SK Stap Tratec - FK Rumburk 11:2 (6:1)

Na tento tradiční derby zápas se obě mužstva pilně připravovala, ale jak už to v zimních přípravách bývá ani jeden tým nebyl zcela kompletní a tak dostali na obou stranách příležitost všichni přítomní a hlavně zdraví hráči. Vilémovští borci byli po všech stránkách lepším týmem a po pěkných akcích dokázali, i přes mnoho ještě neproměněných tutovek, jasně vyhrát rozdílem dvou tříd, což jistě nečekal nikdo z přítomných v celém areálu ani doma v teploučku u televize.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- rohový kop Havla sklepl Filip prsama na Kramera a ten rozvlnil poprvé síť soupeře – 1:0 !
- trestný kop rumburských z hranice velkého čtverce vytlačil gólman Vilémova Dvořák na roh !
10´ - krásný pas Rybáře na naběhnuvšího si Malce a ten sám proti gólmanovi trefil jen jeho tělo !!!
12´ - další pěkný fotbalový moment v podání uličky Rybář na Malce a ten se tentokráte nemýlil – 2:0 !
20´ - faul na pronikajícího Malce ve vápně a penaltu bezpečně proměnil Havel a zvýšil na – 3:0 !
21´ - Kučera z dobré šance nastřelil jen tyčku a odražený balón zasunul do sítě Kramer4:0 !
27´ - pěkná akce vilémovských po ose Kramer – Malec a Hoke nechytatelnou hlavou dává na – 5:0 !!!
28´ - další skvělá ulička Rybáře na Malce, ten přistrčil míč Havlovi a bylo to již – 6:0 !!!
34´ - brejk hostů po chybě vilémovských a Demeter přehodil vyběhnuvšího Dvořáka a snížil na – 6:1 !
37´ - parádní dělovka Filipa zpoza vápna a pozorný exvilémovský gólman Hadar míč vytáhl na roh !
44´ - přetažený centr Kramera na Kučeru a ten v čisté šanci trefil jen rumburského gólmana !

První půle byla jasně v režii vilémovských fotbalistů, kteří v ní pak posledních 15 minut tak trochu vypustili a rumburští toho využili alespoň na zkorigování prvního poločasu.

47´ - mazácký lob Havla a Zima šel sám na gólmana Hadara, ale ten jej chytře vychytal  !!!
48´ - Kučera přetáhl balón až na Malce, ten jej přistrčil Havlovi a ten završil svůj hattrick – 7:1 !!!
50´ - pěkná akce dvojice vilémovských borců Havel – Malec a ten s přehledem zakončil – 8:1 !
53´ - Malec po uličce Havla postupoval sám na gólmana, ale ten jeho střelu dokázal vyrazit !
65´ - další obrovská šance mladého Kramera, ale pozorný gólman mu jeho střelu vytěsnil mimo tyče !
70´ - akce jako z učebnice, když Kramer nezištně uvolnil Rybáře a ten do prázdné brány dával na – 9:1
73´ - nešťastná chyba vilémovských v obraně a Demeter šel sám na Dvořáka a snížil na – 9:2 !
77´ - parádní dělovka výborně hrajícího mladíčka Rybáře, ale gólman ji vytlačil na rohový kop !
80´ - centr Zimy od brankové čáry si nešťastně srazil dezorientovaný Trégr do vlastní brány – 10:2 !!!
82´ - chyba rumburských v rozehře a vilémovský špílmachr Kučera naposledy rozvlnil síť – 11:2 !!!
87´ - trestný kop prováděl rumburský Trégr asi z 18-ti metrů, ale míč šel jen nad bránu Dvořáka !
89´ - dobře zahraný trestný kop Havlem, ale rumburský gólman jej konečky prstů vytáhl na roh !

K utkání řekl vilémovský trenér Vl.Chod:

"Správný přístup k utkání s papírově slabším soupeřem. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a nepřestali kvalitně pracovat ani za rozhodnutého výsledku.Branky jsme stříleli po krásně vypracovaných akcích. Jen škoda inkasovaných branek, soupeř vytěžil z minima maximum. Z výsledku i předvedené hry mám samozřejmě radost ! Gratuluji a děkuji svým hráčům !"

Dvořák – Novák ( 57´-Rybář), Kurel, Filip, Čonka –  Kramer, Havel (63´- Novák), Hoke, Rybář (46´- Zima), Malec - Kučera