FK Litoměřicko - SK Stap Tratec 5:2 (2:1)

Tolik omluvenek najednou se nesešlo vilémovským fotbalistům a funkcionářům za celé jejich více jak 40-tileté působení v krajských soutěžích. Kromě dvou „kolenářů“ - Jindřicha a Honců, si nepříjemně natáhl sval Vavroušek v zápase s Krupkou, s chřipkou a vysokými teplotami se omluvili – Zima a Křivohlavý a na svatbě sestry musel zůstat Buryánek, seč chtěl alespoň poločas absolvovat. Hledala se tedy po celý pátek řešení a osloveni byli hráči, kteří již nekopou a mohli by – Hejl a Kurel mladší, ale ani jeden z nich však z nějakých důvodů nemohl a poslední šance byla povolat Ruszó, který je pracovně v Rakousku a zatím tam nekope. Ten to přislíbil, ale v sobotu se krátce před odjezdem omluvil. Autobus z Vilémova vyrazil, posbíral torzo hráčů po cestě a bylo k dispozici tedy 8 hráčů a dva gólmani. Jelikož se to ale na poslední chvíli přesunulo na umělou trávu, nechtěl vůbec nastoupil Petr Kurel, který již delší dobru zápasí s bolestmi zad. V Č.Kamenice při zastávce na kávu navrhl manager hráčům návrat zpět a kontumaci 3:0 s pokutou. K jeho překvapení se však hráči semkli a oznámili, že nepřipustí ostudu klubu a tak se pokračovalo v cestě do Roudnice, kde se zápas odehrál.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

-  včas neodkopnutý balón z vápna hostů a šikovný Šraga dostal domácí lacino do vedení – 1:0 !
- dobře mířená technická střela hostujícího Rybáře skončila na horní síti domácí brány
15´ - nacvičený signál hostů, kdy si na roh Havla odskočil Kučera a bylo vyrovnáno – 1:1 !!!
17´ - trestný kop Havla z 18-ti metrů skončil jen na dobře postavené zdi domácích
21´ - parádní dělovku Hokeho z 20-ti metrů musel domácí gólman likvidovat na 2x !
24´ - únik Šindeláře, prostrčení balónu na Kučeru a ten byl v čisté šanci faulován a hosté chtěli PK ! Bohužel hlavní sudí byl proti a hrálo se dál.
29´ - rohový kop zatočil Havel do brány a gólman domácích měl starosti míč vyrazil do pole !
31´ - velká šance domácího Šragy, ale jeho střelu Vaňák vyrazil a bylo po super šanci !!!
34´ - další šance v podání nejlepšího hráče domácích Šragy, ale míč šel od tyče hostů ven !!!
43´ - rychlý brejk Kučery a faul domácích na něj před vápnem. TK zahrával Havel, ale trefil jen zeď !
45´ - dlouhý centr na vápno hostů a osamocený Šraga z ofsidové pozice skóroval po druhé – 2:1 !!!

První půle byla překvapivě skoro vyrovnaná co se hry i šancí týče, ale domácí dokázali v posledních vteřinách půle vsítit branku, která dle názoru vilémovských fandů i hráčů na place byla z ofsajdu.

48´ - dobře mířenou střelu domácího Šragy gólman hostů Vaňák s přehledem lapil
55´ - pěkná akce domácích do otevřené obrany a Novotný zvýšil na – 3:1
58´ - rychlý brejk domácích po ztrátě balónu hostů před vápnem a Flégl upravil skóre již na – 4:1
65´ - faul na Hokeho ve vápně a jasná penalta, kterou proměnil bezpečně Kučera a snížil na – 4:2
72´ - trestný kop Havla do vápna a Kučera v dobré šanci střílel jen nad bránu domácích !!!
86´ - chyba hostů v rozehře ve vlastním vápně a Skála do prázdné brány stanovil konečný stav na – 5:2

Ve druhé půli se zklamaní hosté po ofsajdové brance snažili o vyrovnání, ale hráčská převaha domácích byla bohužel znát především při ztrátě balónu na půli domácích, kde pak došlo k rychlému protiútoku s přečíslením a bohužel mezi 55. a 58.minutou i k dvěma brankám. Hosté se ještě snažili s výsledkem po snížení na 4:2 něco udělat, ale domácí si výhru pohlídali a přidali ještě jeden gól ke konci utkání, po chybě hostů. Je však nutno hosty pochválit, že přijeli na zápas a odehráli jej se ctí a dá se konstatovat, že kdyby měli do hry ještě ty dva hráče, že by určitě domácí tak hladce nevyhráli, spíše naopak. Manager po zápase smekl nad výkonem svých borců a předal jim za to zajímavou finanční odměnu. Určitě si to zasloužili, neboť jiný tým by po dvou či třech brankách rezignoval, kdežto torzo Vilémováků bojovalo do samého závěru o přijatelný výsledek.

