V odloženém utkání o 3.místo zimního turnaje nastoupili naši hráči pouze s dvanácti lidmi a to si ještě museli půjčit domácího brankáře do první půle, než přišel Bednář ze zaměstnání. Domácí postavili velice silný tým, kde byli i hráči ze základu třetiligového kádru (Vaňák, Dvořák, Pribilinec a další) a naše hráče na opětovně zasněžené umělé trávě přehráli.
Sestava hostí:
Vaníček (50. Bednář) – Kern, Kulhavý, Louda, Špinka – Jirásek, Svoboda, Kestner, Zbončák ml. (46.Kozák M.) - Provazník, Kurel
Branky domácích: Dvořák, Mach, Walter a Kotiš z PK
Rozhodčí: Michek
