SK Stap Tratec – TJ Perštejn 1:0 (1:0)

Domácí měli konečně na lavici alespoň tři hráče do hry na střídání a i přes absenci Vaňáka, Křivohlavého a Šmalcla to byli oni, kdo udával prakticky po celé utkání tempo v zápase. Po minulých dvou domácích kanonádách se tentokráte domácím borcům lepila smůla na kopačky a hosté, často i se štěstím a super zákrokům svého gólmana, nakonec odjeli jen s jednobrankovou prohrou, i když na tutové šance to bylo asi 11:3 !!! Tyto důležité body znamenají pro domácí posun do absolutní špice, což bylo i vytyčeným cílem výkonného výboru SK, před zahájením soutěží.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- dlouhý aut hostů do vápna domácích a Došek v dobré šanci trefil jen dobře stojícího Dvořáka !
13´ - krásná akce domácích, kdy Buryánek obešel v rohu soupeře, vrátil míč na vápno na Havla, který si jej přistrčil a nechytatelnou ranou do šibenice rozvlnil poprvé a naposledy síť hostů – 1:0 !!!
16´ - dobrý centr hostů do vápna domácích a kanonýr Filinger hlavou jen těsně minul bránu !
21´ - únik Kučery a zpětná přihrávka na Buryánka, který z 8-mi metrů netrefil odkrytou bránu !!!
23´ - ulička Rybáře a Havel šel sám na gólmana, který mu zmenšil úhel a střela skončila na tyčce !
27´ - další akce Buryánka a zpětná přihrávka tentokráte na Zimu, ale jeho střela šla jen těsně vedle !
30´ - chytrá ulička Kučery na mladíčka Rybáře, který střílel v dobré šanci jen vedle brány hostů
32´ - na rohový kop Havla si naskočil Zima, ale jeho hlavičku srazil bek hostů mimo bránu
41´ - další parádní centr Buryánka a Havel hlavou střílel jen těsně vedle brány hostů !

V první půli se hrál otevřený fotbal, což domácím vyhovovalo a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale kromě parádního gólu Havla se do sítě již žádný jiný míč nedostal. Hosté měli dvě dobré šance, ale ani oni nebyli úspěšní a tak se šlo do šaten za zaslouženého, ale jen těsného vedení domácích.

46´ - chyba domácích a exreprezentant v sálové kopané Filinger šel sám, ale střílel jen nad bránu !
52´ - dlouhý pas od Honců na Havla, ten postrčil míč na Kučeru, ale jeho střelu na 2x kryl gólman !
53´ - ulička Buryánka na Havla a ten byl zcela sám, ale jeho střelu gólman hostů vytlačil na roh !
55´ - chytrá akce domácích, když Havel přihrál do volna míč Kučerovi, ten mazáckým lobem přehodil gólmana hostů, ale jejich bek ještě stačil z brankové čáry míč odkopnout – to byla smůla !
68´ - ulička Buryánka na Kučeru, který se ocitl sám před gólmanem a ten jeho střelu vytěsnil na roh !
73´ - hosté v jedné z mála šancí ve druhé půli Doškem, ale jeho střela šla hodně nad bránu Dvořáka
81´ - odvážný průnik středem hřiště Jindřicha, ale jeho střelu zlikvidoval výborný gólman hostů !
82´ - rohový kop hostů a následná hlavička Kroha skončila jen nad bránou domácích !
93´ - únik dvojice Hoke – Šindelář do odkryté obrany hostů, ale dlouhá přihrávka šanci zmařila !

Ve druhé půli chtěli domácí protrhnout střeleckou smůlu z půle první, ale opak byl pravdou. Spousta šancí, ale ani jeden gól. I hubené vítězství se počítá a tak jsme si připsali do tabulky další tři body a posunuli se o něco výše. Věřme, že si naši hráči schovali nějaké ty branky na další zápasy, kterých bude ještě víc než dost do konce podzimní sezóny. Krásné nové dresy byly pokřtěny a závěrečná děkovačka s diváky byla také tradičně ohromující.

Dvořák (ŽK) – Honců, Jirchář, Kurel, Jindřich – Rybář (62´- Luňák), Zima, Havel (ŽK), Vavroušek (ŽK), Buryánek (82´- Šindelář) – Kučera (77´- Hoke – ŽK).

Manager: Sklenář L.

Diváci: 215 – spokojených především s hrou našich borců  !!!

Rozhodčí: Průša – Slívko, Suchánek (výborný výkon všech)
Delegát svazu: pan Mitáš

Nejlepší hráči utkání: Buryánek (V) Sabadosch (P)

15.Proboštov285251637 : 5824 b.

Blšany odstoupily ze soutěže, takže byly prvním sestupujícím a k nim přibyly ještě Horní Jiřetín a Proboštov. Nováčky budou seskupivší z divize – Most a Štětí plus postoupivší z 1.A třídy – Pernštejn a Modrá. Takže se určitě máme za dva měsíce na co těšit !!! Dáváme na losování požadavek na číslo 1, takže první dva mistrovské zápasy bychom měli hrát doma, uvidíme jak to dopadne a s kým to asi tak bude.