SK Stap Tratec – FK Litoměřice 6:1 (3:0)
Hosté vedeni bývalým ligovým fotbalistou Vlastou Stožickým přijeli s několika mladými hráči a s cílem neprohrát. Domácí fotbalisté však měli před závěrečnou Dokopnou velkou chuť ukázat divákům, že fotbal hrát umí a že patří do první poloviny tabulky Krajského přeboru a ne tam kde přezimovali a až do 23. kola se i pohybovali. Po třech za sebou jdoucích rychlých brankách bylo jasné kdo je pánem na hřišti a nebýt další mnoha neproměněných šancí, mohla se točit ve Vilémově i „desítka“ !!! Pěkná divácká kulisa se bavila a co bylo nejdůležitější, že kromě pěkných akcí padlo i sedm krásných branek.

Nejdůležitější minuty utkání:

- hosté se ještě ani nerozkoukali a Vavroušek krásnými nůžkami jen těsně minul jejich svatyni
- odražený balón se dostal ke Kopřivovi, ale jeho zblokovaná střela přinesla domácím jen rohový kop
13´ - centr Krasnického a hlavička Vavrouška šla jen těsně vedle brány hostů
20´ - ulička Kučery na Čonku a ten sám před gólmanem, ale trefil jen jeho nohu a byl z toho další roh
37´ - dlouhý aut Krasnického a parádní volej Havla, který však pozorný gólman hostů lapil !!!
38´ - trestný kop Havla šel přímo na hlavička Vavrouška a míč skončil poprvé v síti hostů – 1:0 !
40´ - přetažený centr Kopřivy a hlavička Čonky skončila opět v síti a bylo to – 2:0 !
41´ - zmatku v obraně hostů využil opět domácí Čonka a zvýšil během tří minut již na – 3:0 !
42´ - v další superšanci se ocitl kanonýr domácích Havel, ale trefil jen gólmana hostů !

V první půli se domácí opět předháněli v zahazování šancí, ale na druhou stranu snaživé hosty k ničemu nepustili. Nakonec rozhodla plodná tříminutovka mezi 38. a 41.minutou, kdy se domácím podařilo vstřelit tři po sobě rychlé branky a bylo vymalováno.

47´ - domácí Čonka mohl završit hattrick, ale v čisté šanci střílel jen do gólmana hostů
48´ - rohový kop Buryánka a v další skvělé šanci Kopřiva hlavou těsně minul hostující svatyni
49´ - únik Jindřicha, přihrávka na Čonku a ten z otočky konečně završil svůj zasloužený hattrick – 4:0
61´ - hosté v ojedinělém úniku a Strnad trefil z mírného úhlu šibenici Vaňáka a snížil na – 4:1
62´ - dlouhý aut Krasnického a Buryánek z 10-ti metrů přestřelil takřka prázdnou bránu hostů !!!
70´ - pěknou a dobře mířenou střelu Havla k tyči hostující gólman bravurně vytáhl na rohový kop !
80´ - únik Buryánka, zpětná přihrávka na Havla a ten dělovkou k tyči zvýšil na – 5:1
85´ - tvrdá rána Jägra z hranice velkého vápna skončila jen těsně vedle brány hostů
86´ - další únik Buryánka, zpětná přihrávka na Vavrouška a ten lobem zavěsil a bylo to – 6:1
88´ - chyba hostů a Vavroušek se ocitl zcela sám před gólmanem hostů, ale na hattrick nedosáhl, neboť míč z jeho kopačky šel jen těsně vedle tyčky !!!
89´ - ulička Vavrouška a Abila se ocitl sám před gólmanem, ale střílel zbrkle jen vedle brány !

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí měli neustálý tlak a vytvářeli si i další pěkné šance. Kdyby všechny proměnili, byl by to asi nezasloužený výprask pro hosty, kteří se snažili, ale na domácí v tomto zápase určitě neměli. Krásné gesto diváků přišlo v 75.minutě v podobě mohutného aplausu, kdy byl vystřídán, za Vilémov naposledy hrající a loučící se - Jakub Krasnický. Rozhodčí příliš práce neměli, neboť obě mužstva hrála velice slušně, takže byl jejich výkon prakticky bezchybný.

Vaňák  – Krasnický (75.Abila), Kurel st. (ŽK), Jirchář, Jindřich – Kopřiva (58´- Kopřiva), Havel, Kučera (54´- Jägr), Buryánek - Vavroušek,  Čonka (62´- Kurel ml.)

Manager: Sklenář L.

Diváci: 160 – určitě nadmíru spokojených !!!
Rozhodčí: Oborník – Šefčík, Mareš ml. (velmi dobrý výkon)
Mimo 14 3

46. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2017 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.

Propozice a přihláška do turnaje starých gard v malé kopané v rámci oslav 40.výročí založení Sálovky.

Poslední aktualizace:20.6.2017 - 22:52:45