ASK Lovosice - SK Stap Tratec 0:2 (0:1)
Hosté přijeli do Lovosic s mírně pozměněnou sestavou a jediným cílem – odčinit porážku z prvého kola doma s Oldřichovem. Domácí dostali v minulém kole osm branek v Mostě a tak chtěli urvat také první tři podzimní body. Vilémovští fotbalisté však měli pevně hru ve svých rukách, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale to co zahodili to se snad nevidí nikde jinde. Pravdou je, že domácí obrana hořela jako papír a několik málo výpadků do obrany hostů bylo záhy likvidováno, takže Vaňák v brance hostů se spíše nudil a vyhříval na sluníčku, než aby měl nějakou pořádnou práci.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- Kučera uvolnil na pravé straně Zimu a jeho centr vykopl bek domácích na tyčku vlastní brány !
14´ - ulička Jircháře a Kučera šel sám na gólmana, ale ten ho vychytal !!!
15´ - únik Zimy mezi třemi domácími beky a další střet tváří v tvář gólmanovi domácích, ten ale skončil místo střely zbytečnou přihrávkou na Kučeru, ale míč trefil jen vrátivšího se beka !!!
16´ - další průnik Zimy po pravé straně, nezištná přihrávka na Kučeru, který z jednoho metru netrefil zcela odkrytou bránu a míč šel vedle domácí svatyně – to se jen tak nevidí – uf to byla škoda !!!
18´ - Luňák se prodral do vápna domácích, zasekl míč,  poslal jej zpět na Vavrouška a ten parádní trefou placírkou z 20-ti metrů pod „klacek“ dostal konečně hosty do vedení – 0:1 !!!
34´ - dalekonosná střela s chutí hrajícího Zimy skončila jen na břevně domácí brány !
43´ - další čistá šance Kučery, ale domácí gólman mu jeho střelu vytěsnil nohou z brány !
44´ - Vavroušek prošel mezi beky jako nůž máslem a sám před gólmanem prostrkával míč vedle na Havla, ale míč stačil ještě tečovat gólman domácích a bylo po šanci !

V první půli to byl koncert neproměněných šancí a hosté kdyby vedli 0:5, tak by to bylo pro domácí ještě milosrdné. Domácí fanoušci se nestačili divit, jaké chyby kupili domácí hráči a jaké šance naopak neproměňovali hostující hráči !!!

49´ - pěkné uvolnění Vavrouška na Havla a jeho další parádní šanci gólman domácích se štěstím zlikvidoval !
54´ - únik Luňáka po pravé straně, zpětná přihrávka na Havla a jeho dělovku gólman domácích vytlačil na roh
56´ - trestný kop Buryánka z úhlu zahráli hosté nacvičeným signálem a dělovka Havla skončila v síti – 0:2 !!!
62´ - únik Zimy a přesná přihrávka na Hokeho, jehož dobře mířenou střelu vykopl bek z lajny prázdné brány !
76´ - trestný kop domácích zahrával Espiňoza z 18-ti metrů, ale míč skončil vysoko nad bránou Vaňáka
81´ - odkop Jircháře v nouzi z vlastní poloviny musel domácí gólman konečky prstů vytáhnout na roh !

Ve druhé půli se očekávalo, že hosté spustí další kanonádu a vylepší si notně skóre. Bohužel se tak nestalo a i když měli vilémovští po většinu hry balón na svých kopačkách k více jak jednomu gólu do sítě domácích to nevedlo. I tak jsou to milé tři body, čímž byla smazána minusová ztráta z prvního kola a zajištěn posun v tabulce ke středu tabulky. Nyní nás čeká těžký dvojzápas, tak se uvidí, jestli si naši střelci nešetřili prach na tyto zápasy pravdy.

Vaňák – Luňák, Jirchář, Kurel, Jindřich (ŽK) – Zima (65´- Šindelář), Havel, Vavroušek, Hoke (70´- Honců), Buryánek (60´- Rybář) – Kučera

Manager: Sklenář L.

Diváci: 110 diváků – z toho 18 spokojených z Vilémova !!!

