FK Srbice - SK Stap Tratec 2:2 (1:1)

Hodně hráčů hostujícího týmu nemá rádo umělku, ale ta v Srbici je opravdu skvělá a hustá tak, že to bylo skoro k nerozeznání od přírodního pažitu. Jelikož se vilémovským hráčů na tréninku nepříjemně zranil další hráč – V. Honců, který půjde zřejmě na operaci kolene, stejně jako ji absolvoval v tomto týdnu V.Jindřich, musel trenér Dužár trochu přeskupit základní sestavu. V řadách domácích je většina kluků, kteří prošli teplickým dorostem a někteří z nich okusili i profesionální soutěže. Je to velmi dobře poskládaný tým, který by zřejmě neměl problém ani v divizi. Hosté se však nezalekli ani zvučných jmen a sehráli s domácími zcela vyrovnanou partii, která díky plichtě skončila penaltami, ve kterých se jim ale notně nedařilo a tak si druhý bod tentokráte připsali domácí borci. .

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- rohový kop domácích a Khaur vyskočil nejvýše, ale míč z jeho hlavy skončil vedle brány !
- Havel vymyslel uličku na Rybáře a ten střelou k tyči poslal hosty poprvé do vedení – 0:1 !!!
- pěkná akce domácích a Švábenský střelou k tyči srovnal skóre a bylo to tedy – 1:1 !!!
25´ - přesný centr Šindeláře do vápna domácích, kde se ocitl volný Kučera, ale míč šel jen na horní síť
28´ - Havel poslal šikovný pas ze strany do vápna na Kučeru, ale ten v čisté šanci trefil špatně balón !
32´ - domácí Vrba v dobré šanci, ale střílel z 10-ti metrů jen vedle brány hostujícího gólmana Dvořáka
41´ - další rohový kop domácích a tentokráte vyskočil nejvýše Khaur, ale míč šel jen nad bránu hostů

První půle přinesla hned v úvodu dvě pěkné branky po skvěle vypracovaných akcích, na které neměl ani jeden z gólmanů šanci si ani sáhnout. Potom se hrálo spíše od vápna k vápnu a ani jeden tým nechtěl udělat chybu a dostat další branku. Oba týmy měli sice po dvou šancích, ale ani jedna neskončila gólem a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1.

49´ - trestný kop Havla do vápna domácích, ale hlavička Vavrouška šla jen o milimetry vedle šibenice!
55´ - hosté z trestného kopu zahráli svůj oblíbený signál, kde tradičního exekutora  Buryánka, jenž byl tentokráte jen na lavici náhradníků, nahradil Kučera a kdo jiný než kanonýr Havel svým tradičním a nacvičeným způsobem z voleje rozvlnil síť a poslal hosty podruhé do vedení – 1:2 !!!
60´ - parádní dělovku exústeckého Martykána z 25-ti metrů gólman hostů na 2x lapil !
61´ - po rohovém kopu faul ve vápně hostů a hlavní sudí píská penaltu. Hosté reklamují hlavu dole domácího útočníka, ale penalta se po dohodě s pomezním neodvolala. Míč si postavil kapitán domácích Martykán, ale jeho střelu gólman hostů Dvořák vystihl a míč vyrazil, bohužel jen před sebe a dobíhající aktér penalty ji poslal do sítě a srovnal stav utkání na – 2:2 !!!
65´ - dobrá střela Šindeláře z levé strany skončila jen těsně nad domácí svatyní !
74´ - dlouhý aut Havla do vápna a Kučera vystřihl parádní nůžky, ale míč se ocitl jen na horní síti !!!
90´ - centr do vápna domácích a Sidor hlavou střílel jen těsně vedle hostující svatyně !
91´ - dobrá střela Hokeho, gólman míč neudržel a zmocnil se jej Buryánek, ale do sítě jej neprotlačil !

