SK Stap Tratec – TJ Spartak Perštejn 3:0 (1:0)
Domácí chtěli odčinit nešťastnou porážku v Srbici a usadit se v lepší polovině tabulky, což se jim podařilo i přesto, že hráli bez svých tří zraněných opor - Kopřivy, Kurela a Vomáčky. Poprvé dostal šanci od začátku mladý Beninec Abila a hned se odměnil trenérům brankou do sítě soupeře. Hosté zlobili pouze ze standardních situací a po odstoupení jejich špílmachra Filingera, známého z ligového sálovkářského prostředí, zcela odpadli. Domácí mohli klidně točit desítku, kdyby se nepředháněli v zahazování 100%-ních šancí, ale i tak byli diváci nad míru spokojeni s výsledkem a hezkými akcemi.

Nejdůležitější minuty utkání:

- dlouhý aut Havla do vápna hostů a Kučera v čisté šanci střílí zbrkle nad bránu soupeře !
9´ - centr Čonky do vápna na zcela volného Buryánka, ale jeho hlavičku gólman hostů lapil !
17´ - rohový kop domácího Čonky, míč se odrazil ze skrumáže ke Kučerovi a ten pálil znovu jen nad !
18´ - neskutečná dělovka domácího Havla ze 40-ti metrů se odrazila od tyče do sítě hostů – 1:0 !!!
25´ - pěkná akce domácích a Kučera vrátil míč zpět na Ruszó, ale i ten střílel z 8-metrů jen nad bránu !
26´ - další skvělá akce domácích a po centru Čonky nastřelil Havel břevno hostující brány !!!
31´ - trestný kop hostujícího Filingera a následná hlavička Moravce skončila v náruči Vaňáka
38´ - hosté v první šanci Plosem, ale gólman Vaňák jeho střelu vyrazil do pole !

V první půli měli domácí dalších pět tutovek, ale do šaten se šlo jen s jejich hubeným vedením 1:0 ! Ve druhé půli hosté pomalu odpadávali a soustředili se více na obranu. Domácí však výborně kombinovali a vytvářeli si neskutečné šance, které však ve většině případů neproměňovali. Škoda, přeškoda !!!

52´ - centr Buryánka a domácí Havel v čisté šanci střílel jen těsně vedle hostující svatyně !
56´ - pěkné prostrčení míče od Čonky mezi beky a Buryánek s přehledem matadora  zavěsil – 2:0 !!!
59´ - trestný kop domácích z 20-ti metrů zahrával Kučera, ale jen těsně přestřelil bránu hostů
65´ - chyba hostů a Havel šel sám středem pole na gólmana hostů, ale ten mu jeho kličku vystihl !
66´ - další chyba hostů a tentokráte šel na gólmana sám Ruszó, ale střílel jen do něho !
69´ - pěkný centr Buryánka na zcela volného Ruszó, ale ten v další čisté šanci střílel jen vedle brány !
70´ - centr Kučery na naběhnuvšího si Buryánka, ale ten trefuje v další tutovce jen gólmana hostů !
71´ - únik mladíčka Smejkala, přesný centr a Abila pohodlně zavěsil – 3:0 a ukázal svým parťákům jak je to jednoduché míč v čisté šanci dopravit do sítě !!!
74´ - šikovná ulička Ruszó na Havla, ten opět sám tváří v tvář gólmanovi, ale střílí jen do něj !
80´ - zpětná přihrávka Smejkala na Havla a ten v další tutovce střílel jen těsně nad bránu hostů !
85´ - trestný kop hostujícího Dolejšky domácí gólman Vaňák bez problémů lapil

Opět se zde projevila největší slabina domácích a to je proměňování tutovek. Naštěstí se tři podařilo dopravit do sítě, ale v jiných zápase to pak hodně mrzí a bere to body. Za krásného počasí se opět velká kulisa domácích fanoušků bavila a při závěrečné děkovačce hráčům hlasitě zatleskala. Bezchybný byl i výkon všech tří delegovaných sudích. Hoši jen tak dál !!!

Vaňák  – Abila, Vavroušek, Jirchář, Jindřich (ŽK) – Čonka (67´- Smejkal), Pilko (ŽK), Havel (ŽK), Kučera, Buryánek  – Ruszó (ŽK)