Slovan Frýdlant - SK Stap Tratec 4:0 (2:0)

K dalšímu přípravnému zápasu jsme zajížděli nečekaně do Frýdlantu, neboť Hrádek nám odřekl ve čtvrtek zápas, ke kterému měl přijet v sobotu k nám a tak jsme narychlo sehnali další kvalitní tým z KP Liberecka, který výrazně posílil a netají se ambicemi na postup do divize. S tímto klubem jsme hrávali zhruba před 30-ti lety ještě mistrovské zápasy v 1.A. i v 1.B.třídě, než se rozdělil Severočeský kraj na dva a co je zajímavé, dnes ho trénuje známý liberecký hráč Milan Ulihrach, který si na boje s jejich Béčkem v 1.A řídě ještě pamatoval, neboť v něm občas zaskakoval  i s kapitánem Pokorným.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- odražený balón a Malec v naší první šanci napálil míč z voleje, ale jen těsně vedle domácí svatyně
16´ - pěkná akce domácích po straně a Mazánek přeloboval Vaňáka, ale míč skončil na horní síti
19´ - závar před naší brankou a domácí nastřelují Horáčkem tyčku Vaňákovi brány !
23´ - rychlý brejk domácích do odkryté obrany hostů a kanonýr Mazánek otevírá skóre – 1:0 !!!
27´ - odražený balón za vápno domácích a Havel parádní bombou k tyči přinutil gólmana domácích k robinzonádě, která skončila vyražením míče do tyče, ale branka to nebyla – škoda !!!
38´ - chyba hostů v rozehře a domácí Nosek dává v pohodě skoro do prázdné brány druhý gól – 2:0 !!!
41´ - dalekonosnou střelou chtěl náš Havel překvapit vystouplého gólmana domácích, ale míč šel vedle

V první půli se hrál na dobrém pažitu a za úmorného vedra vyrovnaný fotbal, ve kterém domácí dokázali vytěžit z minima maximum a šlo se tak do šaten za jejich dvoubrankového vedení.

56´ - trestný kop domácího Mazánka z 18-ti metrů k tyči Vaňák pohodlně likviduje
59´ - přesný centr Hokeho do vápna domácích, na míč si naskočil Zima, ale trefil jen břevno !
60´ - krásná akce hostů po ose Kučera – Havel – Kramer, ale ten v čisté šanci trefil jen boční síť !
61´ - Hoke předvedl parádní sólo, když přešel přes tři hráče, ale jeho střelu gólman vyrazil na roh !
72´ - dobře mířená ráda Jircháře z 25-ti metrů, ale domácí gólman ji vyrazil na další roh !
73´ - další parádní střela tentokráte z projektilu Šmalcla, ale gólman domácích byl opět pozorný !
81´ - trestný kop z půlky hřiště do vápna hostů a zcela volný Kobr poslal míč k tyči a bylo to – 3:0 !
86´ - rychlý brejk do otevřené obrany hostů a nikým nekrytý Horáček stanovil skóre zápasu – 4:0 !

Hosté ve druhé půli vystřídali všechny tři přítomné hráče a 35 minut domácí mačkali, vytvářeli si šance, ale ani jedna neskončila bohužel v síti, jen hlavička Zimy na břevně. Domácí se ubránili a když už hráli hosté vabank, tak jim dokázali vstřelit v poslední desetiminutovce ještě dvě branky. Škoda, výsledek zápasu určitě neodpovídá poměru sil na hřišti, ale neplodná převaha není k ničemu, fotbal se hraje na góly a ty tentokráte dávali pouze domácí. Nic se neděje, hlavy vzhůru, za týden hrajeme zase. Hrálo se velice slušně a korektně, čímž po dlouhé době diváci neviděli ani jednu žlutou kartu.

Hodnocení domácího trenéra Vl.Choda:

"Minulý týden jsme schytali "facku" od Šluknova, nyní ve Frýdlantu. Kvalitní soupeř trestal každou naší chybu. Nám vázne před finální a finální fáze, chybí lehkost i potřebné štěstí. Snad jsme si tento útlum načasovali na správné období ! Čekají náš ještě dvě přípravná utkání, ve kterých budeme chtít výkony zlepšit a do startu soutěže vletět ve správné formě. Nyní je potřeba nepanikařit, soustředit se každý sám na sebe a správně pracovat !"

Vaňák – Honců, Jirchář, Kurel (46´- Šmalcl), Čonka – Zima, Havel, Vavroušek, Rybář (46´- Kramer), Hoke - Malec (46´- Kučera)

Manager: Sklenář L.

Diváci: 100 – spokojenost byla pouze u diváků domácích !!!