Rozhodčí: Šefčík – Oborník, Zítko (dobrý výkon všech)
Delegát svazu: pan Kalista
Nejlepší hráči utkání: Espiňoza (L) Luňák (V)

Pozvánka na fotbal do Vilémova !18.8.2019
Zápis č. 7/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 15.8.2019.18.8.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !28.7.2019
Středa - 24. 7. 2019 - Doprava na přát.utkání do Skalice – odjezd od Lode v 15,00 h.21.7.2019
Program Á-mužstva na tento týden:21.7.2019
Historie realizačních týmů od roku 1988:21.7.2019
Gratulujeme k životnímu jubileu.21.7.2019
V pořadí již 48.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým – Repre Šluknov a staré gardy pak opět domácí borci z Vilémova !!!7.7.2019
V pořadí již 18. setkání se opět vydařilo.23.6.2019
Mezinárodní turnaj přípravek o Putovní pohár Fanda Klubu při SK Stap Tratec a Schrödingerova institutu ve Vilémově v kategorii do 10-ti let vyhráli suverénně mladé naděje z německé Sebnice !!!23.6.2019
Pozvánka na fotbalový den !17.6.2019
Docházka a bodování: červen 2019.17.6.2019
KRAJSKÝ PŘEBOR 2018-2019 JARO 201917.6.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !9.6.2019
Program Á-mužstva na tento týden:9.6.2019
Pozvánka na Závěrečnou dokopnou Á-mužstva při zakončení jarní části sezóny 2018/19 !9.6.2019
Zápis č. 6/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 6.6.20199.6.2019
Program Á-mužstva na tento týden:12.5.2019
Zápis č. 5/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve čtvrtek dne 9.5.2019.12.5.2019
Zájezd na další mistrovský fotbal k Labi:7.4.2019
Zápis č. 4/2019 ze schůze Fanda klubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 4.4.2019.7.4.2019
SK Stap Tratec – SK Brná 3:0 (0:0) - po zápasové video z kabin Áčka7.4.2019
Pozvánka a propozice mezinárodního turnaje přípravek o pohár Fanda klubu při SK Stap Tratec Vilémov a Schrödingerova institutu.7.4.2019
Docházka a bodování: leden - březen 2019.1.4.2019
Program Á-mužstva na tento týden:31.3.2019
Co nám přinesl měsíc březen ?31.3.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 31.3.2019):31.3.2019
48. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2019 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.27.3.2019
Poslední 4. turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově přinesl výhru týmu Plaston Šluknov A, ale celkovým vítězem se stal tým FK Rumburk.25.3.2019
Program Á-mužstva na tento týden:24.3.2019
Zájezd na další mistrovský fotbal ke K.Varům:24.3.2019
Přípravka pozor - turnaj !!!18.3.2019
Zápis č. 3/2019 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně dne 14.3.2019.18.3.2019
Pozvánka na fotbal do Vilémova !18.3.2019
Program Á-mužstva na tento týden:18.3.2019
Program Á-mužstva na tento týden:10.3.2019
Zájezd na druhý jarní mistrovský fotbal :10.3.2019
Fotbalisté Vilémova ukončili náročnou zimní přípravu a jsou odhodláni udržet si na jaře své postavení v KP.10.3.2019
Pár otázek před zahájením Krajského přeboru pro trenéra Vilémova Františka Dužára.10.3.2019
Vítězem 22.ročníku memoriálu J.Horáka starých gard nad 35 let se stalo popáté za sebou mužstvo – SK Stap Tratec Vilémov, které tak dostihlo v celkovém počtu výher tým SG Velký Šenov.10.3.2019
Třetí turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl výhru týmu FK Rumburk.10.3.2019
Hlavní akce SK Stap Tratec na rok 2019 (stav k 28.2.2019):3.3.2019
Garda Vilémov – širší nominace na turnaj 1+4 nad 35 let mem. Josefa Horáka v D.Poustevně v sobotu dne 9.3.2019:3.3.2019
Sálovkáři pozor !!!17.2.2019
Druhý turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se opět vydařil a přinesl výhru D.Poustevně.17.2.2019
Širší kádr Á-mužstva pro jaro 2019:27.1.2019
Program soustředění Á-mužstva od čtvrtka 31.1. do soboty 2.2.2019. Rekreačka Stapu ve Sloupu v Č. !!!27.1.2019
Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny - 2018/2019.20.1.2019
První turnaj Zimní ligy mladých nadějí Šluknovského výběžku ve Vilémově se vydařil a přinesl nejedno překvapení.14.1.2019