FK Junior Děčín - SK Stap Tratec 2:3 (0:2)

Hosté si jako vždy v zimě sjednali zápas na pěkné umělce městského stadionu v Děčíně s místním týmem Junioru Děčín, se kterým mají letité velmi dobré přátelské vztahy. Hosté měli v nohách čtvrteční zápas s varnsdorfskou U19 a navíc velkou marodku, takže jen tak tak slepili dohromady 10 hráčů do pole a navíc několik z nich jich bylo ještě i zdravotně indisponováno. I přesto začali zápas proti domácímu celku bojujícímu o postup do 1.A třídy svižně a v poločase se dostali do dvoubrankového vedení, ale nejméně další pět, šest tutovek navíc zahodili.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- dobře zahraný rohový kop v podání Rybáře, ale míč z hlavy Zimy šel jen těsně nad bránu
12´ - pěkná akce hostů po ose Rybář – Zima – Kučera a bylo to – 0:1 !!!
21´ - domácí se dostali poprvé do dobré šance, ale gólman Dvořák dokázal míč vytěsnit mimo tyče
22´ - centr Hokeho do vápna domácích a Rybář v čisté šanci přestřelil bránu  z malého vápna !
28´ - ulička Kučery a rychlonohý Kramer šel sám na gólmana, ale ten mu jeho kličku vystihl  !
29´ - odražený balón a Kučera spálil další loženku hostů, když střílel jen nad domácí bránu !
36´ - dlouhý pas Filipa na Zimu a ten šel také sám na gólmana, ale střílel jen vedle brány !!!
37´ - chyba domácích v rozehře a Kučera vytrestal ze 40-ti metrů na vápně stojícího gólmana – 0:2 !!!
39´ - domácí ve druhé dobré šanci, ale střela Vicányho šla jen těsně vedle brány hostů !
43´ - krásný pas Šindeláře na Hokeho, který postupoval sám na gólmana, ale ani on jej neprostřelil !
45´ - trestný kop domácích a hlavička Raymonda šla jen vedle brány hostů !

První půle byla víceméně v režii vilémovských fotbalistů, ale domácí podržel výtečnými zákroky jejich gólman a tak se produktivita hostů z minulých zápasů výrazně snížila do mínusu.

46´ - přesný centr Kramera a hostující Zima hlavou opět jen přestřelil domácí svatyni
55´ - únik Kramera, zpětná přihrávka na Kučeru, ale ten trefil v čisté šanci jen nohu gólmana !
58´ - domácí v další dobré šanci, ale střela jejich hráče šla vysoko nad bránu hostů
64´ - další pěkná akce domácích a jejich kanonýr Vicány trefil jen tyčku Dvořákovi branky !!!
66´ - rychlý brejk domácích do otevřené obrany a Raymond snížíl na rozdíl gólu – 1:2 !!!
73´ - chyba hostů a kanonýr domácích Vicány srovnal stav na ukazateli na – 2:2 !!!
77´ - faul na Šindeláře ve vápně a nařízený PK proměnil Kučera a završil tak svůj hattrick – 2:3 !!!
87´ - dobře mířená rána domácích z 20-ti metrů, ale Dvořák v bráně hostů byl na místě !
88´ - trestný kop hostů zahrával Kučera a domácí gólman měl plné ruce práce míč vytěsnit na roh !

K utkání řekl vilémovský trenér Vl.Chod:

"Dnešní utkání jsme sehráli v únavě (48 hodin po posledním utkání), a v nedobrém zdravotním stavu některých hráčů. Byl jsem zvědav, jak se s tím dokážeme vypořádat. Do 60. minuty jsme hráli výborně, vytvářeli si brankové příležitosti, ale produktivita byla špatná (pouze 2 branky). V zakončení nám chyběla kvalita, měli jsme dát alespoň 6-7 branek. Pak 2 x udeřili domácí a srovnali skóre. Závěr zápasu byl z naší strany na morál, a já jsem rád, že jsme ho zvládli vítězně ! Ukazuje to na dobrý charakter týmu ! Ač výsledkově nepřesvědčivé vítězství, tak velmi důležité, protože i takovéto průběhy nás v mistrovských utkáních čekají, a musíme je zvládat !"

Dvořák – Hoke, Kurel, Jirchář, Filip, Novák – Zima, Rybář,  Šindelář, Kramer - Kučera

Připraven na lavici ještě:

gólman Vaňák

Chyběli:

Jindřich, Honců, Vavroušek, Luňák, Malec, Čonka, Havel !!!

Trenér: Chod V.
Asistent: Zbončák J.
Masérka: nebyla
Vedoucí mužstva: Kurel P.
Manager: Sklenář L.

Diváci: 50 - z toho 17 prokřehlých vilémovských fandů  !!!

