FK Dobroměřice - SK Stap Tratec 2:2 (4:3 na PK - 0:2)
V dalším mistrovském utkání šlo hostům nejen o odčinění nezdaru před týdnem doma v derby s Jílovým, ale hlavně ještě o možnost bojovat o vytouženou 2.příčku v tabulce. K tomu by však potřebovali vyhrát za tři body, což se jim nepodařilo a tak skončí na velmi pěkném a nečekaném 3.místě v konečné tabulce KP. Naopak domácí měli poslední šanci na záchranu, v případě zisku všech tří bodů. To se jim však nepovedlo a i když byli šťastnější při penaltách, tento výsledek je definitivně poslal do 1.A třídy.  Je to škoda, protože prostředí, pažit, diváci a funkcionáři zde patřili mezi špici KP.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- dělovku domácího Reha z 20-ti metrů k tyči vytěsnil gólman hostů na rohový kop !
11´ - další parádní střela tentokráte v podání hostujícího Kučery z 25-ti metrů skončila těsně nad bránou !
15´ - centr Buryánka do vápna a Kučera jen o milimetry na gólový balón nedosáhl !
26´ - střelecký pokus domácího Lazárika z 18-ti metrů skončil jen nad bránou hostů
32´ - Kučera přistrčil míč zpět Havlovi a ten se pokusil rozvlnit síť domácích, ale míč šel jen těsně vedle !
33´ - krásná akce hostů po ose Kučera – Ruszó – Havel, který zvolil mazácký lob přes vyběhnuvšího gólmana domácích a bylo to – 0:1 !!!
39´ - chyba domácích a dobré šanci hostující Ruszó trefil jen gólmana a byl z toho rohový kop, který zahrával Buryánek, míč se dostal ve skrumáži ke Kučerovi a ten jej dopravil do sítě – 0:2 !!!

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal s pěknými akcemi na obou stranách, ale hosté měli více brankových příležitostí než domácí. Náskok hostů a hra obou týmů nedávala příliš šancí domácím a tak se všichni přítomní diváci již pomalu loučili po ročním působení s dalším účinkováním v KP.

47´ - chytrým lobem za obranu domácích připravil Hoke šanci Kučerovi, ale ten minul a bylo po šanci !
50´ - chyba hostů v rozehře a Maliňák trefil z vápna šibenici Dvořáka a dostal domácí zpět do hry – 1:2 !
51´ - ulička Kučery na Buryánka, kterému jeho střelu v dobré šance srazil bek domácích na rohový kop !
57´ - trestný kop domácího Maliňáka přes zeď z 18-ti metrů končí opět v síti hostů a je vyrovnáno – 2:2 !
64´ - domácí v dobré šanci Lazárkem, ale pozorný gólman hostů míč vytlačil na rohový kop !
68´ - rychlá akce hostů po ose – Havel – Malec – Kučera, ale jeho rána v čisté šanci končí na tyčce !!!
72´ - chyba hostů a Lazárik v dobré šanci střílel ukvapeně jen nad bránu Dvořáka !
83´ - dobře mířenou střelu hostujícího Hokeho z 20-ti metrů gólman domácích lapil
84´ - trestný kop domácího Plachého gólman hostů Dvořák vyboxoval do pole a odražený balón následně poslal Matyáš na břevno hostů !!!
90´ - Malec poslal míč od lajny zpět na Havla a jeho dobrou střelu z vápna domácí gólman na 2x chytil !

Domácí po své první brance otevřeli hru se snahou strhnout vítězství na svou stranu, aby udrželi šanci na záchranu KP a dokázali i vyrovnat, ale na víc už jim síly nestačily a tak došlo opět na kopání penalt, ve kterých byli domácí o jednu branku úspěšnější, ale to už  jim k záchraně nestačilo! Zajímavostí jistě bylo, že všichni tři aktéři, kteří penaltu nedali - trefili břevno !!! Za Vilémov to byli Malec a Havel, za domácí pak Plachý. Na tento zápas přijel a byl pozdravit také ligista Tomáš Smola, který u nás kopal v divizi a který nyní přestupuje z Opavy do Ostravy k Milanu Barošovi !!!

Dvořák – Luňák, Jirchář (ŽK), Kurel, Jindřich  –  Malec, Havel, Hoke, Honců, Ruszó (46´- Hošek), Buryánek - Kučera

Manager: Sklenář L.

Diváci: 250 – z toho 13 z Vilémova, nakonec s bodem spokojených !!!

Rozhodčí: Krutina – Menšík, Maleček (výborný výkon všech)
Delegát svazu: pan Rydval
Nejlepší hráči utkání: Maliňák (D) Kurel (V)