SK Stap Tratec – TJ Perštejn 1:0 (1:0)

Domácí měli konečně na lavici alespoň tři hráče do hry na střídání a i přes absenci Vaňáka, Křivohlavého a Šmalcla to byli oni, kdo udával prakticky po celé utkání tempo v zápase. Po minulých dvou domácích kanonádách se tentokráte domácím borcům lepila smůla na kopačky a hosté, často i se štěstím a super zákrokům svého gólmana, nakonec odjeli jen s jednobrankovou prohrou, i když na tutové šance to bylo asi 11:3 !!! Tyto důležité body znamenají pro domácí posun do absolutní špice, což bylo i vytyčeným cílem výkonného výboru SK, před zahájením soutěží.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- dlouhý aut hostů do vápna domácích a Došek v dobré šanci trefil jen dobře stojícího Dvořáka !
13´ - krásná akce domácích, kdy Buryánek obešel v rohu soupeře, vrátil míč na vápno na Havla, který si jej přistrčil a nechytatelnou ranou do šibenice rozvlnil poprvé a naposledy síť hostů – 1:0 !!!
16´ - dobrý centr hostů do vápna domácích a kanonýr Filinger hlavou jen těsně minul bránu !
21´ - únik Kučery a zpětná přihrávka na Buryánka, který z 8-mi metrů netrefil odkrytou bránu !!!
23´ - ulička Rybáře a Havel šel sám na gólmana, který mu zmenšil úhel a střela skončila na tyčce !
27´ - další akce Buryánka a zpětná přihrávka tentokráte na Zimu, ale jeho střela šla jen těsně vedle !
30´ - chytrá ulička Kučery na mladíčka Rybáře, který střílel v dobré šanci jen vedle brány hostů
32´ - na rohový kop Havla si naskočil Zima, ale jeho hlavičku srazil bek hostů mimo bránu
41´ - další parádní centr Buryánka a Havel hlavou střílel jen těsně vedle brány hostů !

V první půli se hrál otevřený fotbal, což domácím vyhovovalo a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale kromě parádního gólu Havla se do sítě již žádný jiný míč nedostal. Hosté měli dvě dobré šance, ale ani oni nebyli úspěšní a tak se šlo do šaten za zaslouženého, ale jen těsného vedení domácích.

46´ - chyba domácích a exreprezentant v sálové kopané Filinger šel sám, ale střílel jen nad bránu !
52´ - dlouhý pas od Honců na Havla, ten postrčil míč na Kučeru, ale jeho střelu na 2x kryl gólman !
53´ - ulička Buryánka na Havla a ten byl zcela sám, ale jeho střelu gólman hostů vytlačil na roh !
55´ - chytrá akce domácích, když Havel přihrál do volna míč Kučerovi, ten mazáckým lobem přehodil gólmana hostů, ale jejich bek ještě stačil z brankové čáry míč odkopnout – to byla smůla !
68´ - ulička Buryánka na Kučeru, který se ocitl sám před gólmanem a ten jeho střelu vytěsnil na roh !
73´ - hosté v jedné z mála šancí ve druhé půli Doškem, ale jeho střela šla hodně nad bránu Dvořáka
81´ - odvážný průnik středem hřiště Jindřicha, ale jeho střelu zlikvidoval výborný gólman hostů !
82´ - rohový kop hostů a následná hlavička Kroha skončila jen nad bránou domácích !
93´ - únik dvojice Hoke – Šindelář do odkryté obrany hostů, ale dlouhá přihrávka šanci zmařila !

Ve druhé půli chtěli domácí protrhnout střeleckou smůlu z půle první, ale opak byl pravdou. Spousta šancí, ale ani jeden gól. I hubené vítězství se počítá a tak jsme si připsali do tabulky další tři body a posunuli se o něco výše. Věřme, že si naši hráči schovali nějaké ty branky na další zápasy, kterých bude ještě víc než dost do konce podzimní sezóny. Krásné nové dresy byly pokřtěny a závěrečná děkovačka s diváky byla také tradičně ohromující.

Dvořák (ŽK) – Honců, Jirchář, Kurel, Jindřich – Rybář (62´- Luňák), Zima, Havel (ŽK), Vavroušek (ŽK), Buryánek (82´- Šindelář) – Kučera (77´- Hoke – ŽK).