V sobotu dne 11.6.2021 se dožívá významného životního jubilea 70-ti let
pan ing. Milan Suchomel.
Je to náš bývalý skvělý trenér a také člen bývalých hráčů a funkcionářů Šluknovského výběžku, který náš Á-tým trénoval celkem dvakrát. Kdysi za dob Justa, Mráze, Maiera, Zbončáka a dalších tehdejších es naší kopané a pak ještě v roce 2009 při postupu do divize a následně tři roky při našem působení v ní.
Do dalších let ti přejeme Milane hlavně pevné zdraví, štěstí, rodinnou pohodu, radost z vnoučat a k tomu také další pěkné zážitky s naším fotbalem.
Přeje - výbor SK Stap Tratec Vilémov, náš Fanda klub a všichni vilémovští fanoušci a tvoji kamarádi.

