Do Vilémova přijel neoblíbený soupeř domácích, který v loňské sezóně vyhrál oba vzájemné zápasy, doma i venku. Domácí, výrazně oslabeni o čtyři hráče, chtěli v posledním zápase podzimu a ve zbrusu nových dresech divákům potvrdit jejich umístění v tabulce a podle první půle to tak i vypadalo. Bohužel druhá půle jim nevyšla a hosté ze dvou rychlých brejků dokázali dát dvě branky a výsledek otočit.
Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:
8´ - signál domácích po rohovém kopu, kdy do šance poslal Kučera Bulejka, ale ten se netrefil
15´ - parádní bomba Svobody z 18-ti metrů, ale brankář hostů míč vyrazil do pole
16´ - chyba domácích a Sršeň v čisté šanci dal vyniknout Vaňákovi a byl z toho jen roh
18´ - odražený balón a Bulejko v čisté šanci trefil z pěti metrů jen gólmana hostů
27´ - trestný kop domácího Snášela z 18-ti metrů, ale míč šel jen těsně vedle brány hostů
35´ - domácí kanonýr Kučera skvěle uvolnil Svobodu a ten poslal domácí do vedení – 1:0 !
Do šaten šli tedy spokojenější domácí, ale celková hra v první půli byla v podstatě vyrovnaná, jen domácí měli o jednu šanci více. Druhá půle však přinesla nečekaný zvrat a zklamání pro slušnou návštěvu na domácím kolbišti.
48´ - průnik hostujícího kapitána Mazánka mezi dvěma beky domácích a byla z toho jen tyčka
54´ - odražený balón a domácí střelmistr Kučera trefil v čisté šanci jen gólmana hostů
62´ - chyba domácích v rozehře a rychlý brejk proměňuje Bubla a srovnává na – 1:1 !!!
77´ - odražený balón a volej Čurgaliho z 20-ti metrů skončil jen těsně vedle brány hostů
83´ - chyba hostů a Zima v čisté šanci trefil jen beka na brankové čáře a bylo po radosti !
84´ - NEDÁŠ – DOSTANEŠ – bohužel hned z protiútoku hosté skórují Švadlenkou a je to – 1:2 !
86´ - centr do vápna hostů a střídající domácí žolík Fišer trefil jen tyčku – uf to byla škoda !
Domácí měli tentokráte smůlu v proměňování šancí, ale je fakt, že soupeř měl domácí dobře přečtené a hrál trpělivě svou hru, která jim nakonec přinesla ovoce v podobě tří nečekaných bodů. Naši se snažili seč to jen šlo, ale nevyvarovali se školáckým chybám, které zkušení hosté dokázali protavit v branky. Takže Višňová je druhým soupeřem v novodobé historii, kdy jsme přešli pod Liberecký kraj, po FC Pěnčín, se kterými má Vilémov nepříznivou bilanci v podobě tří porážek ze tří vzájemných zápasů. Nevadí, neboť kdo by před zahájením soutěží očekával 2.místo a 31 bodů na kontě ? V podstatě nikdo, takže s celkovým umístěním jsme spokojeni a na Závěrečné dokopné, která následovala hned po zápase, jsme si řekli, že se na jaře budeme rvát o co nejlepší umístění a minimálně udržíme stávající 2.flek.
Sestava Vilémova:
Vaňák – Šmalcl, J.Kubr, Snášel - Konarev, Čurgali, Rybář (57´- Zima), Kubr D. (87´- Kuchař), Bulejko - Svoboda (80´- Fišer), Kučera
Připraven ještě na lavici:
druhý gólman Vorlíček
Chyběli ještě:
Rudnický, Luňák, Honců a Filip !!!
- Trenér: Dužár F.
- Asistent: Zbončák J.
- Masérka: Čudová E.
- Vedoucí mužstva: Kurel P.
- Fotograf: Fúsek T.
- Diváci: 130 – nepříliš spokojených domácích fandů !!!
- Rozhodčí: Bohuš – Blažek, Jiřišta (kvalitní výkon)
- Delegát: nebyl
| |
Domácí |
Hosté |
| Nejlepší hráči utkání: |
Vaňák (Vil) |
Sršeň (Viš) |
| Žluté karty |
1 |
0 |
| Červené karty |
0 |
0 |
| Rohy |
5 |
4 |
| Držení míče |
52 % |
48 % |
| Ofsajdy |
4 |
3 |
| Fauly |
13 |
13 |
| Střely na bránu |
6 |
5 |
| Mimo |
8 |
6 |
První jarní mistr. zápas hrajeme v sobotu 14.3.26 v Chrastavě od 14 h !!!