SK Stap Tratec – TJ Perštejn 1:0 (1:0)

Domácí měli konečně na lavici alespoň tři hráče do hry na střídání a i přes absenci Vaňáka, Křivohlavého a Šmalcla to byli oni, kdo udával prakticky po celé utkání tempo v zápase. Po minulých dvou domácích kanonádách se tentokráte domácím borcům lepila smůla na kopačky a hosté, často i se štěstím a super zákrokům svého gólmana, nakonec odjeli jen s jednobrankovou prohrou, i když na tutové šance to bylo asi 11:3 !!! Tyto důležité body znamenají pro domácí posun do absolutní špice, což bylo i vytyčeným cílem výkonného výboru SK, před zahájením soutěží.

Nejdůležitější minuty utkání a sled branek:

- dlouhý aut hostů do vápna domácích a Došek v dobré šanci trefil jen dobře stojícího Dvořáka !
13´ - krásná akce domácích, kdy Buryánek obešel v rohu soupeře, vrátil míč na vápno na Havla, který si jej přistrčil a nechytatelnou ranou do šibenice rozvlnil poprvé a naposledy síť hostů – 1:0 !!!
16´ - dobrý centr hostů do vápna domácích a kanonýr Filinger hlavou jen těsně minul bránu !
21´ - únik Kučery a zpětná přihrávka na Buryánka, který z 8-mi metrů netrefil odkrytou bránu !!!
23´ - ulička Rybáře a Havel šel sám na gólmana, který mu zmenšil úhel a střela skončila na tyčce !
27´ - další akce Buryánka a zpětná přihrávka tentokráte na Zimu, ale jeho střela šla jen těsně vedle !
30´ - chytrá ulička Kučery na mladíčka Rybáře, který střílel v dobré šanci jen vedle brány hostů
32´ - na rohový kop Havla si naskočil Zima, ale jeho hlavičku srazil bek hostů mimo bránu
41´ - další parádní centr Buryánka a Havel hlavou střílel jen těsně vedle brány hostů !

V první půli se hrál otevřený fotbal, což domácím vyhovovalo a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale kromě parádního gólu Havla se do sítě již žádný jiný míč nedostal. Hosté měli dvě dobré šance, ale ani oni nebyli úspěšní a tak se šlo do šaten za zaslouženého, ale jen těsného vedení domácích.

46´ - chyba domácích a exreprezentant v sálové kopané Filinger šel sám, ale střílel jen nad bránu !
52´ - dlouhý pas od Honců na Havla, ten postrčil míč na Kučeru, ale jeho střelu na 2x kryl gólman !
53´ - ulička Buryánka na Havla a ten byl zcela sám, ale jeho střelu gólman hostů vytlačil na roh !
55´ - chytrá akce domácích, když Havel přihrál do volna míč Kučerovi, ten mazáckým lobem přehodil gólmana hostů, ale jejich bek ještě stačil z brankové čáry míč odkopnout – to byla smůla !
68´ - ulička Buryánka na Kučeru, který se ocitl sám před gólmanem a ten jeho střelu vytěsnil na roh !
73´ - hosté v jedné z mála šancí ve druhé půli Doškem, ale jeho střela šla hodně nad bránu Dvořáka
81´ - odvážný průnik středem hřiště Jindřicha, ale jeho střelu zlikvidoval výborný gólman hostů !
82´ - rohový kop hostů a následná hlavička Kroha skončila jen nad bránou domácích !
93´ - únik dvojice Hoke – Šindelář do odkryté obrany hostů, ale dlouhá přihrávka šanci zmařila !

Ve druhé půli chtěli domácí protrhnout střeleckou smůlu z půle první, ale opak byl pravdou. Spousta šancí, ale ani jeden gól. I hubené vítězství se počítá a tak jsme si připsali do tabulky další tři body a posunuli se o něco výše. Věřme, že si naši hráči schovali nějaké ty branky na další zápasy, kterých bude ještě víc než dost do konce podzimní sezóny. Krásné nové dresy byly pokřtěny a závěrečná děkovačka s diváky byla také tradičně ohromující.

Dvořák (ŽK) – Honců, Jirchář, Kurel, Jindřich – Rybář (62´- Luňák), Zima, Havel (ŽK), Vavroušek (ŽK), Buryánek (82´- Šindelář) – Kučera (77´- Hoke – ŽK).

