SK Stap Tratec – SK Skalice 0:3 (0:0)

Ke třetímu zimnímu přípravnému zápasu jsme si pozvali do Děčína na umělku nám velmi dobře známého soupeře ze Skalice, který hraje již léta na špici Libereckého kraje a netají se svými ambicemi na postup do divize. V první půli se hrálo ve svižném tempu a na každé straně bylo i pár dobrých šancí ke vstřelení branky, ale oba gólmani byli pozorní, stejně jako jejich obrany a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Koncem první půle si natáhl nešťastně tříslo Honza Kubr a musel opustit hřiště a za něj naskočil Honza Charvát, zapůjčený z V.Března, takže nás bylo sice chvilku 11, ale pak musel odjet předčasně kapitán Míla Kučera a dohrávali jsme 40 minut v deseti lidech. Na velmi dobré hosty to samo sebou nestačilo a tak jsme si odvezli druhou porážku v rámci zimní přípravy z celkem z Libereckého kraje, kam se chceme přesunout také. Před tím to bylo v České Lípě s Hrádkem (1:3). Od vyšší porážky nás zachránil výborným výkonem nestárnoucí Martin Vaňák v naší bráně.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

55´- hostující Pečenka na 2x prostřelil Vaňáka a bylo to - 0:1
75´- nová akvizice hostů Zeman se parádně trefil a bylo to - 0:2
85´- šanci hostů zavánějící silně ofsidem proměnil Zeman na konečných - 0:3

Byla to sice jen příprava, ale je nám smutno, když vidíme pět omluvenek a k tomu ještě dlouhodobější zranění jednoho z našich nejlepší hráčů. Tak snad se to nyní, i díky skončení Varnsdorfské sálovky, dá konečně do kupy a připravíme se dobře na jarní odvetné zápasy ústeckého Krajského přeboru, kde již v sobotu 9.března od 14,30 hodin doma, hostíme vedoucí celek tabulky – velmi silný tým z Brné, který má již namířeno do divize.

Sestava Vilémova:

Vaňák – Šmalcl, Jirchář, Kubr (42´- Charvát), Snášel  – Zima, Honců (ŽK), Čurgali, Demeter – Štefan, Kučera (od 50.minuty bez něj o deseti !)              

Připraven ještě na lavici:

nikdo

Chyběli ještě:

Hladík - Havel, Rybář, Bulejko a  Meidl !!!

 • Trenér: Dužár F.
 • Asistent: Zbončák J.
 • Masérka: Čudová E.
 • Vedoucí mužstva: P.Kurel
 • Fotograf: J.Verner

 

 • Diváci: 30 – nepříliš spokojených s výsledkem domácích !
 • Rozhodčí: Foró – Kalvas, Hvozdovič (průměrný výkon)
 • Delegát svazu: nebyl
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Zeman (S)
Žluté karty 1 0
Červené karty 0 0
Rohy 4 6
Držení míče 47% 53%
Ofsajdy 4 6
Fauly 15 15
Střely na bránu 5 9
Mimo 6 8


Zápis č. 1/2024 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně v pátek, dne 19.1.2024.

Přítomni:

 • M.Holomková, L.Sklenář, I.Smělíková, E.Skřivanová, B.Šebesta, W.Lassig,     H.Kalubová, A.Sklenářová a L.Hájková

Omluveni:

 • M.Suková, A.Kasal, P.Komrska, R.Kaluba, J.Hájek a E.Kasalová

Projednáno:

Schůzi zahájil a řídil předseda pan W.Lassig. Přivítal osazenstvo a zároveň hned popřál zpětně panu Šebestovi k jeho krásným 75-tinám. Poté předal slovo L.Sklenářovi.

Kontrola úkolů z minulé schůze  - splněno, pouze tyto dva úkoly stále trvají:

 1. Vstupenky na ples se softbalisty v D.Poustevně 17.2.24 – zajistit 2x velký stůl a 3x malý – M.Holomková od pana Englera J. a 60 cen do tomboly – L.Sklenář + E.Kasalová – již připraveno
 2. Nové průkazky a členské známky - předal p.Fúsek – nepřítomným dodá p.Holomková
 3. Různé:
  1. L.Sklenář - příprava společného plesu v D.Poustevně se softbalisty – proběhlo jednání s p.Englerem, je to skoro vyprodané, zbývá pár lístků – hraje revival Elán plus DJ
  2. L. Sklenář dále informoval o zahájení přípravy Á-mužstva v hale v Rbk a na umělce ve Vdfu a dobrou zprávou jest, že Tonda Zima zůstává i přes nátlak ze strany jednoho německého celku.
  3. Dále proběhla diskuse k Lodovně, kde opět dochází k názorům o výměně piva – místo Konráda dát dražšího Kozla. Tento víkend to vyzkoušíme i s 12-tkou Radegast, kterou si objednali nohejbalisté z Poděbrad, bohužel pak ale musí dojít k úpravě cen na 35,- resp. 38,- Kč. 
  4. Byt po panu Pfeiferovi je prakticky hotov, dík patří všem brigádníkům, hlavně pak panovi Čudovi, který byl hlavním strůjcem jeho rekonstrukce. Zájem o něj má pan Provazník ml., bude jednáno o nájmu atd. V příštím týdnu, až se dokončí pár drobností ještě a hlavně úklid.
  5. Paní Věra Hlaváčková ukončila na vlastní žádost svou pravidelnou činnost v klubu naší Lodovny, ale přislíbila v případě nouze, že kdykoliv vypomůže. Děkujeme za její služby i ev.pomoc. Novou silou bude tedy paní Vrzáková Verča, která zde kdysi již vypomáhala a má v tom zkušenosti i od Jaka.
  6. Za nového člena byl přijat pan Oskar Engler, který hned na místě uhradil členský příspěvek a průkazku obdrří dodatečně.
  7. Vzhledem k rozšíření členské základny bylo rozhodnuto, že se pravidelné jídlo již dělat nebude, ale kdo bude mít narozeniny v tom daném měsíci může něco donést, není to však povinné. Jsou totiž někde i dva až tři oslavenci v měsíci, takže proto to rozhodnutí, ale dobrovolnosti se meze nekladou.

Nové úkoly:

 1. vstupenky od p.Englera + 60 cen do tomboly – L.Sklenář + E.Kasalová
 2. nové průkazky ze známkou na r. 2024 pro O.Englera a L.Skořepu – p.Fúsek

Další schůze se uskuteční v pátek 23.2. od 18 h v Lodovně! Občerstvení prý zajistí L.Sklenář !

Zapsal: L.Sklenář

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.