FK Srbice - SK Stap Tratec 2:2 (1:1)

Hodně hráčů hostujícího týmu nemá rádo umělku, ale ta v Srbici je opravdu skvělá a hustá tak, že to bylo skoro k nerozeznání od přírodního pažitu. Jelikož se vilémovským hráčů na tréninku nepříjemně zranil další hráč – V. Honců, který půjde zřejmě na operaci kolene, stejně jako ji absolvoval v tomto týdnu V.Jindřich, musel trenér Dužár trochu přeskupit základní sestavu. V řadách domácích je většina kluků, kteří prošli teplickým dorostem a někteří z nich okusili i profesionální soutěže. Je to velmi dobře poskládaný tým, který by zřejmě neměl problém ani v divizi. Hosté se však nezalekli ani zvučných jmen a sehráli s domácími zcela vyrovnanou partii, která díky plichtě skončila penaltami, ve kterých se jim ale notně nedařilo a tak si druhý bod tentokráte připsali domácí borci. .

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- rohový kop domácích a Khaur vyskočil nejvýše, ale míč z jeho hlavy skončil vedle brány !
- Havel vymyslel uličku na Rybáře a ten střelou k tyči poslal hosty poprvé do vedení – 0:1 !!!
- pěkná akce domácích a Švábenský střelou k tyči srovnal skóre a bylo to tedy – 1:1 !!!
25´ - přesný centr Šindeláře do vápna domácích, kde se ocitl volný Kučera, ale míč šel jen na horní síť
28´ - Havel poslal šikovný pas ze strany do vápna na Kučeru, ale ten v čisté šanci trefil špatně balón !
32´ - domácí Vrba v dobré šanci, ale střílel z 10-ti metrů jen vedle brány hostujícího gólmana Dvořáka
41´ - další rohový kop domácích a tentokráte vyskočil nejvýše Khaur, ale míč šel jen nad bránu hostů

První půle přinesla hned v úvodu dvě pěkné branky po skvěle vypracovaných akcích, na které neměl ani jeden z gólmanů šanci si ani sáhnout. Potom se hrálo spíše od vápna k vápnu a ani jeden tým nechtěl udělat chybu a dostat další branku. Oba týmy měli sice po dvou šancích, ale ani jedna neskončila gólem a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1.

49´ - trestný kop Havla do vápna domácích, ale hlavička Vavrouška šla jen o milimetry vedle šibenice!
55´ - hosté z trestného kopu zahráli svůj oblíbený signál, kde tradičního exekutora  Buryánka, jenž byl tentokráte jen na lavici náhradníků, nahradil Kučera a kdo jiný než kanonýr Havel svým tradičním a nacvičeným způsobem z voleje rozvlnil síť a poslal hosty podruhé do vedení – 1:2 !!!
60´ - parádní dělovku exústeckého Martykána z 25-ti metrů gólman hostů na 2x lapil !
61´ - po rohovém kopu faul ve vápně hostů a hlavní sudí píská penaltu. Hosté reklamují hlavu dole domácího útočníka, ale penalta se po dohodě s pomezním neodvolala. Míč si postavil kapitán domácích Martykán, ale jeho střelu gólman hostů Dvořák vystihl a míč vyrazil, bohužel jen před sebe a dobíhající aktér penalty ji poslal do sítě a srovnal stav utkání na – 2:2 !!!
65´ - dobrá střela Šindeláře z levé strany skončila jen těsně nad domácí svatyní !
74´ - dlouhý aut Havla do vápna a Kučera vystřihl parádní nůžky, ale míč se ocitl jen na horní síti !!!
90´ - centr do vápna domácích a Sidor hlavou střílel jen těsně vedle hostující svatyně !
91´ - dobrá střela Hokeho, gólman míč neudržel a zmocnil se jej Buryánek, ale do sítě jej neprotlačil !

Ve druhé půli se hrál stále kvalitní kombinační fotbal a bylo vidět na obou stranách hodně pěkných akcí i šancí, z nichž např.nůžky Kučery byly přímo výstavní, i když míč neskončil v síti. Nejdramatičtější byly poslední dvě minuty, kdy mohli jak domácí, tak i hosté strhnout výhru na svoji stranu. Penalty se pak hostům vůbec nevydařily, neboť dali jen jednu a to bylo na druhý bod málo.

Vaňák – Zima, Jirchář, Kurel, Luňák  – Rybář (65´- Buryánek), Havel (ŽK), Vavroušek, Hoke (ŽK), Šindelář – (80´Křivohlavý) - Kučera

Manager: Sklenář L.

