SK Praha 4 Újezd - SK Stap Tratec 2:0 (1:0)

Po dardě doma s Neratovicemi, kde se zranili další dva hráči, jsme měli obrovské problémy vůbec slepit sestavu na poslední podzimní mistrovský zápas v Praze. Nakonec nám vypomohli dva hráči z Béčka, takže se to dalo do kupy a odjeli jsme s cílem bránit a podnikat nějaké ty brejky. Domácí na malé umělé trávě hráli tvrdě do těla, byli fyzicky zdatnější a bohužel hlavní sudí některé jejich zákroky nepískala, takže jsme přišli o dalšího hráče a sice obránce Vernera. Navíc v našem týmu nastoupil kapitán Kučera s horečkami a odehrál velmi dobře svůj nezvyklý post na stopérovi ! Všechna čest nejen jemu, ale i všem ostatním bojovníkům !!!

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

12´ - chyba hostů a Doležal stačil jen nastavit nohu a bylo to hned v úvodu zápasu – 1:0 !
18´ - rohový kop domácích a Malčinek hlavou olíznul břevno hostující branky
22´ - ulička Sodiqa a Štefan s přehledem zavěsil, ale pomezní zvedl praporek a bylo po radosti !
45´ - centr do vápna hostů a nebezpečný Doležel hlavou jen těsně minul Hladíkovu svatyni

První poločas měli o něco více balón na svých kopačkách domácí, ale na malém hřišti se příliš kombinovat nedalo a tak docházelo k častým soubojům, které byly zvláště z domácí stran, někdy velmi ostré, až na hranici regulérnosti. Škoda rychlé branky, mohlo to být veselejší v poločase v kabině.

46´ - domácí dva hráči se srazili u postranní čáry, hlavní sudí ale odpískala faul proti nám a přetažený centr dopravil do sítě nikým nehlídaný Janků a bylo to hned v úvodu druhé půle – 2:0 !!
63´ - chyba hostů a Běhuněk v čisté šanci střílel jen těsně vedle brány Hladíka !
66´ - domácí v další šanci Doležalem, ale hosty zachránila tentokráte tyčka jejich svatyně !
82´ - tvrdý faul na Vernera, který hlavní sudí ani nepískla a do hry musel jít zraněný Demeter !!!
85´ - dobře kopnutý trestný kop Snášela přes zeď domácí gólman vytáhl na rohový kop !

Byl to zápas, kde jsme měli velmi málo šancí i přesto jsme jej odehráli se ctí a ve druhé půli, kdy domácí, vědomi si dvoubrankového vedení, tým prostřídali, jsme dokonce v určitých pasážích měli více balón ve své moci. K brankovým příležitostem to však nevedlo a tak jsme ze zápasu na soupeři, který hraje o postup, nevydolovali ani bod.

Trenér Vilémova Vlasta Chod:

"Na malé umělce to bylo hlavně o soubojích a standardních situacích. Fyzicky statnější domácí hráči nás 2 x přetlačili, ale i tak naši kluci utkání odbojovali do poslední minuty. Na jaře nás čeká těžký úkol."

Sestava Vilémova:

Hladík – Honců, Kučera, Verner (ŽK - 82´- Demeter), Šmalcl – Kubr, Rybář, Snášel, Kabeláč, - Sodiq, Štefan (70´- Pácha)

Připraven ještě na lavici:

Vaňák a zraněný Kurel

Chyběli navíc:

Zima, Kočka, Hoke, Hural, Luňák a Meidl

  • Trenér: Chod V.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: Čudová
  • Ved. mužstva: L.Sklenář
  • Fotograf: nebyl
  • Diváci: 112 – z toho 16 málo spokojených vilémovských fandů !
  • Rozhodčí: –  Holakovská  – Ježek, Nejedlo (dobrý výkon s chybami)
  • Delegát svazu:  p.Váňa


Závěrečná DOKOPNÁ vilémovských fotbalistů se opět vydařila.

Hned po příjezdu z posledního divizního mistrovského zápasu v Praze-Újezdě  se uskutečnila v Lodovně tradiční Závěrečná dokopná Áčka a tím jsme se rozloučili s nepovedenou půl sezónou, když jsme obsadili nepopulární až 15.příčku s celkovým ziskem pouhých 11 bodů, ale ztráta k záchraně jsou jen tři body.  Přítomni byli zástupci výboru SK i Fanda klubu a několik skalních fanoušků a sponzorů. Největší počet odehraných minut v mistrovských zápasech měl – kapitán Miloslav Kučera - jako jediný 100%. Nejlepším střelcem se stal v mistrovských zápasech – Miloslav Kučera – 8 branek, před Zimou a Sodiqem. V přátelských a pohárových pasech pak – Tonda Zima a Míla Kučera.  Nejlepší tréninkovou docházku měli – Snášel, Demeter a Sodiq.  Objevem podzimu se stal gólman Tomáš Hladík. Odměněni byli i trenéři, vedoucí mužstva a masérka. Krásný zarámovaný soubor fotek dostal na rozloučenou Sodiq Aremu. A že to byly odměny pěkné, svědčí i velká radost všech.  Byly to tradiční obálky s penězi, soudky piva a lahve Medvědovice. Uzená kýta na grilu v podání pana Petra Čudy neměla chybu a tak se sedělo, zpívalo, tancovalo a klábosilo při reprodukované muzice do pozdních nočních hodin. Manager L.Sklenář předložil plán zimní přípravy. Co se týče příchodů, tak zatím je v hledáčku asi pět, šest nových mladých kluků, kteří by měli projít zimní přípravou. Odchází zatím jen Hural a Sodiq.   Cíl na divizní jarní odvetnou část je jasně dán -  záchrana a k tomu produkovat  pohledný fotbal, bavit jím naše fanoušky, řádně trénovat v hojném počtu a udržovat dobrou partu.  Tréninky začnou dle plánu a budou vždy 2-3x týdně – dle rozpisu trenéra a k tomu pak i pět přátelských utkání.

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.