FK Litoměřicko - SK Stap Tratec 5:2 (2:1)

Tolik omluvenek najednou se nesešlo vilémovským fotbalistům a funkcionářům za celé jejich více jak 40-tileté působení v krajských soutěžích. Kromě dvou „kolenářů“ - Jindřicha a Honců, si nepříjemně natáhl sval Vavroušek v zápase s Krupkou, s chřipkou a vysokými teplotami se omluvili – Zima a Křivohlavý a na svatbě sestry musel zůstat Buryánek, seč chtěl alespoň poločas absolvovat. Hledala se tedy po celý pátek řešení a osloveni byli hráči, kteří již nekopou a mohli by – Hejl a Kurel mladší, ale ani jeden z nich však z nějakých důvodů nemohl a poslední šance byla povolat Ruszó, který je pracovně v Rakousku a zatím tam nekope. Ten to přislíbil, ale v sobotu se krátce před odjezdem omluvil. Autobus z Vilémova vyrazil, posbíral torzo hráčů po cestě a bylo k dispozici tedy 8 hráčů a dva gólmani. Jelikož se to ale na poslední chvíli přesunulo na umělou trávu, nechtěl vůbec nastoupil Petr Kurel, který již delší dobru zápasí s bolestmi zad. V Č.Kamenice při zastávce na kávu navrhl manager hráčům návrat zpět a kontumaci 3:0 s pokutou. K jeho překvapení se však hráči semkli a oznámili, že nepřipustí ostudu klubu a tak se pokračovalo v cestě do Roudnice, kde se zápas odehrál.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

-  včas neodkopnutý balón z vápna hostů a šikovný Šraga dostal domácí lacino do vedení – 1:0 !
- dobře mířená technická střela hostujícího Rybáře skončila na horní síti domácí brány
15´ - nacvičený signál hostů, kdy si na roh Havla odskočil Kučera a bylo vyrovnáno – 1:1 !!!
17´ - trestný kop Havla z 18-ti metrů skončil jen na dobře postavené zdi domácích
21´ - parádní dělovku Hokeho z 20-ti metrů musel domácí gólman likvidovat na 2x !
24´ - únik Šindeláře, prostrčení balónu na Kučeru a ten byl v čisté šanci faulován a hosté chtěli PK ! Bohužel hlavní sudí byl proti a hrálo se dál.
29´ - rohový kop zatočil Havel do brány a gólman domácích měl starosti míč vyrazil do pole !
31´ - velká šance domácího Šragy, ale jeho střelu Vaňák vyrazil a bylo po super šanci !!!
34´ - další šance v podání nejlepšího hráče domácích Šragy, ale míč šel od tyče hostů ven !!!
43´ - rychlý brejk Kučery a faul domácích na něj před vápnem. TK zahrával Havel, ale trefil jen zeď !
45´ - dlouhý centr na vápno hostů a osamocený Šraga z ofsidové pozice skóroval po druhé – 2:1 !!!

První půle byla překvapivě skoro vyrovnaná co se hry i šancí týče, ale domácí dokázali v posledních vteřinách půle vsítit branku, která dle názoru vilémovských fandů i hráčů na place byla z ofsajdu.

48´ - dobře mířenou střelu domácího Šragy gólman hostů Vaňák s přehledem lapil
55´ - pěkná akce domácích do otevřené obrany a Novotný zvýšil na – 3:1
58´ - rychlý brejk domácích po ztrátě balónu hostů před vápnem a Flégl upravil skóre již na – 4:1
65´ - faul na Hokeho ve vápně a jasná penalta, kterou proměnil bezpečně Kučera a snížil na – 4:2
72´ - trestný kop Havla do vápna a Kučera v dobré šanci střílel jen nad bránu domácích !!!
86´ - chyba hostů v rozehře ve vlastním vápně a Skála do prázdné brány stanovil konečný stav na – 5:2

Ve druhé půli se zklamaní hosté po ofsajdové brance snažili o vyrovnání, ale hráčská převaha domácích byla bohužel znát především při ztrátě balónu na půli domácích, kde pak došlo k rychlému protiútoku s přečíslením a bohužel mezi 55. a 58.minutou i k dvěma brankám. Hosté se ještě snažili s výsledkem po snížení na 4:2 něco udělat, ale domácí si výhru pohlídali a přidali ještě jeden gól ke konci utkání, po chybě hostů. Je však nutno hosty pochválit, že přijeli na zápas a odehráli jej se ctí a dá se konstatovat, že kdyby měli do hry ještě ty dva hráče, že by určitě domácí tak hladce nevyhráli, spíše naopak. Manager po zápase smekl nad výkonem svých borců a předal jim za to zajímavou finanční odměnu. Určitě si to zasloužili, neboť jiný tým by po dvou či třech brankách rezignoval, kdežto torzo Vilémováků bojovalo do samého závěru o přijatelný výsledek.

Vaňák – Hoke, Jirchář (ŽK), Kurel (ŽK), Luňák (ŽK) – Rybář, Havel (ŽK), Kučera, Šindelář - Dvořák

Připraven na lavici ještě:

nikdo

Chyběli:

Jindřich, Honců, Vavroušek, Křivohlavý, Zima a Buryánek !!!

