FK Junior Děčín - SK Stap Tratec 2:3 (0:2)

Hosté si jako vždy v zimě sjednali zápas na pěkné umělce městského stadionu v Děčíně s místním týmem Junioru Děčín, se kterým mají letité velmi dobré přátelské vztahy. Hosté měli v nohách čtvrteční zápas s varnsdorfskou U19 a navíc velkou marodku, takže jen tak tak slepili dohromady 10 hráčů do pole a navíc několik z nich jich bylo ještě i zdravotně indisponováno. I přesto začali zápas proti domácímu celku bojujícímu o postup do 1.A třídy svižně a v poločase se dostali do dvoubrankového vedení, ale nejméně další pět, šest tutovek navíc zahodili.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- dobře zahraný rohový kop v podání Rybáře, ale míč z hlavy Zimy šel jen těsně nad bránu
12´ - pěkná akce hostů po ose Rybář – Zima – Kučera a bylo to – 0:1 !!!
21´ - domácí se dostali poprvé do dobré šance, ale gólman Dvořák dokázal míč vytěsnit mimo tyče
22´ - centr Hokeho do vápna domácích a Rybář v čisté šanci přestřelil bránu  z malého vápna !
28´ - ulička Kučery a rychlonohý Kramer šel sám na gólmana, ale ten mu jeho kličku vystihl  !
29´ - odražený balón a Kučera spálil další loženku hostů, když střílel jen nad domácí bránu !
36´ - dlouhý pas Filipa na Zimu a ten šel také sám na gólmana, ale střílel jen vedle brány !!!
37´ - chyba domácích v rozehře a Kučera vytrestal ze 40-ti metrů na vápně stojícího gólmana – 0:2 !!!
39´ - domácí ve druhé dobré šanci, ale střela Vicányho šla jen těsně vedle brány hostů !
43´ - krásný pas Šindeláře na Hokeho, který postupoval sám na gólmana, ale ani on jej neprostřelil !
45´ - trestný kop domácích a hlavička Raymonda šla jen vedle brány hostů !

První půle byla víceméně v režii vilémovských fotbalistů, ale domácí podržel výtečnými zákroky jejich gólman a tak se produktivita hostů z minulých zápasů výrazně snížila do mínusu.

46´ - přesný centr Kramera a hostující Zima hlavou opět jen přestřelil domácí svatyni
55´ - únik Kramera, zpětná přihrávka na Kučeru, ale ten trefil v čisté šanci jen nohu gólmana !
58´ - domácí v další dobré šanci, ale střela jejich hráče šla vysoko nad bránu hostů
64´ - další pěkná akce domácích a jejich kanonýr Vicány trefil jen tyčku Dvořákovi branky !!!
66´ - rychlý brejk domácích do otevřené obrany a Raymond snížíl na rozdíl gólu – 1:2 !!!
73´ - chyba hostů a kanonýr domácích Vicány srovnal stav na ukazateli na – 2:2 !!!
77´ - faul na Šindeláře ve vápně a nařízený PK proměnil Kučera a završil tak svůj hattrick – 2:3 !!!
87´ - dobře mířená rána domácích z 20-ti metrů, ale Dvořák v bráně hostů byl na místě !
88´ - trestný kop hostů zahrával Kučera a domácí gólman měl plné ruce práce míč vytěsnit na roh !

K utkání řekl vilémovský trenér Vl.Chod: 

"Dnešní utkání jsme sehráli v únavě (48 hodin po posledním utkání), a v nedobrém zdravotním stavu některých hráčů. Byl jsem zvědav, jak se s tím dokážeme vypořádat. Do 60. minuty jsme hráli výborně, vytvářeli si brankové příležitosti, ale produktivita byla špatná (pouze 2 branky). V zakončení nám chyběla kvalita, měli jsme dát alespoň 6-7 branek. Pak 2 x udeřili domácí a srovnali skóre. Závěr zápasu byl z naší strany na morál, a já jsem rád, že jsme ho zvládli vítězně ! Ukazuje to na dobrý charakter týmu ! Ač výsledkově nepřesvědčivé vítězství, tak velmi důležité, protože i takovéto průběhy nás v mistrovských utkáních čekají, a musíme je zvládat !"