Manager: Sklenář L.

Diváci: 215 – spokojených především s hrou našich borců  !!!

Rozhodčí: Průša – Slívko, Suchánek (výborný výkon všech)
Delegát svazu: pan Mitáš

Nejlepší hráči utkání: Buryánek (V) Sabadosch (P)

Včerejší výsledy 2.kola poháru:

Neštěmice-Modlany 0:6,Duchcov-Jílové 2:3,Jiřetín-Most 2:3,Bílina-Oldřichov 3:5,Šluknov-Modrá 2:0,Jun.Děčín-Rumburk 1:1/7:6/,Chlumčany-Domoušice 5:10,Dobroměřice-Krupka 1:2,Vejprty-Perštejn 0:8, Bohušovice-Litoměřicko 3:2,Mojžíř-Brná 2:5,Jirkov-Kadaň 2:3 a Pokratice-Lovosice 2:4

Příští středu t.j.25.9. od 17.00 se hraje osmifinále v tomto složení:                                                        Krupka-Srbice,Domoušice-Žatec,Šluknov-Vilémov,Jílové J.Děčín,Oldřichov-Modlany                        Perštejn-Kadaň,Bohušovice-Lovosice a Most-Brná.

fanouš-18.9.2019 - 10:42:40

Jde o h...o,ale každej mač je jinej.My se z případný porážky nezhroutíme!!

kritik-18.9.2019 - 08:39:39
Modlany včera výhra v poháru v Neštěmicích 6:0 !!! Tak to se máte na co těšit hoši v sobotu. To nejsou nazdárci jako Kadaň apod.
ŠKODA-16.9.2019 - 13:17:12

Zápas měl skončit minimálně 8:2,to by sme se jako čumilové amlsali.

sekretariát-15.9.2019 - 19:15:19
manager-15.9.2019 - 18:46:11
Pozor malá změna - úterní trénink o čtvrthodiny dříve kvůli Slávii. Ostatní beze změn.
manager-15.9.2019 - 10:45:17
Program Á-mužstva na tento týden : Úterý - trénink od 17,30 hodin na vedlejším hřišti. Sraz v kabinách v 17,15 h. Čtvrtek - trénink od 17,30 hodin na vedlejším hřišti !!! Sraz v kabinách v 17,15 h. Sobota - další mistrovský zápas v Modlanech od 14,30 hodin. Odjezd BUSu z Vilémova od Lodovny v 11,00 hodin !!! Úbor vždy dle pokynů vedoucího mužstva. Omluvenky na tréninky i zápasy – trenérovi F.Dužárovi – 773641075. Dochvilnost nutná !!! Přespoláci prozvoňte se kvůli dopravě, vždy alespoň den předem nebo se domluvte již na tréninku.
manager-14.9.2019 - 11:52:15
Zveme všechny vilémovské fanoušky na dnešní odpoledne, kdy hostíme doma velmi kvalitní tým z Perštejna od 17 hodin. Slosovatelné vstupenky, dopíjení burčáku, dětské hřiště, tipovací soutěž a kvalitní občerstvení samozřejmostí. Přijďte fandit a bavit se.
SEKRETARIÁT-13.9.2019 - 10:37:08

K dnešním narozeninám našeho dlouholetého hospodáře Jirky Smetany mu celá fotbalová obec přeje vše nejlepší a hodně radosti z fotbalu ve Vilémově.

