ASK Lovosice - SK Stap Tratec 0:2 (0:1)
Hosté přijeli do Lovosic s mírně pozměněnou sestavou a jediným cílem – odčinit porážku z prvého kola doma s Oldřichovem. Domácí dostali v minulém kole osm branek v Mostě a tak chtěli urvat také první tři podzimní body. Vilémovští fotbalisté však měli pevně hru ve svých rukách, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale to co zahodili to se snad nevidí nikde jinde. Pravdou je, že domácí obrana hořela jako papír a několik málo výpadků do obrany hostů bylo záhy likvidováno, takže Vaňák v brance hostů se spíše nudil a vyhříval na sluníčku, než aby měl nějakou pořádnou práci. 

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:  

- Kučera uvolnil na pravé straně Zimu a jeho centr vykopl bek domácích na tyčku vlastní brány !
14´ - ulička Jircháře a Kučera šel sám na gólmana, ale ten ho vychytal !!!
15´ - únik Zimy mezi třemi domácími beky a další střet tváří v tvář gólmanovi domácích, ten ale skončil místo střely zbytečnou přihrávkou na Kučeru, ale míč trefil jen vrátivšího se beka !!!
16´ - další průnik Zimy po pravé straně, nezištná přihrávka na Kučeru, který z jednoho metru netrefil zcela odkrytou bránu a míč šel vedle domácí svatyně – to se jen tak nevidí – uf to byla škoda !!!
18´ - Luňák se prodral do vápna domácích, zasekl míč,  poslal jej zpět na Vavrouška a ten parádní trefou placírkou z 20-ti metrů pod „klacek“ dostal konečně hosty do vedení – 0:1 !!!
34´ - dalekonosná střela s chutí hrajícího Zimy skončila jen na břevně domácí brány !
43´ - další čistá šance Kučery, ale domácí gólman mu jeho střelu vytěsnil nohou z brány !
44´ - Vavroušek prošel mezi beky jako nůž máslem a sám před gólmanem prostrkával míč vedle na Havla, ale míč stačil ještě tečovat gólman domácích a bylo po šanci !
 
V první půli to byl koncert neproměněných šancí a hosté kdyby vedli 0:5, tak by to bylo pro domácí ještě milosrdné. Domácí fanoušci se nestačili divit, jaké chyby kupili domácí hráči a jaké šance naopak neproměňovali hostující hráči !!!
 
49´ - pěkné uvolnění Vavrouška na Havla a jeho další parádní šanci gólman domácích se štěstím zlikvidoval !
54´ - únik Luňáka po pravé straně, zpětná přihrávka na Havla a jeho dělovku gólman domácích vytlačil na roh
56´ - trestný kop Buryánka z úhlu zahráli hosté nacvičeným signálem a dělovka Havla skončila v síti – 0:2 !!!
62´ - únik Zimy a přesná přihrávka na Hokeho, jehož dobře mířenou střelu vykopl bek z lajny prázdné brány !
76´ - trestný kop domácích zahrával Espiňoza z 18-ti metrů, ale míč skončil vysoko nad bránou Vaňáka 
81´ - odkop Jircháře v nouzi z vlastní poloviny musel domácí gólman konečky prstů vytáhnout na roh !
 
Ve druhé půli se očekávalo, že hosté spustí další kanonádu a vylepší si notně skóre. Bohužel se tak nestalo a i když měli vilémovští po většinu hry balón na svých kopačkách k více jak jednomu gólu do sítě domácích to nevedlo. I tak jsou to milé tři body, čímž byla smazána minusová ztráta z prvního kola a zajištěn posun v tabulce ke středu tabulky. Nyní nás čeká těžký dvojzápas, tak se uvidí, jestli si naši střelci nešetřili prach na tyto zápasy pravdy. 