Rozhodčí: Hrneček – Jirsák, Křeček (dobrý výkon všech tří)
Delegát svazu: nebyl

Archiv článků

rok 2019

Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 31.12.2019):31.12.2019
Co nám přinesl měsíc prosinec ?31.12.2019
V pořadí již 32.memoriál M.Kotraby a 22.ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál tým – Best off Varnsdorf !!!27.12.2019
Vítězové memoriálu Míly Kotraby / Honzy Bálka:24.12.2019
Pravidla memoriálu Míly Kotraby a Honzy Bálka24.12.2019
Tradiční memoriál M.Kotraby a H.Bálka 26.12.2019 ve Vilémově byl již rozlosován !!!24.12.2019
Výsledky 20. ročníku Sálovka Cupu v bowlingu.23.12.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2019/2020.15.12.2019
Naši Sálovkáři zklamali a přivezli jen 1 bod, ale bednu drží.15.12.2019
Zápis č. 11/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 11.12.2019.15.12.2019
Co nám přinesl měsíc listopad ?2.12.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 30.11.2019):2.12.2019
Naši Sálovkáři nezaváhali a přivezli si 9 bodů ze 3.turnaje.2.12.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2019/2020.2.12.2019
Závěrečná DOKOPNÁ Vilémovských fotbalistů se opět vydařila.24.11.2019
Memoriál Míly Kotraby a Honzy Bálka v sálové kopané - propozice a přihláška18.11.2019
Docházka a bodování: červenec - říjen 2019.4.11.2019
Pozvánka na Závěrečnou dokopnou Á-mužstva při zakončení podzimní části sezóny 2019/20 !3.11.2019
Soupiska hráčů sálovky na sezónu 2019/2020.10.2019
Naši sálovkáři znají své soupeře i termíny turnajů pro novou sezónu - 2019/2020:20.10.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2019/2020.20.10.2019
Program Á-mužstva na tento týden:14.10.2019
Zájezd na další mistrovský zápas k Teplicím.14.10.2019
Zápis č. 9/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně, ve čtvrtek dne 10.10.2019.14.10.2019
Zájezd na další mistrovský zápas k Teplicím.15.9.2019
Zápis č. 8/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 12.9.2019.15.9.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !18.8.2019
Zápis č. 7/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 15.8.2019.18.8.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !28.7.2019
Středa - 24. 7. 2019 - Doprava na přát.utkání do Skalice – odjezd od Lode v 15,00 h.21.7.2019
Program Á-mužstva na tento týden:21.7.2019
Historie realizačních týmů od roku 1988:21.7.2019
Gratulujeme k životnímu jubileu.21.7.2019
V pořadí již 48.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým – Repre Šluknov a staré gardy pak opět domácí borci z Vilémova !!!7.7.2019
V pořadí již 18. setkání se opět vydařilo.23.6.2019
Mezinárodní turnaj přípravek o Putovní pohár Fanda Klubu při SK Stap Tratec a Schrödingerova institutu ve Vilémově v kategorii do 10-ti let vyhráli suverénně mladé naděje z německé Sebnice !!!23.6.2019
Pozvánka na fotbalový den !17.6.2019
Docházka a bodování: červen 2019.17.6.2019
KRAJSKÝ PŘEBOR 2018-2019 JARO 201917.6.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !9.6.2019
Program Á-mužstva na tento týden:9.6.2019
Pozvánka na Závěrečnou dokopnou Á-mužstva při zakončení jarní části sezóny 2018/19 !9.6.2019
Zápis č. 6/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 6.6.20199.6.2019
Program Á-mužstva na tento týden:12.5.2019
Zápis č. 5/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 9.5.2019.12.5.2019
SK Stap Tratec – SK Brná 3:0 (0:0) - po zápasové video z kabin Áčka7.4.2019
Pozvánka a propozice mezinárodního turnaje přípravek o pohár Fanda klubu při SK Stap Tratec Vilémov a Schrödingerova institutu.7.4.2019
Docházka a bodování: leden - březen 2019.1.4.2019
Program Á-mužstva na tento týden:31.3.2019
Co nám přinesl měsíc březen ?31.3.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 31.3.2019):31.3.2019
48. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2019 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.27.3.2019
Poslední 4. turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově přinesl výhru týmu Plaston Šluknov A, ale celkovým vítězem se stal tým FK Rumburk.25.3.2019
Zájezd na druhý jarní mistrovský fotbal :10.3.2019
Fotbalisté Vilémova ukončili náročnou zimní přípravu a jsou odhodláni udržet si na jaře své postavení v KP.10.3.2019
Pár otázek před zahájením Krajského přeboru pro trenéra Vilémova Františka Dužára.10.3.2019
Vítězem 22.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se stalo popáté za sebou mužstvo – SK Stap Tratec Vilémov, které tak dostihlo v celkovém počtu výher tým SG Velký Šenov.10.3.2019
Třetí turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl výhru týmu FK Rumburk.10.3.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 28.2.2019):3.3.2019
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka v D.Poustevně v sobotu dne 9.3.2019:3.3.2019
Sálovkáři pozor !!!17.2.2019
Druhý turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl výhru D.Poustevně.17.2.2019
Širší kádr Á-mužstva pro jaro 2019:27.1.2019
Program soustředění Á-mužstva od čtvrtka 31.1. do soboty 2.2.2019. Rekreačka Stapu ve Sloupu v Č. !!!27.1.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2018/2019.20.1.2019
První turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se vydařil a přinesl nejedno překvapení.14.1.2019