SK Stap Tratec – FK Krupka 4:1 (2:0)

Po dvou porážkách za sebou v okresních derby se chtěli vilémovští hráči rozloučit v posledním domácím zápase před svými diváky výhrou a to se jim také podařilo. Přijel totiž jejich oblíbený soupeř, který chce hrát vždy otevřený a pohledný fotbal bez tvrdých zákroků na hranici pravidel a to domácím vždy vyhovuje. Fotbal to byl oboustranně kvalitní, ve kterém se domácím více dařilo v koncovce a i proto hladce vyhráli, i když na hřišti to chvílemi tak nevypadalo. Na straně domácích se vyznamenal gólman Dvořák, který zabránil svými zákroky několika tutovkám. Škoda nepříjemného počasí, které odradilo fanoušky a na zápas přišlo „rekordních“ 100 diváků, což je nejméně v letošním celém roce !

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

-  načechraný centr Buryánka přistál na noze Zimy, ale jeho střela šla jen nad bránu hostů
12´ -  parádní rána Vavrouška z 25-ti metrů skončila v náruči pozorného gólmana hostů
17´ - ulička od Havla mezi beky a Kučera šel sám na gólmana a lobem ho překonal – 1:0 !!!
19´ - dobře mířenou střelu hostujícího Klubného z 20-ti metrů domácí gólman na 2x lapil
23´ - tvrdou ránu hostujícího Vlasáka gólman domácích bravurně vyrazil na rohový kop
25´ - čistá šance hostů v podání Vlasáka, ale Dvořák v bráně jej opět vychytal a míč vytlačil na roh !!!
31´ - do třetice obrovská šance hostujícího Vlasáka, ale míč skončil jen na boční síti domácích !
36´ - ulička Rybáře na Zimu a ten doslova prostřelil hostujícího gólmana a zvýšil na – 2:0 !!!
41´ - Havlovu dobře mířenou střelu z úhlu gólman hostů na dvakrát lapil
44´ - další dobrá rána domácího Zimy z 25-ti metrů končí jen těsně vedle hostující svatyně !

První půle byla zcela vyrovnaná co se hry týče i na šance, ale domácí dokázali dvě šance proměnit v branky, kdežto hosté ani jednu a tak se šlo do šaten za dvoubrankového vedení Vilémova.

58´ - Rybář hledal lobem přes beky Kučeru, ale než ten se dostal k dorážce míč už skončil v síti – 3:0 !
63´ - trestný kop z hranice velkého vápna v podání Buryánka skončil jen na dobře postavené zdi hostů
65´ - centr do vápna domácích a Kotrba v čisté šanci trefuje jen dobře postaveného Dvořáka v bráně !
67´ - trestný kop hostů z 25-ti metrů střílel Kotrba jen těsně nad domácí branku
72´ - přesný centr Zimy na střídajícího Šindeláře a ten v čisté šanci trefil jen beka a byl z toho roh
74´ - dlouhý centr do vápna domácích a volný Kotrba snížil technickou střelou k tyči na – 3:1 !!!
79´ - učebnicová akce domácích po ose Šindelář – Havel – Kučera a ten do prázdné brány – 4:1 !!!
85´ - odražený balón a Rybář z další obrovské šance míč zbrkle napálil a ten letěl nad bránu hostů
87´ - další pěkná akce domácích, kdy Havel nacentroval míč na malé vápno a Křivohlavý pálil vedle
89´ - rozehrávka domácích z trestného kopu, ale Havel zpoza vápna střílel jen nad bránu hostů

Ve druhé šli domácí rychle do tříbrankového vedení a vypadalo to, že se hosté položí a odvezou si debakl. Opak byl ale pravdou, hosté se snažili hrát technický fotbal až do konce utkání a po snížení na rozdíl dvou branek otevřeli zcela hru, posílili útok, ale byli to domácí, kteří se pak snadněji dostávali do brejků a šancí a nejen, že skóre navýšili, ale mohli přidat i další branky, ale chybělo jim to pověstné štěstíčko. Za zmínku stojí, že hosté odehráli celý zápas bez jediné žluté karty !!! Poslední závěrečná děkovačka na podzim byla i přes malý počet fanoušků opět parádní a po ní se hned šlo do Lodovny, kde proběhla tradičně úspěšná Závěrečná dokopná s předáním odměn pro nejlepší jednotlivce i celý kolektiv.