manager-8.9.2019 - 11:03:07
Program Á-mužstva na tento týden : Úterý - trénink od 17,30 hodin na vedlejším hřišti. Sraz v kabinách v 17,15 h. Čtvrtek - trénink od 17,30 hodin na vedlejším hřišti !!! Sraz v kabinách v 17,15 h. Sobota - mistrovský zápas doma proti Perštejnu od 17,00 hodin. Sraz všech hráčů v kabinách v 15,30 hodin !!! Úbor vždy dle pokynů vedoucího mužstva. Omluvenky na tréninky i zápasy – trenérovi F.Dužárovi – 773641075. Dochvilnost nutná !!! Přespoláci prozvoňte se kvůli dopravě, vždy alespoň den předem nebo se domluvte již na tréninku.
manager-5.9.2019 - 18:10:29
Zveme všechny vilémovské fanoušky a fanynky na důležitý sobotní mistrovský zápas KP, kdy doma hostíme od 17 hodin pro nás neoblíbený a nepříjemný tým z Kadaně. Sponzorem tomboly je Pivovar Kocour, tipovací soutěž a bohaté občerstvení samozřejmostí. Přijďte fandit a bavit se.
Tipér z výběžku-5.9.2019 - 08:29:39
Jílové - Modrá 2:2, Vilémov - Kadaň 3:1, Bílina - Šluknov 2:1, Černovice - Rumburk 1:3, H.Podluží - V.Šenov 4:2, Březiny - Mikulášovice 3:1, Chřibská - Lipová 1:2, D.Poustevna - Rybniště 7:1.
manager-31.8.2019 - 18:48:52
Program Á-mužstva na tento týden : Úterý - trénink od 17,30 hodin na vedlejším hřišti. Sraz v kabinách v 17,15 h. Čtvrtek - trénink od 17,30 hodin na vedlejším hřišti !!! Sraz v kabinách v 17,15 h. Sobota - mistrovský zápas doma proti Kadani od 17,00 hodin. Sraz všech hráčů v kabinách v 15,30 hodin !!! Úbor vždy dle pokynů vedoucího mužstva. Omluvenky na tréninky i zápasy – trenérovi F.Dužárovi – 773641075. Dochvilnost nutná !!! Přespoláci prozvoňte se kvůli dopravě, vždy alespoň den předem nebo se domluvte již na tréninku.
sekretariát-31.8.2019 - 18:30:18
Most - Vilémov 3:1 (0:0)- nešťastná prohra oslabených hostů po výborném výkonu, kteří neudrželi vedení a domácí v poslední desetiminutovce udeřili.
Tipér z výběžku-30.8.2019 - 12:33:49
Most - Vilémov 3:1, Rumburk - Libouchec 2:0, Šluknov - Klášterec 2:1, V.Šenov - Chřibská 5:2, Lipová - Boletice 6:1, Mikulášovice - H.Podluží 4:3.
Fanda klub-27.8.2019 - 15:12:41
Našemu členu Karlovi Boučkovi st. gratulujeme i touto cestou k jeho dnešnímu životnímu jubileu 75-ti let. Karle drž se a hlavně zdraví.
Baník-26.8.2019 - 15:13:16

Sobota 31. srpna 201FK Baník Most – SK Stap Tratec

(Čeká nás tam hlavní favorit Krajského přeboru pro letošní rok) Výkop je v 11,00 hodin. Odjezd od Lodovny v 7,00 hod.! Zájemci o místa hlaste se u p.Třešňáka. Zveme všechny naše fanoušky event. i po vlastní ose !  Jízdné pouze 50,- Kč. Výběrčí paní Holomková M.

prosím Vás vždyť Baník Most už neexistuje""

sekretariát-25.8.2019 - 09:31:41

Včera zápas divizní úrovně!!Do 60 minuty oboustraně kvalitní fotbal,po 4 gólu hosté již rezignovali a naši kluci zahazovali další šance jak na běžícím páse.Největší radost jsme jistě všichni měli z hatriku Míly Kučery,který konečně protrhl střeleckou smůlu.

Vilémov-Brná 6:1 branky dával Kučera 3,Buryánek,Havel a Vavroušek.Navíc z penalty Míra Luňák napálil břevno.Hra a výsledek jsou pozvánkou na sobotní zájezd k favoritovi do Mostu.Odjezd je v 7.00 od Lodovny.Míst v autobuse je stále dost.

fanoušek-25.8.2019 - 07:47:10

Pročpak, když se vyhraje, tak se tu nikdo nevyjadřuje? To se tu umí jen kritizovat a chválit už ne? Jinak to bylo super chlapy, jen tak dál!

manager-22.8.2019 - 15:31:29
Zveme všechny vilémovské fanoušky na sobotní mistrovské utkání doma proti silné Brné od 17 hodin. Sponzorem je firma Elasta, bohaté občerstvení, dětské hřiště, krásné počasí, slosovatelné vstupenky, tipovací soutěž. Přijďte se bavit a fandit.