FK Litoměřicko B - SK Stap Tratec 4:2 (3:1)
Hosté chtěli potvrdit dobrou formu z posledních svých vystoupení a odjížděli na umělou trávu do Brozan s bojovou náladou před večerní závěrečnou Dokopnou. Bohužel po rychlém vedení 1:0 zahazovali jednu šanci za druhou a domácí prakticky do čeho kopli to skončilo v síti Vaňaka.

Nejdůležitější minuty utkání:

- únik Čonky, zpětná přihrávka na Kaňkovského, ale jeho slabou střelu domácí gólman lapil !!!
- na rohový kop Havla si naběhl Jägr, jeho střelu však domácí gólman vyrazil před Buryánka a ten dělovkou pod „klacek“ nedal gólmanovi pražádnou šanci – 0:1 !!!
16´ - pěkná akce hostů po ose Čonka – Buryánek – Kopřiva a ten před prázdnou bránou domácích trefuje jen břevno – to byla super šance, která měla skončit v síti  !!!
18´ - Kaňkovský poslal míč do ulička na zcela volného Kopřivu, ale jeho slabou střelu gólman lapil !!!
30´ - aut domácích a nepokrytý Barnát z otočky střelou k tyči z 20-ti metrů srovnal skóre na – 1:1 !
33´ - přesný centr Buryánka, ale Vavroušek v další velmi dobré šanci minul míč !!!
36´ - přetažený centr Kopřivy na Kaňkovského, ale ten v další čisté šanci netrefil balón !!!
37´ - únik domácích po pravé straně, centr před bránu a Písař dostává domácí do vedení – 2:1 !
42´ - rohový kop Havla, míč přistál na hlavě volného Vavrouška, ale míč šel jen těsně nad branku !
45´ - chyba v rozehrávce hostů a Písař sám před Vaňakem skóruje a zvyšuje tak do šatny na – 3:1 !!!

V první půli byli hosté jasně lepším celkem a neustále zaměstnávali domácí obranu. Bohužel ani pět tutovek nedokázali proměnit, kdežto domácí do čeho kopli, to skončilo v síti hostů. Neuvěřitelná smůla hostů a naopak štěstí neustále se bránících domácích hráčů.

51´ - dobrou střelu Čonky z 20-ti metrů pozorný gólman domácích chytá
53´ - rohový kop Buryánka a míč z hlavičky Jircháře v další šanci letí jen vedle domácí svatyně !
55´ - ulička Čonky na Havla, který mohl jít sám na gólmana, ale míč si zasekl a bek mu jej ukopl !
71´ - další chyba hostů a Barnát své sólo proměňuje a zvyšuje tak již na neuvěřitelných – 4:1 !!!
72´ - hosté v další velké šanci Čonkou, ale jeho střela šla jen těsně vedle domácí branky !!!
82´ - domácí v brejku, ale střídající Hadar jejich šanci parádně zlikvidoval !
84´ - nebezpečná střela hostujícího Vavrouška končí těsně vedle domácí brány !
86´ - domácí v šanci, ale Hadar střelu jejich útočníka vyrazil do pole
89´ - chyba domácích v rozehrávce a Havel koriguje výsledek na konečných – 4:2 !!!

Ve druhé půli to vypadalo, že se hosté ještě pokusí dotáhnout dvoubrankové vedení domácích, ale bohužel pro ně byla domácí svatyně nedobytná. Navíc pak otevřeli hru a nejen, že inkasovali rozhodující branku, ale mohli dostat ještě klidně i dvě další, nebýt velmi dobrých zákroků jejich gólmana. Fotbal prostě nemá logiku – jak utrousil trenér domácích pan Starý při podávání ruky našemu realizačnímu týmu po skončení utkání.

Vaňák (46´- Hadar) – Krasnický (ŽK), Jirchář, Vavroušek, Jindřich (ŽK) – Kopřiva (ŽK), Jägr, Havel, Buryánek (70´- Čuda) – Kaňkovský (46´- Čurgali - ŽK), Čonka (ŽK)