Sestava Vilémova:

Dvořák – Hoke, Kurel, Jirchář, Filip, Novák – Zima, Rybář,  Šindelář, Kramer - Kučera

Připraven na lavici ještě:

gólman Vaňák

Chyběli:

Jindřich, Honců, Vavroušek, Luňák, Malec, Čonka, Havel !!!

Trenér: Chod V.
Asistent: Zbončák J.
Masérka: nebyla
Vedoucí mužstva: Kurel P.
Manager: Sklenář L.

Diváci: 50 - z toho 17 prokřehlých vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Hrneček – Jirsák, Křeček (dobrý výkon všech tří)
Delegát svazu: nebylCo nám přinesl měsíc září ?

  1. Nějací nenechavci nám chtěli ukrást sekačku. Ihned jsme celý objekt pojistili proti všemu možnému, ale bude nás to stát ročně dalších zbytečných 9 tis. Kč navíc. Škoda, ale jistota je jistota. K tomu jsme ještě v celém areálu nechali nainstalovat zabezpečovacím zařízení. Je to však dalších 20 tis. Kč, ale je napojen na centrální pult ochrany a výjezdovka musí být do tří minut na místě. Napojení na pult máme sponzorsky, takže jsme ušetřili 5 tis. Kč a každý výjezd bude za 100,- Kč oproti normální taxe 200,- Kč. Dík patří nástupci firmy BAT.
  2. Hráči Á-mužstva obdrželi prémie za srpen ve výši 13.200 Kč, z toho nejlepší podle nového prémiového řádu byli – Mrkvička, Louda, Blažek, Svoboda a Bednář.
  3. Sehráli jsme mistrovská utkání s Březnem 1:1, v Souši 1:5, s Rumburkem 3:2, s Kadaní 0:6, v Děčíně 2:4 a získali jsme zatím jen 10 bodů a držíme až 12. příčku. Dále pak přátelské zápasy s FK Janda Ludvíkovice 9:1, Junior Děčín 3:1 a ve Velkém Šenově 3:2.
  4. Při zápase doma s Březnem nám rozhodčí J.Starý vyloučil dva hráče – Mrkvičku za hrubost vůči soupeři a ten dostal 4 zápasy na tvrdo a Vlka za 2 žluté a ten dostal 3 zápasy na tvrdo. Dost přísné tresty, ale snad si to již hoši uvědomí, že rozhodčí jsou pány na hřišti, a? písknou cokoliv a že kritika vůči nim, by? jen z lavičky se nevyplácí. Vlka se nám naštěstí podařilo dostat po jednom utkání do podmínky a Mrkvičku zcela omilostnit, ale až po třech zápasech.
  5. Díky firmě Stap jsme získali nový kvalitní PC, na kterém budeme m.j. provádět i zápisy před utkáními a další záležitosti. Ušetřili jsme tak 15 tis. Kč, tiskárnu jsme si zakoupili sami za 5 tis. Kč. Paráda.
  6. Zakoupili jsme správcovi kvalitní služební mobil Nokia 6210, aby byl vždy na příjmu. Svůj starý totiž někde ztratil. V případě, že jej ztratí opět bude mu částka 2.500,- Kč sražena ze mzdy.
  7. Ozvučili jsme nově celý areál. Nejdražší byl kupodivu přenosný (na 100 m od kabin) mikrofon – 6 tis. Kč, dále ampliony a vysílačka dalších 5 tis. Kč a kabely s prací 2 tis. Kč. Ale je to paráda. Obě hřiště jsou ozvučena, lze chodit s mikrofonem po celém stadionu a lze také pustit ampliony jen na jedno či druhé hřiště. Bude to skvělé nejen na přáteláky na náhradním hřišti, ale i na minikopanou apod.
  8. Na Rumburk přišla rekordní návštěva 500 lidí a při pěkném počasí se naši hráči skutečně vytáhli a sebevědomého soupeře porazili. Vytočilo se rekordních 6 sudů piva a prodalo 45 kg uzenin a steaků. Spokojen byl i pokladník, nebo? mu konečně po výplatě rozhodčích a delegáta něco zbylo v i v jeho úsporné kasičce.
  9.  

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.