Trenér: nebyl
Asistent: Zbončák J.
Masérka: Čudová E.
Vedoucí mužstva: Kurel P.
Manager: Sklenář L.

Diváci: 50 – z toho 17 uznalých vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Dočekal – Bican, Petr (až na 1x ofside v pohodě)
Delegát svazu: pan Černý P.

Nejlepší hráči utkání: Šraga (L) všichni na place (V)

Výsledky 17. ročníku Sálovka Cupu v bowlingu.30.12.2016
V pořadí již 29. memoriál M.Kotraby a 19.ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál tým Repre Šluknov !!!27.12.2016
Tradiční memoriál M.Kotraby a H.Bálka 26.12.2016 ve Vilémově byl již rozlosován !!!21.12.2016
Pravidla memoriálu Míly Kotraby a Honzy Bálka21.12.2016
Memoriál Míly Kotraby a Honzy Bálka v sálové kopané - dosavadní vítězové21.12.2016
Memoriál Míly Kotraby a Honzy Bálka v sálové kopané - vedení turnaje:21.12.2016
Zápis č. 12/16 ze schůze Fanda klubu, konané dne 14.12.201621.12.2016
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2016/2017.18.12.2016
DeCe COMPUTERS EXTRA liga ÚK – 4. kolo18.12.2016
Pozvánka do Vilémova18.12.2016
Vánoční turnaj přípravek o pohár SK Stap Tratec za spoluúčasti Schrödingerova institutu ve Vilémově vyhrál tým – FK Dolní Poustevna.18.12.2016
Přípravka - pořadí zápasů ván. turnaj16.12.2016
Stručné propozice Vánočního turnaje přípravek.16.12.2016
Přípravka - skupiny Vánoční turnaj16.12.2016
Smůla našich borců na zdařilém turnaji starých gard nad 40 let v Ústí nad Labem !!!12.12.2016
Memoriál Míly Kotraby a Honzy Bálka v sálové kopané - propozice a přihláška28.11.2016
Stručné propozice Vánočního turnaje přípravek.27.11.2016
Pozvánka a propozice mezinárodního turnaje přípravek o pohár SK Stap Tratec Vilémov a Schrödingerova institutu.27.11.2016
DeCe COMPUTERS EXTRA liga ÚK – 3. kolo27.11.2016
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2016/2017.27.11.2016
Sálovka Club Stap Vilémov pořádá v sobotu 17. 12. 2017 již 18. ročník Sálovka Cupu v bowlingu – hraný jako 6.ročník memoriálu Jirky Borečka.27.11.2016
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2016 (stav k 30.11.2016):27.11.2016
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 40 let turnaj ligových gard v Ústí n.L. - v sobotu dne 10.12.2019:27.11.2016
Zpráva pro členy Fanda klubu !!!27.11.2016
Co nám přinesl měsíc listopad ?27.11.2016
Docházka Áčka – červenec - listopad 201620.11.2016
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení podzimní části sezóny 2016/17 !13.11.2016
Program Á-mužstva na tento týden:13.11.2016
Zájezd na mistrovský fotbal !13.11.2016
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2016/2017.6.11.2016
DeCe COMPUTERS EXTRA liga ÚK - 42.sezóna 2016/2017 - Výsledková listina 2. kola - 5.11.2016 SH Libouchec6.11.2016
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2016/2017.16.10.2016
Naši sálovkáři získali na 1. turnaji pět bodů a drží nečekaně pátou příčku v tabulce KE.16.10.2016
Stará garda – soupiska nad 60 let.19.9.2016
Garda Vilémov – širší nominace na zápas proti gardě ligových Teplic v sobotu dne 1.10.2016 od 14,00 h.:18.9.2016
Zájezd na mistrovský fotbal !18.9.2016
Program Á-mužstva na tento týden:18.9.2016
Pozvánka na fotbal do Vilémova !12.9.2016
Program Á-mužstva na tento týden:12.9.2016
Sportovní odpoledne při příležitosti oslav 60.výročí založení fotbalu ve Vilémově.12.9.2016
Program Á-mužstva na tento týden:31.7.2016
Prázdninový turnaj přípravek o pohár a.s.Stap ve Vilémově vyhrál překvapivě tým Zíchovce u Slaného !!!29.7.2016
Pozvánka na fotbal do Vilémova !28.7.2016
Pozvánka na fotbal do Šluknova !23.7.2016
Zápis č. 7/16 ze schůze Fandaklubu konané dne 6.7.16 na hřišti.12.7.2016
Program Á-mužstva na 14 dní:10.7.2016
Práce na našich zařízeních tento týden:10.7.2016
45.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál poprvé v historii letitý účastník – Contra Team Hrob a staré gardy pak domácí Vilémov !!!10.7.2016
45. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2016 - rozlosování turnaje Gardy7.7.2016
45. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2016 - rozlosování hlavního turnaje7.7.2016
Pozvánka na turnaj v minikopané !5.7.2016
Garda Vilémov – širší nominace na předzápasový mač proti německému Saupsdorfu v sobotu dne 30.7.2016 od 15,30 h.:3.7.2016