Vaňák – Hoke, Jirchář (ŽK), Kurel (ŽK), Luňák (ŽK) – Rybář, Havel (ŽK), Kučera, Šindelář - Dvořák

Připraven na lavici ještě:

nikdo

Chyběli:

Jindřich, Honců, Vavroušek, Křivohlavý, Zima a Buryánek !!!

Trenér: nebyl
Asistent: Zbončák J.
Masérka: Čudová E.
Vedoucí mužstva: Kurel P.
Manager: Sklenář L.

Diváci: 50 – z toho 17 uznalých vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Dočekal – Bican, Petr (až na 1x ofside v pohodě)
Delegát svazu: pan Černý P.

Nejlepší hráči utkání: Šraga (L) všichni na place (V)

Co nám přinesl měsíc prosinec ?31.12.2013
V pořadí již 26. memoriál M.Kotraby a 16.ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál nečekaně mladý tým – Repre Šluknov !29.12.2013
Všem přátelům sálové kopané a bývalým kamarádům Míly Kotraby a Honzy Bálka !22.12.2013
Naši sálovkáři získali na 4. turnaji Krajské extraligy šest bodů a drží si stále skvělé 2.místo v tabulce !!!22.12.2013
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2013/2014 – po 5.turnaji:22.12.2013
Tabulka slušnosti Extraligy 2013/2014:22.12.2013
Pravidla memoriálu Míly Kotraby a Honzy Bálka21.12.2013
Tradiční memoriál M.Kotraby a H.Bálka 26.12.2013 ve Vilémově byl již rozlosován !!!21.12.2013
Tombola při vánoční veselici v sobotu 21.12.2013 od 20 hodin.16.12.2013
Zveme všechny přátele dobré zábavy na další naši akci, která se koná v sobotu dne 21.12.2013 v Lodovně nazvanou: „Vánoční veselice“.16.12.2013
Výsledky 14. ročníku Sálovka Cupu v bowlingu.16.12.2013
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2013/2014 – po 4.turnaji:8.12.2013
Naši sálovkáři získali na Severočeském poháru v Libouchci pouhý bod a obsadili v konečném účtování až poslední příčku.8.12.2013
Zveme všechny přátele dobré zábavy v pátek 13.12.2013 na po nohejbalovou akci v naší Lodovně nazvanou: „POMAZÁNKOVÁ“.8.12.2013
Zápis ze schůze FANDA KLUBU dne 4.12. od 18.00 hod. v restauraci Lodovna8.12.2013
Naši sálovkáři získali na 3. turnaji Krajské extraligy čtyři body a posunuli se po polovině soutěže na skvělé 2.místo !!!2.12.2013
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny -2013/2014 – po 3.kole:2.12.2013
Tabulka slušnosti Extraligy 2013/2014:2.12.2013
Hlavní akce a rozpočet SK na rok 2013 (stav plnění k 30.11.2013):2.12.2013
Zatimní širší kádr Á-mužstva pro zimní přípravu 2014:2.12.2013
Co nám přinesl měsíc listopad ?2.12.2013
Áčko – tréninková docházka - listopad 2013:24.11.2013
Vilémovští fotbalisté hodnotili podzimní část své účasti v Krajském přeboru.24.11.2013
Áčko - odehrané minuty - podzim 201318.11.2013
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec18.11.2013
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení podzimní části sezóny 2013/14 !18.11.2013
Tabulka slušnosti Extraligy 2013/2014:10.11.2013
Naši sálovkáři získali na 2. turnaji Krajské extraligy jen pět bodů a jsou zatím na pěkném 3. místě v tabulce !!!10.11.2013
Zájezd na mistrovský zápas k Teplicím !10.11.2013
Program Á-mužstva na tento týden:10.11.2013
Práce na našich zařízeních tento týden (brigády dle počasí !!!):10.11.2013
Pozvánka na fotbal do Vilémova !3.11.2013
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec3.11.2013
Áčko – tréninková docházka - říjen 2013:3.11.2013
Zpráva ze schůze FANDA KLUBU - 30.10.2013 v restauraci Lodovna od 18.00 hodin.3.11.2013
Práce na našich zařízeních tento týden (brigády dle počasí !!!):3.11.2013
Program Á-mužstva na tento týden:3.11.2013
Hlavní akce a rozpočet SK na rok 2013 (stav plnění k 31.10.2013) :30.10.2013
Co nám přinesl měsíc říjen ?30.10.2013
Memoriál Míly Kotraby a Honzy Bálka v sálové kopané - propozice a přihláška28.10.2013
Konkurz !!!28.10.2013
Výsledky miniturnaje kantýňáků !!!28.10.2013
Zájezd na mistrovský zápas za Chomutov !28.10.2013
Program Á-mužstva na tento týden:28.10.2013
Zpráva pro členy Fanda klubu !!!28.10.2013
Práce na našich zařízeních tento týden (brigády dle počasí !!!):28.10.2013
