FK Srbice - SK Stap Tratec 2:2 (1:1)

Hodně hráčů hostujícího týmu nemá rádo umělku, ale ta v Srbici je opravdu skvělá a hustá tak, že to bylo skoro k nerozeznání od přírodního pažitu. Jelikož se vilémovským hráčů na tréninku nepříjemně zranil další hráč – V. Honců, který půjde zřejmě na operaci kolene, stejně jako ji absolvoval v tomto týdnu V.Jindřich, musel trenér Dužár trochu přeskupit základní sestavu. V řadách domácích je většina kluků, kteří prošli teplickým dorostem a někteří z nich okusili i profesionální soutěže. Je to velmi dobře poskládaný tým, který by zřejmě neměl problém ani v divizi. Hosté se však nezalekli ani zvučných jmen a sehráli s domácími zcela vyrovnanou partii, která díky plichtě skončila penaltami, ve kterých se jim ale notně nedařilo a tak si druhý bod tentokráte připsali domácí borci. .

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- rohový kop domácích a Khaur vyskočil nejvýše, ale míč z jeho hlavy skončil vedle brány !
- Havel vymyslel uličku na Rybáře a ten střelou k tyči poslal hosty poprvé do vedení – 0:1 !!!
- pěkná akce domácích a Švábenský střelou k tyči srovnal skóre a bylo to tedy – 1:1 !!!
25´ - přesný centr Šindeláře do vápna domácích, kde se ocitl volný Kučera, ale míč šel jen na horní síť
28´ - Havel poslal šikovný pas ze strany do vápna na Kučeru, ale ten v čisté šanci trefil špatně balón !
32´ - domácí Vrba v dobré šanci, ale střílel z 10-ti metrů jen vedle brány hostujícího gólmana Dvořáka
41´ - další rohový kop domácích a tentokráte vyskočil nejvýše Khaur, ale míč šel jen nad bránu hostů

První půle přinesla hned v úvodu dvě pěkné branky po skvěle vypracovaných akcích, na které neměl ani jeden z gólmanů šanci si ani sáhnout. Potom se hrálo spíše od vápna k vápnu a ani jeden tým nechtěl udělat chybu a dostat další branku. Oba týmy měli sice po dvou šancích, ale ani jedna neskončila gólem a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1.

49´ - trestný kop Havla do vápna domácích, ale hlavička Vavrouška šla jen o milimetry vedle šibenice!
55´ - hosté z trestného kopu zahráli svůj oblíbený signál, kde tradičního exekutora  Buryánka, jenž byl tentokráte jen na lavici náhradníků, nahradil Kučera a kdo jiný než kanonýr Havel svým tradičním a nacvičeným způsobem z voleje rozvlnil síť a poslal hosty podruhé do vedení – 1:2 !!!
60´ - parádní dělovku exústeckého Martykána z 25-ti metrů gólman hostů na 2x lapil !
61´ - po rohovém kopu faul ve vápně hostů a hlavní sudí píská penaltu. Hosté reklamují hlavu dole domácího útočníka, ale penalta se po dohodě s pomezním neodvolala. Míč si postavil kapitán domácích Martykán, ale jeho střelu gólman hostů Dvořák vystihl a míč vyrazil, bohužel jen před sebe a dobíhající aktér penalty ji poslal do sítě a srovnal stav utkání na – 2:2 !!!
65´ - dobrá střela Šindeláře z levé strany skončila jen těsně nad domácí svatyní !
74´ - dlouhý aut Havla do vápna a Kučera vystřihl parádní nůžky, ale míč se ocitl jen na horní síti !!!
90´ - centr do vápna domácích a Sidor hlavou střílel jen těsně vedle hostující svatyně !
91´ - dobrá střela Hokeho, gólman míč neudržel a zmocnil se jej Buryánek, ale do sítě jej neprotlačil !

Ve druhé půli se hrál stále kvalitní kombinační fotbal a bylo vidět na obou stranách hodně pěkných akcí i šancí, z nichž např.nůžky Kučery byly přímo výstavní, i když míč neskončil v síti. Nejdramatičtější byly poslední dvě minuty, kdy mohli jak domácí, tak i hosté strhnout výhru na svoji stranu. Penalty se pak hostům vůbec nevydařily, neboť dali jen jednu a to bylo na druhý bod málo.

Vaňák – Zima, Jirchář, Kurel, Luňák  – Rybář (65´- Buryánek), Havel (ŽK), Vavroušek, Hoke (ŽK), Šindelář – (80´Křivohlavý) - Kučera

Manager: Sklenář L.

Diváci: 100 – z toho 21 spokojených vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Menšík – Maleček a Krutina (výborný výkon všech tří)
Delegát svazu: Javorek

Nejlepší hráči utkání: Martykán (S) Kurel (V)

