SK Stap Tratec – FK Perštejn 7:0 (1:0)

Po sobotní první jarní prohře doma s Mostem B se chtěli domácí rozloučit se svými fanoušky a se sezónou výhrou a ziskem Krajského poháru. To se povedlo po všech stránkách a soupeř, který doma vybojoval nadějnou remízu 1:1, se prakticky celý zápas jen bránil, ale neubránil. První půle se domácím střelecky nedařilo, dvakrát zazvonilo břevno a padla jen jedna branka, ale pak přišel gólostroj se dvěma hattricky domácích borců a bylo vymalováno.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- odražený balón se dostal ke Kučerovi, ale jeho ránu gólman hostů vyrazil na rohový kop
11´ - parádní střelu Havla levačkou z úhlu gólman hostů opět jen vyrážel na břevno a rohový kop
13´ - Zima prošel přes tři beky a tvrdou ranou rozkýval jen břevno hostující brány
16´ - krásná ulička Honzy Filipa na Kučeru a ten přeloboval lišácky gólmana a bylo to – 1:0 !
37´ - hosté v dobré šanci Kiliánem, ale jeho střela šla jen nad bránu Vaňáka
41´ - další parádní ulička Filipa, tentokráte na Havla, ale ten střílel v čisté šanci jen těsně vedle
44´ - chyba hostů a Zima šel sám na gólmana, ale střílel jen těsně vedle jeho tyčky !

V první půli se hrálo prakticky na jednu bránu, hosté zónově bránili v osmi až devíti lidech a na hrotu měli jen svého nejlepšího hráče Kroka, který však dostával málo dobrých balónu a byl i dobře zdvojen, takže si žádnou šanci prakticky nevypracoval.

52´ - skvělá kombinace po ose Kučera – Luňák – Filip a ten technickou střelou od tyče zvýšil na – 2:0 !
63´ - dělovka hostujícího Kroka z 18-ti metrů a Vaňák ji vytáhl na rohový kop
65´ - trestný kop Havla a volej Filipa skončil v bráně hostů a bylo to již – 3:0 !
71´ - rohový kop Snášela, míč přistál na hlavně Filipa a ten završil svůj první hattrick – 4:0 !
73´ - chyba gólmana hostů a Kučera pohodlně zavěsil a bylo to již – 5:0 !!!
75´ - centr Havla a Kučerův chytrý lob skončil opět v síti zcela zdecimovaného hostujícího týmu – 6:0 !
80´ - centr střídajícího nestora Jindřicha a Havel nezvykle hlavou ukončil trápení hostů – 7:0 !!!

Domácí dali ve druhé půli prostor všem zdravým náhradníkům, včetně dvou nestorů Jindřicha a Šmalcla st., kteří se tak rozloučili s Áčkaři,  diváky i sezónou - ziskem poháru.

Trenér Vilémova Vlasta Chod:

"Byla to krásná tečka za velmi úspěšným jarním tažením celého mužstva. Nyní si dáme třítýdenní pauzu a pak už se začneme připravovat na novou divizní sezónu. Překvapila mě tak vysoká návštěva a je to signál, že k nám bude chodit na divizi určitě dost diváků, kteří nám mohou pomoci svými hlasivkami proti silným soupeřům…..!“

Sestava Vilémova:

Vaňák – Honců, Kurel, Šmalcl ml. (Šmalcl st.), Snášel (75´- Jindřich) – Zima, Filip, Luňák, Demeter (70´- Štefan) – Havel, Kučera

Připraven ještě na lavici:

Dvořák a zranění Rybář a Meidl

Chyběli ještě:

Jetmar a Hoke

  • Diváci: 250 – enormě spokojených, hlavně s druhou půlí !
  • Rozhodčí: –  Karmann – Hrneček, Davigňon (velmi dobrý výkon)
  • Delegát svazu: p.Rydval

 

  • Trenér: Chod V.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: E.Čudová
  • Ved. mužstva: L.Sklenář
  • Fotograf: J.Zeman
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Kučera (V) Kilián (M)
Žluté karty 0 1
Červené karty 0 0
Rohy 8 2
Držení míče 75% 25%
Ofsajdy 4 2
Fauly 12 17
Střely na bránu 4 16
Mimo 3 12