Ve druhé půli se hrál stále kvalitní kombinační fotbal a bylo vidět na obou stranách hodně pěkných akcí i šancí, z nichž např.nůžky Kučery byly přímo výstavní, i když míč neskončil v síti. Nejdramatičtější byly poslední dvě minuty, kdy mohli jak domácí, tak i hosté strhnout výhru na svoji stranu. Penalty se pak hostům vůbec nevydařily, neboť dali jen jednu a to bylo na druhý bod málo.

Dvořák – Zima, Jirchář, Kurel, Luňák  – Rybář (65´- Buryánek), Havel (ŽK), Vavroušek, Hoke (ŽK), Šindelář – (80´Křivohlavý) - Kučera

Manager: Sklenář L.

Diváci: 100 – z toho 21 spokojených vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Menšík – Maleček a Krutina (výborný výkon všech tří)
Delegát svazu: Javorek

Nejlepší hráči utkání: Martykán (S) Kurel (V)

rok 2009

Sloučený open memoriál H.Bálka a M.Kotraby v sálové kopané ve Vilémově vyhrál podruhé za sebou domácí - SC Stap Vilémov !!!27.12.2009
Memoriál H.Bálka a M.Kotraby - vedení turnaje23.12.2009
Pravidla memoriálu Honzy Bálka a Míly Kotraby23.12.2009
Memoriál H.Bálka a M.Kotraby -26.12.2009- byl již rozlosován !!!23.12.2009
Memoriál H.Bálka a M.Kotraby - dosavadní vítězové23.12.2009
Všem přátelům sálové kopané a bývalým kamarádům Míly Kotraby a Honzy Bálka !22.12.2009
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2009/2010:22.12.2009
Tabulka slušnosti Extraligy 2009/2010:22.12.2009
Vilémovští sálovkáři získali na 4.turnaji Krajské extraligy 3 body a jsou po polovině soutěže na 2.místě !22.12.2009
Výsledky 10. ročníku Sálovka Cupu v bowlingu.22.12.2009
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec1.12.2009
Hlavní akce a rozpočet SK na rok 2009 (stav plnění k 30.11. 2009):1.12.2009
Vilémovští sálovkáři vyhráli svou skupinu při finále Krajského poháru v Libouchci, ale finále vzdali !!!1.12.2009
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2009/2010:1.12.2009
Co nám přinesl měsíc listopad ?30.11.2009
Vilémovští sálovkáři získali na 3. turnaji Krajské extraligy 6 bodů a udrželi se na 2. místě !!!22.11.2009
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2009/2010:22.11.2009
Tabulka slušnosti Extraligy 2009/2010:22.11.2009
Fotbalisté Vilémova hodnotili podzimní část historicky první divizní sezóny !22.11.2009
BILANCE SEZONY 2009/2010 - podzim17.11.2009
memoriál Honzy Bálka a Míly Kotraby v sálové kopané - propozice a přihláška16.11.2009
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec9.11.2009
Anketu o vilémovského Fotbalistu roku vyhrál Zdeněk Buryánek !!!9.11.2009
Pozvánka na zájezd do Chomutova9.11.2009
Vyklízení kabin9.11.2009
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení podzimní části sezóny 2009/10 !9.11.2009
Vilémovští sálovkáři získali na 2. turnaji Krajské extraligy plných 9 bodů a poskočili na 2. místo !!!5.11.2009
Střípky ze zájezdu do Kročehlav !18.10.2009
Hrdinka zájezdu do Kročehlav – paní Marie Holomková (rozená Řehková z Otvovic) !!!18.10.2009
Pozvánka na fotbal do Vilémova !18.10.2009
Vilémovští sálovkáři získali na 1. turnaji Krajské extraligy 7 bodů a jsou zatím na 4. místě !!!11.10.2009
Pozvánka na fotbal do Vilémova !10.8.2009
Benefiční zápas starých pánů po 25 letech vyhráli překvapivě domácí !!!10.8.2009