Co nám přinesl měsíc prosinec ?31.12.2011
Naši sálovkáři získali ve 4.kole jen 2 body a drží zatím 6. příčku v tabulce KE !28.12.2011
Tréninková účast Sálovkářů v sezóně 2010/11 - 1. polovina soutěže - tabulka :27.12.2011
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2010/2011- po 1.polovině:27.12.2011
24. ročník memoriálu M.Kotraby a H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál po delší odmlce zkušený tým PZP Lipová !!!27.12.2011
Memoriál H.Bálka a M.Kotraby - 26.12.2011- byl již rozlosován !!!22.12.2011
Pravidla memoriálu Míly Kotraby a Honzy Bálka22.12.2011
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec22.12.2011
Všem přátelům sálové kopané a bývalým kamarádům Míly Kotraby a Honzy Bálka !19.12.2011
Tabulka slušnosti Extraligy 2011/2012:28.11.2011
Naši sálovkáři získali ve 3.kole 3 body a drží zatím 5. příčku v tabulce KE !28.11.2011
Tréninky a bodovací soutěž Áčka – listopad a podzim 201128.11.2011
Fotbalisté Vilémova hodnotili podzimní část divizní soutěže, se kterou u nich vládne velká spokojenost.28.11.2011
Přípravy memoriálu M.Kotraby a H.Bálka zahájeny ! Termín konání – pondělí 26.12.1125.11.2011
Stará garda zahajuje sezónu !20.11.2011
Výsledky 2.ročníku memoriálu Jardy Janečka.20.11.2011
Jak hodnotíte prohru v Litoli (2:1)?20.11.2011
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení podzimní části sezóny 2011/12 !14.11.2011
ANKETA o vilémovského Fotbalistu roku příliš mnoho překvapení nepřinesla !14.11.2011
Zájezd na mistrovský zápas k Brandýsu !14.11.2011
Jak hodnotíte výhru nad Motorletem (7:0)?14.11.2011
Práce na našich zařízeních tento týden:14.11.2011
Program Á-mužstva na tento týden:14.11.2011
Naši sálovkáři získali ve 2.kole 6 bodů a drží zatím 5. příčku v tabulce KE !7.11.2011
Vzpomínka na nenahraditelného Pavla!24.10.2011
Naši sálovkáři získali v 1.kole pouze 4 body a drží tudíž zatím jen 6. příčku v tabulce KE !17.10.2011
Pozvánka na fotbal do Vilémova !26.9.2011
memoriál Honzy Bálka a Míly Kotraby v sálové kopané - propozice a přihláška25.9.2011
Pozvánka na fotbal do Vilémova !6.8.2011
V sobotu 13.8. 2011 uvidíme od 14 hodin zajímavé klání jako předzápas Áčku:6.8.2011
Program Á-mužstva na tento týden:18.7.2011
40. jubilejní ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým Bílé Vdovy !!!11.7.2011
Tabulka jara po 15. kole:19.6.2011
Fotbalisté Vilémova hodnotili zatím nejúspěšnější sezónu v 55-ti leté historii klubu.19.6.2011
Práce na našich zařízeních tento týden:19.6.2011
Tabulka jara po 14. kole:13.6.2011
Rozpis letní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec13.6.2011
Stará garda pozor !!!13.6.2011
Stará garda Vilémova – nominace na turnaj 1+6 nad 35 let (s jednou výjimkou) do Dolní Poustevny v sobotu dne 25.6.2011:13.6.2011
Program zápasů a turnajů staré gardy SK Stap Tratec Vilémov – jaro 2011 !13.6.2011
Práce na našich zařízeních tento týden:13.6.2011
Program Á-mužstva na tento týden:13.6.2011
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení jarní části sezóny 2010/11 !13.6.2011
Pozvánka na fotbal do Vilémova !13.6.2011
Tabulka jara po 12. kole:6.6.2011
10. jubilejní setkání Spolku bývalých hráčů a funkcionářů šluknovského výběžku nad 60 let6.6.2011
ARABELA SHOW 9.7.2011 Vilémov – stadion SK29.5.2011
V sobotu 4.6.2011 uvidíme od 14 hodin zajímavé klání jako předzápas Áčku:29.5.2011
Rozpis letní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec Tratec16.5.2011
Zabíjačka 120 kilo vážícího prasete u Suků ve čtvrtek 19.května 2011 od 8 hodin:16.5.2011
Co nám přinesl měsíc březen ?2.4.2011
Na rok 2011 připravujeme velice zajímavé akce k 55.výročí založení fotbalu ve Vilémově :27.3.2011
Zájezd na mistr. zápas do Dubí !27.3.2011
Práce na našich zařízeních tento týden:27.3.2011
Program Á-mužstva na tento týden:27.3.2011
Pozvánka na fotbal do Vilémova !21.3.2011
Práce na našich zařízeních tento týden:21.3.2011
Vítězem 14.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se stal v dolnopoustevenské hale celek – SK Plaston Šluknov.14.3.2011
Dosavadní vítězové memoriálu Josefa Horáka (v závorce pořadatel turnaje).13.3.2011
Kádr Á-mužstva SK Stap Tratec pro jaro 2011:7.3.2011
Fotbalisté Vilémova ukončili náročnou zimní přípravu a už se těší na jarní boje v divizi.6.3.2011
Hráčská schůze se vydařila.6.3.2011
Vzpomínáme 25.výroční úmrtí Míly Kotraby.6.3.2011
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka v D.Poustevně v sobotu dne 12.3.2011:3.3.2011
Pozvánka na fotbal !!!3.3.2011
40. jubilejní ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2011 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané1.3.2011
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec1.3.2011
Naši sálovkáři získali v 8.kole čtyři body a potvrdili tak 3. příčku v konečné tabulce KE !1.3.2011
Pozvánka na fotbal !!!21.2.2011
Vilémovští sálovkáři získali v 7.kole KE šest bodů a zajistili si definitivně bronz !14.2.2011
Turnaj o pohár města města Děčína.7.2.2011
Vilémovští sálovkáři získali v 6.kole KE pouze tři body a sen o titulu se jim výrazně vzdálil !30.1.2011
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec10.1.2011
Vilémovští sálovkáři získali v 5.kole KE plný počet 9 bodů a vyhoupli se zpět na bednu !!!10.1.2011
Tabulka slušnosti Extraligy 2010/2011:10.1.2011