SK Stap Tratec – FK Perštejn 7:0 (1:0)

Po sobotní první jarní prohře doma s Mostem B se chtěli domácí rozloučit se svými fanoušky a se sezónou výhrou a ziskem Krajského poháru. To se povedlo po všech stránkách a soupeř, který doma vybojoval nadějnou remízu 1:1, se prakticky celý zápas jen bránil, ale neubránil. První půle se domácím střelecky nedařilo, dvakrát zazvonilo břevno a padla jen jedna branka, ale pak přišel gólostroj se dvěma hattricky domácích borců a bylo vymalováno.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- odražený balón se dostal ke Kučerovi, ale jeho ránu gólman hostů vyrazil na rohový kop
11´ - parádní střelu Havla levačkou z úhlu gólman hostů opět jen vyrážel na břevno a rohový kop
13´ - Zima prošel přes tři beky a tvrdou ranou rozkýval jen břevno hostující brány
16´ - krásná ulička Honzy Filipa na Kučeru a ten přeloboval lišácky gólmana a bylo to – 1:0 !
37´ - hosté v dobré šanci Kiliánem, ale jeho střela šla jen nad bránu Vaňáka
41´ - další parádní ulička Filipa, tentokráte na Havla, ale ten střílel v čisté šanci jen těsně vedle
44´ - chyba hostů a Zima šel sám na gólmana, ale střílel jen těsně vedle jeho tyčky !

V první půli se hrálo prakticky na jednu bránu, hosté zónově bránili v osmi až devíti lidech a na hrotu měli jen svého nejlepšího hráče Kroka, který však dostával málo dobrých balónu a byl i dobře zdvojen, takže si žádnou šanci prakticky nevypracoval.

52´ - skvělá kombinace po ose Kučera – Luňák – Filip a ten technickou střelou od tyče zvýšil na – 2:0 !
63´ - dělovka hostujícího Kroka z 18-ti metrů a Vaňák ji vytáhl na rohový kop
65´ - trestný kop Havla a volej Filipa skončil v bráně hostů a bylo to již – 3:0 !
71´ - rohový kop Snášela, míč přistál na hlavně Filipa a ten završil svůj první hattrick – 4:0 !
73´ - chyba gólmana hostů a Kučera pohodlně zavěsil a bylo to již – 5:0 !!!
75´ - centr Havla a Kučerův chytrý lob skončil opět v síti zcela zdecimovaného hostujícího týmu – 6:0 !
80´ - centr střídajícího nestora Jindřicha a Havel nezvykle hlavou ukončil trápení hostů – 7:0 !!!

Domácí dali ve druhé půli prostor všem zdravým náhradníkům, včetně dvou nestorů Jindřicha a Šmalcla st., kteří se tak rozloučili s Áčkaři,  diváky i sezónou - ziskem poháru.

Trenér Vilémova Vlasta Chod:

"Byla to krásná tečka za velmi úspěšným jarním tažením celého mužstva. Nyní si dáme třítýdenní pauzu a pak už se začneme připravovat na novou divizní sezónu. Překvapila mě tak vysoká návštěva a je to signál, že k nám bude chodit na divizi určitě dost diváků, kteří nám mohou pomoci svými hlasivkami proti silným soupeřům…..!“

Vaňák – Honců, Kurel, Šmalcl ml. (Šmalcl st.), Snášel (75´- Jindřich) – Zima, Filip, Luňák, Demeter (70´- Štefan) – Havel, Kučera