Rozhodčí: Blaschke – Lopuschinski, Istok (výborný výkon)
Delegát svazu: nebyl

Nejlepší hráči utkání: Mazánek (F) Hoke (V)

rok 2012

Jubilejní 25. ročník memoriálu M.Kotraby a 15.ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál po nervydrásajícím finále brankou tři vteřiny před závěrem - domácí SC Stap Vilémov !!!27.12.2012
Pravidla memoriálu Míly Kotraby a Honzy Bálka17.12.2012
Jubilejní memoriál M.Kotraby a H.Bálka 26.12.2012 ve Vilémově byl již rozlosován !!!17.12.2012
Výsledky 13. ročníku Sálovka Cupu v bowlingu.17.12.2012
Naši sálovkáři získali ve 4.kole Krajské extraligy tři body a posunuli se o dvě místa nahoru ke středu tabulky !17.12.2012
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2012/2013 :17.12.2012
Tabulka slušnosti Extraligy 2012/2013:17.12.2012
Zatímní širší kádr Á-mužstva pro zimní přípravu 2013:17.12.2012
Pozvánka do Vilémova3.12.2012
Hlavní akce a rozpočet SK na rok 2012 (stav plnění k 30.11.2012) :3.12.2012
Áčko - tréninková docházka a bodování - k 30.11.20123.12.2012
Přípravy memoriálu M.Kotraby a H.Bálka zahájeny ! Termín konání – středa 26.12.123.12.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:3.12.2012
Vilémovští fotbalisté hodnotili nepříliš vydařenou podzimní část divizní soutěže.3.12.2012
Co nám přinesl měsíc listopad ?3.12.2012
Hokejové utkání Vilémovských hráčů.3.12.2012
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2012/2013:25.11.2012
Tabulka slušnosti Extraligy 2012/2013:25.11.2012
Naši sálovkáři získali ve 3.kole Krajské extraligy šest bodů a odlepili se v tabulce z posledního místa !25.11.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:12.11.2012
jubilejní 25. memoriál Míly Kotraby a 15. Honzy Bálka v sálové kopané - pozvánka a propozice9.11.2012
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec7.11.2012
Áčko - tréninková docházka a bodování - k 31.10.20125.11.2012
Naši sálovkáři nezískali ve 2.kole Krajské extraligy ani bod a jsou zatím v pořadí překvapivě až na posledním místě !5.11.2012
Program Á-mužstva na tento týden:29.10.2012
Naši sálovkáři získali v 1.kole nového ročníku pouze tři body a jsou zatím v pořadí až na 8.místě !21.10.2012
Program Á-mužstva na tento týden:30.7.2012
41. ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál domácí tým – JPS Gastro !!!15.7.2012
Áčko – tréninky a bodovací soutěž – jaro 201225.6.2012
tradiční letní závěrečná schůze výboru SK s realizačním týmem Á-mužstva25.6.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:25.6.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:18.6.2012
Michael Šimek, nar. 1.5.1962 - trenérský životopis18.6.2012
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení jarní části sezóny 2011/12 !11.6.2012
Co nám přinesl měsíc květen ?31.5.2012
V sobotu 2.6.2012 uvidíme od 14 hodin zajímavé klání jako předzápas Áčku:28.5.2012
Pozvánka na fotbal do Vilémova !1.5.2012
V sobotu 5.5. 2012 uvidíme od 14 hodin zajímavé klání jako předzápas Áčku:1.5.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:25.3.2012
41. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2012 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané24.3.2012
Pozvánka na fotbal do Vilémova !19.3.2012
Program Á-mužstva na tento týden:19.3.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:19.3.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:13.3.2012
Zájezd na mistrovský zápas do areálu snů !12.3.2012
Vítězem jubilejního 15.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se stal po patnácti letech opět – SK Stap Tratec Vilémov.11.3.2012
Závěrečná našich Sálovkářů.11.3.2012
Naši sálovkáři získali v 8.kole čtyři body a obsadili v konečném pořadí až 8.místo !5.3.2012
Hlavní akce a rozpočet SK na rok 2012 (stav plnění k 21.3.2012):5.3.2012
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka ve Vilémově v sobotu dne 10.3.2012:5.3.2012
Co nám přinesl měsíc únor ?4.3.2012
Práce na našich zařízeních tento týden:4.3.2012
Pozvánka na fotbal !!!27.2.2012
Program Á-mužstva na tento týden:27.2.2012
Naši sálovkáři získali v 7.kole jen jediný bod a klesli až na 8.místo !20.2.2012
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2011/2012 - po 6.kole:29.1.2012
Naši sálovkáři získali v 6.kole jen 3 body, ale o místo v tabulce si nakonec polepšili !29.1.2012
Program Á-mužstva na tento týden:23.1.2012
7. ročník halového turnaje starých gard nad 35 let vyhráli Mikulášovice.23.1.2012
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2010/2011- po 5.kole:8.1.2012
Naši sálovkáři získali v 5.kole jen 4 body a klesli již na 7. příčku v tabulce KE !8.1.2012
Zatímní širší kádr Á-mužstva pro jaro 2012:5.1.2012