KP 2019 / 20 - harmonogram zápasů

Seznam utkáních našeho celku:


Datum Soupeři Výkop Odjezd
21.11.2020 Vilémov - Lovosice 13,30 D
14.11.2020 Horní Jiřetín - Vilémov 10,15 6,30
7.11.2020 Vilémov - Krupka 14,00 D
31.10.2020 Modlany - Vilémov 14,00 11,00
24.10.2020 Vilémov - Oldřichov 14,30 D
17.10.2020 Srbice - Vilémov 15,30 12,30
10.10.2020 Vilémov - Perštejn 16,00 D
3.10.2020 Brná - Vilémov 16,00 13,00
26.9.2020 Vilémov- Modrá 16,30 D
20.9.2020 Most /Souš B - Vilémov 16,30 12,30
12.9.2020 Vilémov-Jílové 17,00 D
5.9.2020 Žatec - Vilémov 17,00 12,30
29.8.2020 Vilémov- Domoušice 17,00 D
22.8.2020 Vilémov - Kadaň 17,00 D
15.8.2020 Junior Ďečín - SK Vilémov 17,00 15,00
8.8.2020 Skalice - SK Vilémov 17,00 15,00
1.8.2020 Frýdlant - SK Vilémov 17,00 14,30
25.7.2020 SK Vilémov - Šluknov 17,00 D
18.7.2020 SK Vilémov - Jablonec B 17,00 D
30.6.2020 Rumburk - SK Vilémov 17,30 16,00
27.6.2020 SK Vilémov - Jablonec U19 17,00 D
23.6.2020 Loko Č. Lípa - SK Vilémov 17,00 15,00
20.6.2020 Brná - SK Vilémov 17,00 13,30
16.6.2020 Dolní Poustevna - SK Vilémov 17,00 V
13.6.2020 SK Vilémov - Brná 17,00 D
6.6.2020 SK Vilémov - Junior Děčín (semifinále poháru) 17,00 D
30.5.2020 Oldřichov - SK Vilémov 14,00 V
7.3.2020 Oldřichov-Vilémov 10,30 6,30
29.2.2020 Přepeře - SK Vilémov 14,30 (v JC Břízky) 12,00
22.2.2020 Junior Děčín - SK Vilémov 15,00 (v Děčíně) 13,00
20.2.2020 SK Vilémov - Varnsdorf U19 (divize dorostu) 17,15 15,45
15.2.2020 Rumburk - SK Vilémov 15,00 (v Děčíně) 13,00
8.2.2020 Chrastava - SK Vilémov 17,00 na soustředění
1.2.2020 Česká Lípa - SK Vilémov 15,00 (v Č. Lípě) 13,00
25.1.2020 Nebušice - SK Vilémov 15,00 (v Děčíně) 13,00
16.11.2019 Litoměřicko-Vilémov 13,30 10,00
9.11.2019 Vilémov-Krupka 14,00 D
3.11.2019 Modrá-Vilémov 14,00 11,30
26.10.2019 Vilémov-Jílové 14,30 D
19.10.2019 Srbice-Vilémov 15,30 12,00
12.10.2019 Vilémov-Žatec 16,00 D
5.10.2019 Domoušice-Vilémov 16,00 11,30
28.9.2019 Vilémov-Jiřetín 16,30 D
21.9.2019 Modlany-Vilémov 14,30 11,00
14.9.2019 Vilémov-Perštejn 17,00 D
7.9.2019 Vilémov-Kadaň 17,00 D
31.8.2019 Most-Vilémov 11,00 7,00
24.8.2019 Vilémov-Brná 17,00 D
18.8.2019 Lovosice-Vilémov 17,00 13,30
10.8.2019 Vilémov-Oldřichov 17,00 D
3.8.2019 Šluknov - SK Vilémov 17,00 15,30
31.7.2019 SK Vilémov - Rumburk 17,30 D
27.7.2019 Doksy - SK Vilémov 17,00 15,00
24.7.2019 Skalice - SK Vilémov 17,30 15,30
20.7.2019 SK Vilémov - Přepeře 17,00 D
0.00.0000 Litoměřicko - Vilémov 13,30 9,30

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.