvořili pouze jednu šanci, za to soupeř měl tak tři a z jedné skóroval. Druhý poločas jsme se snažili dostávat do hlubokého bloku hostí, nějaké příležitosti jsme měli, ale stejně tak jsme mohli z protiútoků inkasovat. Hráčům nelze upřít snahu, ale oproti minulým domácím utkáním byl náš herní projev slabší. Teď nás čeká zápasová přestávka, kterou paradoxně vítáme!"

Sestava Vilémova:

Vaňák - Honců (ŽK), Jirchář, Vavroušek, Jindřich (46´- Hejl) - Kramer, Rybář, Zima, Čonka, Snášel  (55´- Kurel) – Havel

Připraven na lavici jen:

druhý gólman Dvořák

Chyběli ještě:

Hoke, Luňák, Kučera, Šmalcl a Filip

Trenér: Chod V.
Asistent: Zbončák
Masérka: Čudová E.
Vedoucí mužstva: Kurel P.
Manager: Sklenář L.

Diváci: 0 – jen 21 pořadatelů a členů technické čety !!!

Rozhodčí: Sabó – Baum, Šefčík (velmi dobrý výkon)
Delegát svazu: pan Javorek Jiří

  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Dolejška (P)
Žluté karty 1 1
Červené karty 0 0
Rohy 7 5
Držení míče 53% 47%
Ofsajdy 5 4
Fauly 15 18
Střely na bránu 7 5
Mimo 9 6


Co nám přinesl měsíc prosinec ?

 1. Až z dalekého Brna k nám přijel pan Machač, který navrhuje a dělá rozpočty na umělá zavlažování travnatých ploch. Nechali jsme si zpracovat projekt od něho na vedlejší hřiště. Vyjde to na 250 tisíc Kč a zkusíme na to sehnat za pomoci Obecního úřadu nějakou dotaci. Pokud to vyjde, tak vzhledem k projektu zdarma to dle smlouvy musíme zadat firmě pana Machače. Což nám samosebou nevadí, má s tím zkušenosti a dle referencí to umí. Nejdůležitější bude ale sehnat nějakou šikovnou dotaci, aby nám to pokrylo alespoň 60% celkových nákladů. Uvidíme.
 2. Konečně se 3.prosince rozvolnilo a otevřela se po dvou měsících zase Lodovna, takže jsme začali schůzovat a to jak výbor SK, tak i Fanda klub. Hned to bylo veselejší a bylo kam chodit. Netrvalo to však dlouho a zase jsme to museli zavřít. Hrůza ten Covid.
 3. Naši nohejbalisté zahájili svou další sezónu v hale. Schází se jich dost a po každém pátečním klání to šli spláchnout do Lodovny, ale bohužel nařízení vlády jim to zatím na neurčito zase stoplo.
 4. Nový nájemce bývalého krámu firma KAVY pana Karla Kirchbergera převzala vyklizený prostor po Vietnamcích a začal tam navážet plastová okna a dveře na své akce v okolí.
 5. Naši Sálovkáři obdrželi nemilou zprávu z KŠF, že se ruší celý letošní ročník a zápisné se převede do dalšího ročníku na podzim roku 2021. Je to škoda, ale co se dá dělat, těšili jsme se zbytečně.
 6. Náš relativně nový borec Jan Filip odešel po boku úspěšného trenéra Varnsdorfu pana Oulehly trénovat do Prahy Viktorku Žižkov, takže s námi nebude moc trénovat, ale přislíbil, že když bude mít volno nebo bude repre přestávka, že určitě dorazí alespoň na zápas. Držíme mu palce, aby se tam co nejdéle udržel a brzy dostal nabídku jako hlavní trenér třeba i někde jinde.
 7. Máme připraven rozpis zimní přípravy, která díky zahájení mistrovských zápasů 20.2.2021 doznala změn. Bude zde pouze pohár s Malšovicemi v Děčíně, soustředění a dva přátelské zápasy a sice se Stráží p.R. v Heřmanicích a generálka v Hrádku n.N.
 8. Trénovat začne naše Á-mužstvo již 12.ledna a sice dvakrát týdně, jednou velká umělka ve Varnsdorfu a pak malá umělka s halou v Rumburku na koupališti, vždy systémem úterý – čtvrtek.
 9. Nejlepší tréninkovou docházku 100% měli ve zkráceném režimu za prosinec na umělce v Rumburku tito čtyři hráči - Vaňák, Dvořák, Kučera a Snášel. Jen tak dál hoši, pokud to vůbec půjde !
 10. Po silných větrech jsme na hřišti utrpěli opět nějakou tu újmu v podobě utržených čtyř reklam a plexiskla na střídačce hostů.
 11.  
 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.