Diváci: 100 – z toho 21 spokojených vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Menšík – Maleček a Krutina (výborný výkon všech tří)
Delegát svazu: Javorek

Nejlepší hráči utkání: Martykán (S) Kurel (V)

rok 2018

V pořadí již 31.memoriál M.Kotraby a 21.ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál tým – Repre Šluknov !!!28.12.2018
Zimní turnaje mladých nadějí v hale.28.12.2018
Propozice Vánočního turnaje a satelitů v hale ve Vilémově.28.12.2018
Výsledky 19. ročníku Sálovka Cupu v bowlingu.23.12.2018
Zápis č. 12/18 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 6.12.2018.9.12.2018
Smůla našich borců na zdařilém turnaji starých gard nad 40 let v Ústí nad Labem !!!2.12.2018
Zpravodajství z naší Sálovky 2 / 2018 - 1918.11.2018
Memoriál Míly Kotraby a Honzy Bálka v sálové kopané - propozice a přihláška17.11.2018
Program Á-mužstva na tento týden:11.11.2018
Zájezd na poslední mistrovský fotbal:11.11.2018
Docházka a bodování: červenec - říjen 2018.4.11.2018
Pozvánka na fotbal do Vilémova !4.11.2018
Co nám přinesl měsíc říjen ?4.11.2018
Zápis č. 11/18 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 1.11.20184.11.2018
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2018 (zatimní stav - k 31.10.2018):4.11.2018
Pozvánka na Závěrečnou dokopnou Á-mužstva při zakončení podzimní části sezóny 2018/19 !4.11.2018
Soupiska hráčů sálovky na sezónu 2018/197.10.2018
Naši sálovkáři znají své soupeře i termíny turnajů pro novou sezónu - 2018/19:7.10.2018
Zatímní kádr Á-mužstva pro podzim 2018:9.7.2018
47.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým – FC Pivo a staré gardy pak domácí borci z Vilémova !!!9.7.2018
Propozice a přihláška do turnaje starých gard v minikopané.24.6.2018
47. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2018 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.24.6.2018
Mezinárodní turnaj přípravek o Putovní poháry Fanda Klubu při SK Stap Tratec a Schrödingerova institutu ve Vilémově vyhrály v kategorii do 10-ti let Čelákovice a do 12-ti let pak Varnsdorf !!!24.6.2018
BILANCE KRAJSKÝ PŘEBOR 2017-1818.6.2018
Závěrečná DOKOPNÁ Vilémovských fotbalistů se opět vydařila.18.6.2018
Pozvánka na mezinárodní turnaj nadějí !17.6.2018
V pořadí již 17. setkání se opět vydařilo.17.6.2018
Pozvánka na fotbal do Vilémova !17.6.2018
Garda Vilémov – širší nominace na zápas proti gardě Děčína v sobotu dne 23.června 2018 od 14,00 h.:17.6.2018
Rozpis letní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec Tratec17.6.2018
Program Á-mužstva na tento týden:10.6.2018
Pozvánka na fotbal do Vilémova !10.6.2018
Pozvánka na závěrečné posezení Á-mužstva při příležitosti ukončení jarní části sezóny 2017/18 !10.6.2018
Zápis č. 6/18 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 7.6.2018.10.6.2018
Program Á-mužstva na tento týden:15.4.2018
Pozvánka a propozice mezinárodního turnaje přípravek o pohár Fanda klubu při SK Stap Tratec Vilémov a Schrödingerova institutu.13.4.2018
Zpráva pro členy Fanda klubu !!!2.4.2018
Poslední turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl znovu nejedno překvapení.25.3.2018
Program Á-mužstva na tento týden:25.3.2018
Zájezd na mistrovský fotbal na Teplicko:25.3.2018
Vítězem 21.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se v Mikulášovicích stalo opět mužstvo – SK Stap Tratec Vilémov, které tak završilo svůj haštyrk z posledních čtyř ročníků.18.3.2018
PŘÍPRAVKA - rozpis zapasů 25.3.18.3.2018
Pozvánka na zimní turnaj nadějí !18.3.2018
Program Á-mužstva na tento týden:11.3.2018
Zimní turnaj o pohár města Děčína se stal po roční pauze opět naší kořiští.11.3.2018
Zájezd na mistrovský fotbal do Mostu:11.3.2018
Zpráva pro členy Fanda klubu !!!11.3.2018
Třetí turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku o ve Vilémově se vydařil a přinesl opět nejedno překvapení.11.3.2018
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka v Mikulášovicích v sobotu dne 17.3.2018:11.3.2018
Zimní turnaj o pohár města Děčína pokračoval 3.kolem.18.2.2018
Druhý turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku o ve Vilémově se vydařil a přinesl opět nejedno překvapení.18.2.2018
Zpravodajství z naší Sálovky.18.2.2018
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2017/2018.18.2.2018
Program Á-mužstva na tento týden:18.2.2018
Zimní turnaj o pohár města Děčína pokračoval 2.kolem.11.2.2018
Program Á-mužstva na tento týden:11.2.2018
Zdařilé soustředění Á-mužstva SK Stap Tratec Vilémov ve Sloupu v Č.4.2.2018
Zimní turnaj o pohár města Děčína začal stejně jako vloni naší porážkou.4.2.2018
Zájezd na přátelský fotbal do Děčína !!!21.1.2018
Krásný turnaj v nohejbale se závěrečným posezení v Lodovně až do ranních hodin !!!21.1.2018
Doprava na utkání do České Lípy:14.1.2018
Program Á-mužstva na tento týden:14.1.2018
Pozvánka na fotbal do České Lípy !14.1.2018
První turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku o ve Vilémově se vydařil a přinesl nejedno překvapení.14.1.2018