Naši sálovkáři získali na 1. turnaji Krajské extraligy sedm bodů a jsou zatím překvapivě na 2. místě v tabulce !!!21.10.2013
Práce na našich zařízeních tento týden:9.9.2013
V sobotu 14.9.13 uvidíme od 14.30 hodin zajímavé klání jako předzápas Áčku:9.9.2013
Áčko - tréninková docházka – srpen 20133.9.2013
V pátek 13. září pořádáme od 18 hodin na fotbalovém stadionu ve Vilémově Slavnosti burčáku1.9.2013
Rozpis letní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec Tratec14.7.2013
42. ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál opět domácí tým – JPS Gastro !!!14.7.2013
Pozvánka na fotbal do Vilémova !26.5.2013
Zveme všechny přátele dobré zábavy na další naši páteční akci, která se koná dne 31.5. v Lodovně nazvanou „Sešlost v maskách“.26.5.2013
Práce na našich zařízeních tento týden:26.5.2013
V sobotu 1.6. 2013 uvidíme od 14 hodin zajímavé klání jako předzápas Áčku:26.5.2013
Zájezd na mistrovský zápas do Prahy !20.5.2013
Program Á-mužstva na tento týden:20.5.2013
Práce na našich zařízeních tento týden:20.5.2013
42. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2013 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané13.5.2013
Nečekaná výměna trenérů v polovině jarní části soutěže !!!2.5.2013
Náš nový medvědí přírůstek získal díky anketě našich školáků své jméno !!!2.5.2013
Program Á-mužstva na tento týden:25.3.2013
Vzpomínkový večer při příležitosti 1.výročí úmrtí našeho kamaráda Jirky Borečka23.3.2013
Pozvánka na fotbal do Varnsdorfu21.3.2013
Zatímní širší kádr Á-mužstva pro jarní část divize 2012/2013 v bojích o udržení:18.3.2013
Stará garda ukončila nohejbalovou sezónu !!!18.3.2013
Program Á-mužstva na tento týden:18.3.2013
Hostování našich hráčů v jiných klubech a volní borci:18.3.2013
Program Á-mužstva na tento týden:11.3.2013
Zájezd na mistrovský zápas na Mostecko !11.3.2013
Stará garda Vilémova – nominace na turnaj 1+4 nad 35 let do Dolní Poustevny v sobotu dne 16.3.2013:11.3.2013
Stará garda končí nohejbalovou sezónu.11.3.2013
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2012/2013 - konečné pořadí :6.3.2013
Fotbalisté Vilémova ukončili náročnou zimní přípravu a jsou odhodláni na jaře udělat maximum pro záchranu divize.3.3.2013
Áčko - tréninková docházka - leden-únor 20133.3.2013
Zimní turnaj o pohár města Děčína.3.3.2013
Naši sálovkáři získali v 8. zkráceném kole Krajské extraligy tři body a posunuli se na konečnou 4. příčku v tabulce !!!3.3.2013
Tabulka slušnosti Extraligy 2012/2013:3.3.2013
Závěrečná našich Sálovkářů.3.3.2013
Hlavní akce a rozpočet SK na rok 2013 (stav plnění k 28.2.2013) :3.3.2013
Zájezd na mistrovský zápas do Polabí !3.3.2013
Co nám přinesl měsíc únor ?3.3.2013
Program Á-mužstva na tento týden:3.3.2013
Vítězem 16.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se v Mikulášovicích stalo mužstvo – SK Velký Šenov.24.2.2013
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2012/2013 - průběžné pořadí:24.2.2013
Zimní turnaj o pohár města Děčína.24.2.2013
Program Á-mužstva na tento týden:24.2.2013
Naši sálovkáři získali v 7.kole Krajské extraligy jenom čtyři body a přesto se posunuli na 5. příčku v tabulce !!!17.2.2013
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2012/2013 - průběžné pořadí :17.2.2013
Tabulka slušnosti Extraligy 2012/2013:17.2.2013
Zimní turnaj o pohár města Děčína.17.2.2013
Zatímní širší kádr Á-mužstva pro zimní přípravu 2013:17.2.2013
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka v Mikulášovicích v sobotu dne 23.2.2013:17.2.2013
Program Á-mužstva na tento týden:3.2.2013
Naši sálovkáři získali v 6.kole Krajské extraligy šest bodů a posunuli se bodově blíže k vytoužené bedně !!!27.1.2013
Áčko - doprava14.1.2013
Naši sálovkáři získali v 5.kole Krajské extraligy šest bodů a posunuli se zase blíže k lepším celkům tabulky !!!6.1.2013
Tabulka slušnosti Extraligy 2012/2013:6.1.2013