Dvořák – Hoke, Jirchář, Kurel (ŽK), Luňák  – Zima, Vavroušek (80´- Křivohlavý), Rybář, Havel (ŽK), Buryánek (68´- Šindelář) – Kučera

Diváci:
100 – promrzlých, ale velmi spokojených  !!!
Rozhodčí: Slivko – Suchánek, Průša  (velmi dobrý výkon)
Delegát svazu: pan Javorek

Nejlepší hráči utkání: Dvořák (V) Sigmund (M)

Zájezd na poslední mistrovský zápas k Labi.11.11.2019
Zápis č. 10/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 7.11.2019.10.11.2019
Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec10.11.2019
Docházka a bodování: červenec - říjen 2019.4.11.2019
Pozvánka na Závěrečnou dokopnou Á-mužstva při zakončení podzimní části sezóny 2019/20 !3.11.2019
Soupiska hráčů sálovky na sezónu 2019/2020.10.2019
Naši sálovkáři znají své soupeře i termíny turnajů pro novou sezónu - 2019/2020:20.10.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2019/2020.20.10.2019
Program Á-mužstva na tento týden:14.10.2019
Zájezd na další mistrovský zápas k Teplicím.14.10.2019
Zápis č. 9/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně, ve čtvrtek dne 10.10.2019.14.10.2019
Zájezd na další mistrovský zápas k Teplicím.15.9.2019
Zápis č. 8/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 12.9.2019.15.9.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !18.8.2019
Zápis č. 7/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 15.8.2019.18.8.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !28.7.2019
Středa - 24. 7. 2019 - Doprava na přát.utkání do Skalice – odjezd od Lode v 15,00 h.21.7.2019
Program Á-mužstva na tento týden:21.7.2019
Historie realizačních týmů od roku 1988:21.7.2019
Gratulujeme k životnímu jubileu.21.7.2019
V pořadí již 48.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým – Repre Šluknov a staré gardy pak opět domácí borci z Vilémova !!!7.7.2019
V pořadí již 18. setkání se opět vydařilo.23.6.2019
Mezinárodní turnaj přípravek o Putovní pohár Fanda Klubu při SK Stap Tratec a Schrödingerova institutu ve Vilémově v kategorii do 10-ti let vyhráli suverénně mladé naděje z německé Sebnice !!!23.6.2019
Pozvánka na fotbalový den !17.6.2019
Docházka a bodování: červen 2019.17.6.2019
KRAJSKÝ PŘEBOR 2018-2019 JARO 201917.6.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !9.6.2019
Program Á-mužstva na tento týden:9.6.2019
Pozvánka na Závěrečnou dokopnou Á-mužstva při zakončení jarní části sezóny 2018/19 !9.6.2019
Zápis č. 6/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 6.6.20199.6.2019
Program Á-mužstva na tento týden:12.5.2019
Zápis č. 5/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 9.5.2019.12.5.2019
SK Stap Tratec – SK Brná 3:0 (0:0) - po zápasové video z kabin Áčka7.4.2019
Pozvánka a propozice mezinárodního turnaje přípravek o pohár Fanda klubu při SK Stap Tratec Vilémov a Schrödingerova institutu.7.4.2019
Docházka a bodování: leden - březen 2019.1.4.2019
Program Á-mužstva na tento týden:31.3.2019
Co nám přinesl měsíc březen ?31.3.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 31.3.2019):31.3.2019
48. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2019 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.27.3.2019
Poslední 4. turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově přinesl výhru týmu Plaston Šluknov A, ale celkovým vítězem se stal tým FK Rumburk.25.3.2019
Zájezd na druhý jarní mistrovský fotbal :10.3.2019
Fotbalisté Vilémova ukončili náročnou zimní přípravu a jsou odhodláni udržet si na jaře své postavení v KP.10.3.2019
Pár otázek před zahájením Krajského přeboru pro trenéra Vilémova Františka Dužára.10.3.2019
Vítězem 22.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se stalo popáté za sebou mužstvo – SK Stap Tratec Vilémov, které tak dostihlo v celkovém počtu výher tým SG Velký Šenov.10.3.2019
Třetí turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl výhru týmu FK Rumburk.10.3.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 28.2.2019):3.3.2019
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka v D.Poustevně v sobotu dne 9.3.2019:3.3.2019
Sálovkáři pozor !!!17.2.2019
Druhý turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl výhru D.Poustevně.17.2.2019
Širší kádr Á-mužstva pro jaro 2019:27.1.2019
Program soustředění Á-mužstva od čtvrtka 31.1. do soboty 2.2.2019. Rekreačka Stapu ve Sloupu v Č. !!!27.1.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2018/2019.20.1.2019
První turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se vydařil a přinesl nejedno překvapení.14.1.2019