SK Stap Tratec – SK Doksy 2:1 (2:0)
Tohoto tradičního vilémovského soupeře vede trenér Michael Šimek, takže zná tak trochu vilémovský tým a proto jsme mohli očekávat vyrovnaný zápas dvou účastníků Krajského přeboru, i když z jiného regionu. Zápas začal opatrně a po krátkém oťukávání začínali přebírat otěže zápasu vilémovští borci a do šaten se šlo za jejich dvoubrankového vedení, když se trefili Honců a Vavroušek.

Nejdůležitější minuty utkání:

16´- velmi dobrá střela Jindřicha z hranice velkého vápna skončila jen těsně vedle brány soupeře
18´- hosté v brejku, ale vilémovský stopér Jirchář jej zkušeně likviduje
20´- centr Vavrouška na Čonku a ten v první čisté šanci střílí jen těsně vedle brány !!!
21´- tváří v tvář gólmanovi se ocitl Havel, ale jeho střela končí v náruči brankáře Doks !!!
28´- chyba dokských a centr Ruszó do vápna, kde stopér Doks hlavičkuje do břevna vlastní brány !
31´- centr Čonky sráží bek Doks na rohový kop a je po šanci
36´- pěkná střela Havla k tyči, ale pozorný gólman Doks ji opět chytá !
37´- přesný centr Buryánka a Honců z voleje konečně rozvlnil síť soupeře – 1:0 !!!
40´- další přesný centr Buryánka a tentokráte Vavroušek do prázdné brány zvyšuje na – 2:0 !!!
44´- trestný kop Havla a nacvičený signál, ale Vavroušek v šanci střílel jen těsně vedle !

V první půli trvalo vilémovským hráčů dost dlouho než dali uklidňující branku, i když šancí bylo víc než dost. Nakonec se podařilo dát dvě branky v krátkém sledu a bylo to hned veselejší.

57´- chytrá ulička Šmalcla a Havel se ocitl sám před gólmanem, ale jeho krátký lob stačil dokský bek vykopnout z brankové čáry !!!
59´- centr Vomáčky a Ruszó v čisté šanci střílel nad bránu Doks !
61´- další cent Vomáčky a opět Ruszó v šanci, ale střílí jen nad bránu
65´- střela hostujícího exligisty Finklára z 18-ti metrů skončila jen nad bránou Dvořáka
70´- trestný kop Havla z 20-ti metrů skončil jen těsně vedle dokské tyče !
71´- krásná individuelní akce Ruszó, který utekl bekům Doks, ale gólmana nepřekonal !
72´- parádní dělovka Čonky z vápna, ale gólman Doks ji vytěsnil na rohový kop
75´- centr do vilémovského vápna, ale střelu kanonýra Šimona gólman Dvořák vytěsnil na roh
79´- tvrdá rána Kučery skončila nad brankou Doks
80´- ulička Kučery a Čonka v další čisté šanci střílí jen vedle dokské svatyně !
86´- chyba vilémovské defenzívy a dokský Vaňátko pohodlně skóruje – 2:1 !!!
88´- hosté v brejku, ale střela Finklára šla těsně vedle brány Dvořáka
90´- rohový kop Čonky a hlavičku Vavrouška dokský gólman lapil

Ve druhé půli měli vilémovští hráči výrazně navrch, ale další branky ne a ne dát. Byli to nakonec Doksy, kteří přišli lacino ke kontaktní brance a zdramatizovali závěr, který si však vilémovští pohlídali.

Dvořák – Vomáčka, Jirchář, Šmalcl, Jindřich – Havel, Vavroušek, Honců (46´- Ruszó), Čonka - Ruszó (35´- Kučera), Buryánek