Sestava Vilémova:

Vaňák – Luňák, Jirchář, Kurel, Jindřich (ŽK) – Zima (65´- Šindelář), Havel, Vavroušek, Hoke (70´- Honců), Buryánek (60´- Rybář) – Kučera 

Připraveni na lavici ještě:

Dvořák

Chyběli ještě:

Křivohlavý a Šmalcl 
                                  
Trenér: Dužár
Asistent: Zbončák J.
Masérka: Čudová
Vedoucí mužstva: Kurel
Manager: Sklenář L.
 
Diváci: 110 diváků – z toho 18 spokojených z Vilémova !!!
 
Rozhodčí: Šefčík – Oborník, Zítko (dobrý výkon všech)
Delegát svazu: pan Kalista
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Espiňoza (L) Luňák (V)
Žluté karty 1 1
Červené karty 0 0
Rohy 2 9
Držení míče 38% 62%
Ofsajdy 1 5
Fauly 24 14
Střely na bránu 2 11
Mimo 3 15


Zápis č. 6/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 6.6.2019

Přítomni: M.Holomková,  E.Skřivanová s dcerou Eliškou,  M.Suková, P.Horák, L.Sklenář, K.Bouček, J.Adolf, B.Šebesta, J.Vlk, T.Fúsek.

Projednáno:

  1. Po zahájení všichni přítomní pogratulovali Petru Horákovi k blížícím se oslavám kulatých narozenin a jeho zařazení do Síně slávy. Za Tvou aktivitu děkujeme Petře !
  2. Stále trvá úkol pro členy Fandaklubu – umírňovat diváky, kteří i při malé chybě nevybíravými výrazy napadají vilémovské hráče. Pokud nedojde ke zlepšení, budou jejich jména uveřejněna.
  3. Hodnocení tradičních Májových oslav a kácení máje – velmi dobrá účast u sportovní haly i na stadionu, skvělý program, bohatá tombola a díky finanční spoluúčasti OÚ i hodnotnější občerstvovací kupony pro seniory obce ve výši 60,- Kč na osobu zdarma.
  4. Po posledním zápase „A“ týmu s Louny proběhne v Lodovně tzv. Závěrečná dokopná hráčů a realizačního týmu, kde bude celý kolektiv odměněn od SK 10.000,- Kč za umístění do 3.místa a dále Fandaklub přispěje na občerstvení částkou 1.500,- Kč. Zástupce Fandaklubu předá v Lodovně cenu i nejlepšímu hráči v posledním utkání s Louny.  Před zápasem obdrží odměnu za utkání s Jílovým - Vladimír Jindřich.
  5. Dne 22. června se uskuteční již tradiční setkání fotbalových seniorů z celého výběžku. Celodenní program zahájí dopoledne turnaj dětí do 10ti let, odpoledne pak 18. společné setkání Spolku bývalých hráčů a funkcionářů s tradičním focením a soutěžemi. Program vyvrcholí utkáním starých gard Vilémova a Teplic. Na akci je přizván Karol Dobiáš a z pokladny FK bude přispěno částkou 5.000,- Kč.
  6. L.Sklenář se pozastavuje nad záporným chováním našich diváků po zápase s Jílovým, kdy zaznívá podezření na „prodaný zápas“, což je absolutní nesmysl. Slabší výkon našich hráčů lze omluvit nadměrným fyzickým zatížením posledních třech týdnů, kdy bylo sehráno 6 zápasů a odehrálo to prakticky 12 zdravých hráčů. Dále upřesnil čas odjezdu na zápas do Dobroměřic na 12,30 hod. s tím, že pokud naši hráči prohrají a přijde-li další neoprávněná kritika z řad našich fandů, skončí ve funkci managera !!! 
  7. S ohledem na nárůst omluv a náběh dovolených se schůze Fanda klubu v červenci neuskuteční, takže příští schůze bude až 8.8.2019, jako vždy v Lodovně od 18 hodin. 
Zapsal: J.Adolf
 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.