SK Stap Tratec – FK Krupka 4:1 (2:0)

Po dvou porážkách za sebou v okresních derby se chtěli vilémovští hráči rozloučit v posledním domácím zápase před svými diváky výhrou a to se jim také podařilo. Přijel totiž jejich oblíbený soupeř, který chce hrát vždy otevřený a pohledný fotbal bez tvrdých zákroků na hranici pravidel a to domácím vždy vyhovuje. Fotbal to byl oboustranně kvalitní, ve kterém se domácím více dařilo v koncovce a i proto hladce vyhráli, i když na hřišti to chvílemi tak nevypadalo. Na straně domácích se vyznamenal gólman Dvořák, který zabránil svými zákroky několika tutovkám. Škoda nepříjemného počasí, které odradilo fanoušky a na zápas přišlo „rekordních“ 100 diváků, což je nejméně v letošním celém roce !

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

-  načechraný centr Buryánka přistál na noze Zimy, ale jeho střela šla jen nad bránu hostů
12´ -  parádní rána Vavrouška z 25-ti metrů skončila v náruči pozorného gólmana hostů
17´ - ulička od Havla mezi beky a Kučera šel sám na gólmana a lobem ho překonal – 1:0 !!!
19´ - dobře mířenou střelu hostujícího Klubného z 20-ti metrů domácí gólman na 2x lapil
23´ - tvrdou ránu hostujícího Vlasáka gólman domácích bravurně vyrazil na rohový kop
25´ - čistá šance hostů v podání Vlasáka, ale Dvořák v bráně jej opět vychytal a míč vytlačil na roh !!!
31´ - do třetice obrovská šance hostujícího Vlasáka, ale míč skončil jen na boční síti domácích !
36´ - ulička Rybáře na Zimu a ten doslova prostřelil hostujícího gólmana a zvýšil na – 2:0 !!!
41´ - Havlovu dobře mířenou střelu z úhlu gólman hostů na dvakrát lapil
44´ - další dobrá rána domácího Zimy z 25-ti metrů končí jen těsně vedle hostující svatyně !

První půle byla zcela vyrovnaná co se hry týče i na šance, ale domácí dokázali dvě šance proměnit v branky, kdežto hosté ani jednu a tak se šlo do šaten za dvoubrankového vedení Vilémova.

58´ - Rybář hledal lobem přes beky Kučeru, ale než ten se dostal k dorážce míč už skončil v síti – 3:0 !
63´ - trestný kop z hranice velkého vápna v podání Buryánka skončil jen na dobře postavené zdi hostů
65´ - centr do vápna domácích a Kotrba v čisté šanci trefuje jen dobře postaveného Dvořáka v bráně !
67´ - trestný kop hostů z 25-ti metrů střílel Kotrba jen těsně nad domácí branku
72´ - přesný centr Zimy na střídajícího Šindeláře a ten v čisté šanci trefil jen beka a byl z toho roh
74´ - dlouhý centr do vápna domácích a volný Kotrba snížil technickou střelou k tyči na – 3:1 !!!
79´ - učebnicová akce domácích po ose Šindelář – Havel – Kučera a ten do prázdné brány – 4:1 !!!
85´ - odražený balón a Rybář z další obrovské šance míč zbrkle napálil a ten letěl nad bránu hostů
87´ - další pěkná akce domácích, kdy Havel nacentroval míč na malé vápno a Křivohlavý pálil vedle
89´ - rozehrávka domácích z trestného kopu, ale Havel zpoza vápna střílel jen nad bránu hostů

Ve druhé šli domácí rychle do tříbrankového vedení a vypadalo to, že se hosté položí a odvezou si debakl. Opak byl ale pravdou, hosté se snažili hrát technický fotbal až do konce utkání a po snížení na rozdíl dvou branek otevřeli zcela hru, posílili útok, ale byli to domácí, kteří se pak snadněji dostávali do brejků a šancí a nejen, že skóre navýšili, ale mohli přidat i další branky, ale chybělo jim to pověstné štěstíčko. Za zmínku stojí, že hosté odehráli celý zápas bez jediné žluté karty !!! Poslední závěrečná děkovačka na podzim byla i přes malý počet fanoušků opět parádní a po ní se hned šlo do Lodovny, kde proběhla tradičně úspěšná Závěrečná dokopná s předáním odměn pro nejlepší jednotlivce i celý kolektiv.

Dvořák – Hoke, Jirchář, Kurel (ŽK), Luňák  – Zima, Vavroušek (80´- Křivohlavý), Rybář, Havel (ŽK), Buryánek (68´- Šindelář) – Kučera