Na čtvrtý mistrovský turnaj, odjížděli naši borci posíleni o hráče z Mikulášovice, D.Poustevny i Rumburka, a i proto bylo cílem získat co nejvíce bodů a posunout se co nejblíže k týmům na špici tabulky a minimálně udržet bronzový stupínek. To se nám podařilo, i když prohraný zápas s Veterány z Želenic byl zcela zbytečný a podle hry a šancí i nezaslouženě, ale sálovka se hraje na góly a ne na šance, takže jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem. Jsme zatím na 3.místě tabulky, která však čítá pouze pět týmů, což historie nepamatuje. Poskočit výše již bude asi nad naše síly, ale míč je kulatý. Je však naším cílem uhájit bronzový stupínek a vystoupat na pomyslnou bednu.
Výsledky našich zápasů:
SC Stap Vilémov – Sokol Bělá 2:2 (1:1) – proti vedoucímu celku tabulky jsme zabojovali a dokázali vydolovat alespoň bod v jinak zcela vyrovnaném utkání.
Branky našich: Vavroušek a Rybář po 1.
SC Stap Vilémov – Turbo Děčín 1:0 (0:0) – proti dalšímu celku ze špice tabulky se nám opět zadařilo a dokázali jsme získat tři veledůležité body, i když jen nejtěsnějším rozdílem.
Branky našich: Šafránek 1x.
SC Stap Vilémov – Veteráns Želenice 0:1 (0:1) – jediná chyba nás tála bohužel všechny tři body, i když na zvrácení výsledku jsme měli mnoho šancí. Škoda přeškoda, bedna mohla být skoro jistá !!!
SC Stap Vilémov – Hezouni Děčín 4:1 (3:0) – poslední celek tabulky jsme bez problému porazili a získali tak další, i když očekávané body.
Branky našich: Hejl 2x, Šafránek a Kolda po 1.
Tabulka AUTOCENTRUM EXTRA ligy ÚK 2022/23 po 4.kole:
1. | SF BĚLÁ – Děčín | 16 | 11 | 3 | 2 | 78:25 | 36 b. |
2. | TURBO Děčín | 16 | 10 | 1 | 5 | 53:28 | 31 b. |
3. | SC STAP Vilémov | 16 | 7 | 2 | 7 | 45:34 | 23 b. |
4. | FC VETERÁNS Želenice | 16 | 6 | 2 | 8 | 25:44 | 23 b. |
5. | HEZOUNI Děčín | 16 | 2 | 0 | 14 | 22:92 | 6 b. |
Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval ?
Hadar – Vavroušek, Rybář, Hejl, Trégr, Kučera, Kolda, Lukacs, Šafránek, Soukup T., Vichterey, Romanenia
Vedoucí týmu: Kučera Dan
Hrající trenér: Vichterey Radek
Zajímavostí a hlavně překvapením je, že náš tým je předposlední v soutěži slušnosti!
Naši střelci po 4. kole:
1. | Kolda J. | 10 gólů (3.celkově !) |
2. | Honců V. | 7 gólů |
3. | Lukacs | 5 gólů |
4. | Šafránek | 4 góly |
5.-9. | Soukup T.,Lunov, Vyskočil, Hejl a Romanenina | 2 góly |
10.-13. | Hadar, Vavroušek, Rybář a Vichterey | 1 gól |
+ 5 branek z kontumace ! |
Další turnaj se uskuteční v sobotu 14.ledna v Libouchci od 8 hodin !