FK Jílové - SK Stap Tratec 2:1 (1:0)
Hosté přijeli s cílem odčinit domácí nezdar v derby s Modrou a byli prakticky po celý zápas lepším celkem, ale bohužel se jim nedařilo střelecky. Domácí dobře bránili a podnikali rychlé brejky. Zápas se však vymkl hlavnímu sudímu z ruky, když obracel některé fauly na obou stranách a to pak vyústilo v nervozitu hlavně na straně hostů, kteří neudrželi nervy na uzdě a dostali celkem 4 červené karty a domácí k tomu ještě dvě stejné barvy. Takže celkem padlo šest červených karet, což se málokdy vidí.

Nejdůležitější minuty utkání:

14´ - přesný centr do vápna hostů a exvilémovský Bílek střílel hlavou těsně vedle
17´ - trestný kop domácích z 20-ti metrů zahrával přes zeď Gaher a domácí vedli – 1:0 !!!
22´ - pěkný centr hostujícího Čonky do vápna domácích a Vavrouškova hlavička skončila na tyči !
25´ - odražený balón a hostující Kučera střílel z velkého čtverce jen nad bránu domácích !
34´ - dobrou střelu hostujícího Buryánka výborný gólman domácích lapil
42´ - dělovka Jircháře končí opět jen na tyčce domácí svatyně !!!
43´ - opět skvělá bomba hostujícího Jircháře zpoza vápna, ale gólman domácích ji vyrazil před sebe a dobíhající Kučera ve stoprocentní šanci trefil z blízka jen hlavu gólmana domácích !!! Uf uf uf !!!

V první půli vystřelili domácí pouze jedenkrát mezi tyče hostující branky a byl z toho ale gól. Hosté nastřelili pouze dvakrát tyčku a nedali dvě super tutovky.

46´ - centr do vápna hostů a Bílek v dobré šanci minul bránu Vaňáka
52´ - odražený balón a parádní volej domácího Floriána skončil jen vedle brány hostů
64´ - ofsajdová past hostů se nezdařila a Bílek proměnil s přehledem své sólo a bylo to – 2:0 !!!
67´ - po druhé žluté kartě opouští hřiště hostující Ruszó !!!
70´ - po druhé žluté opouští hřiště hostující Kučera !!!
79´ - pěkný volej hostujícího Havla skončil jen těsně nad bránou domácích
81´ - trestný kop hostů prováděl Buryánek a trefil se přesně k tyči přes zeď a snížil na – 2:1
90´ - po vzájemných strkanicích a potyčkách dostávají červenou kartu - Kurty, Kořínek a Čonka, Kurel !

Ve druhé půli se hosté snažili o vyrovnání, ale veškerou snahu jim zhatil nejprve exvilémovský Bílek, který využil nedorozumění v obraně hostů a po té i hlavní sudí, který vyloučil rychle za sebou dva hráče hostů po druhé žluté kartě, ale na straně domácích toto jednomu z nich odpustil. I v devíti se hosté snažili a dokázali dát i branku, ale domácí si pak výsledek zdržováním pohlídali a nedopustili, aby došlo k vyrovnání, i když tomu moc nechybělo.

Hostům ke vší smůle klekl BUS a museli čekat skoro tři hodiny na pomoc a opravu, takže se zahájení Závěrečné dokopné o dost prodloužilo, ale na dobrou zábavu s odměnami to vliv nemělo.

Vaňák – Čonka (ČK), Jirchář, Kurel (ŽK a ČK), Jindřich (ŽK) – Smejkal (50´- Havel - ŽK), Vavroušek, Pilko, Kučera (2xŽK=ČK), Buryánek – Ruszó (2xŽK=ČK)