TJ Jiskra Višňová - SK Stap Vilémov 1:2 (0:1)

Hosté zajížděli na neoblíbeného soupeře, se kterým měli dosud bilanci 3:0 na zápasy  pro domácí a chtěli vybojovat alespoň remízu a nepříznivé zápasové skóre alespoň mírně vylepšit. Od počátku však měli hru ve své moci, zvláště v první půli a na začátku druhé půle, kdy už v pohodě vedli o dvě branky a mohli jich dat minimálně jednou tolik. Ke konci druhé půle došlo na obou stranách k mnoha střídáním, domácí vsadili vše na útok, snížili v 67.minutě a tlačili se alespoň do vyrovnání. Hosté to však nepřipustili a tak si odvezli nečekaně, ale zaslouženě všechny tři body z nepříjemné horké višňovské půdy a upevnili si tak postavení na stříbrné příčce.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

15´- rohový kop v podání Bulejka a hlavička Svobody rozkmitala břevno domácí brány !!!
18´- další roh Bulejka, Honců prodloužil hlavou na Filipa a domácí bek vykopl míč zázračně z brankové čáry a navíc ze vzduchu – úchvatný moment !!!
29´- dělovka Bulejka z 20-ti metrů skončila jen těsně nad domácí svatyní 
40´- odražený balón po rohovém kopu se dostal k Honců a ten ranou pod břevno z 25-ti metrů nedal domácímu gólmanovi šanci a bylo to – 0:1 !!!
44´- přetažený balón od Honců a Rybář v čisté šanci trefil jen dobře stojícího beka domácích ! 

První půle byla jasně v režii hostů, jen škoda, že nedali o nějaký ten gól navíc. Domácí byli překvapení hrou hostů a nenašli na ni jedinou chybičku, která by vedla k jejich šanci, natož pak ke vstřelení branky. 

52´- rychlý brejk domácích a Bubla v dobré šanci ze strany střílel jen do boční sítě
55´- důrazný Svoboda přetlačil stopéra domácích a ranou k tyči z velkého vápna zavěsil – 0:2 !
67´- malá nepozornost hostů po centru do vápna a domácí Mazánek hlavou snížil – 1:2 !
90´- faul na Šmalcla na půli hřiště ze zadu na kotník a jasná červená pro domácího Kepra !

Ve druhé půli hosté po vedení 2:0 trochu přestali hrát tu svou kombinační hru a urostlí domácí borci se začali více stěhovat před Vaňákovu bránu. Kromě jedné chybičky, však neměli domácí prakticky žádnou tutovku a tak si nakonec odvezli všechny tři body lepší hosté, což potvrdili nejen domácí nestranní fanoušci, ale i známý trenér Melka a jeho kolegové. Nakonec to byl krásný zájezd s třešničkou na dortu, když náš řidič pan Moravec otevřel lednici a plnou kvalitního plechovkového piva ji věnoval hráčům i přítomným divákům. Péťo vřelé díky !!!

Sestava Vilémova:

Vaňák - Honců, Filip, Snášel – Bulejko (63´- Kubr D. - ŽK), Šmalcl (ŽK), Rybář (75´- Červeňák), Čurgali, Zima - Svoboda (63´- Kubr J.) – Kučera (90´- Konarev)    

Připraven ještě na lavici:

Vorlíček – Galbavý, Kuchař

Chyběli ještě omluvení:

Fišer a Rudnický

  • Trenér: Dužár F.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: Čudová E.
  • Ved.mužstva: Kurel P.
  • Fotograf: Fučík M.
  • Diváci: 150 – z toho 17 nadmíru spokojených Vilémováků !
  • Rozhodčí: Šnýdl – Daniel, Jiřišta (bez problémů)
  • Delegát: Houška Zbyněk
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Mazánek (V) Svoboda (V)
Žluté karty 0 2
Červené karty 1 0
Rohy 4 6
Držení míče 48 % 52 %
Ofsajdy 3 4
Fauly 12 13
Střely na bránu 4 7
Mimo 3 6

Další mistrovský zápas hrajeme v SO 13.6. doma derby se Šluknovem v 17 h.







Naši Sálovkáři v 1.kole v Libouchci získali jen 4 body a jsou zatím na nelichotivém 4.místě Krajské extraligy !!!

Na první turnaj ročníku 2025/26 do Libouchce odjížděli naši borci v nepříliš široké sestavě jen v počtu 6-ti lidí, ale i tak chtěli získat co nejvíce bodů a pokusit se hned po prvním turnaji být na špici tabulky. Bohužel se jim to nepodařilo, neboť jediný hráč na střídání je skutečně málo a to asi tentokráte rozhodlo.

Výsledky našich zápasů:

SC Stap Vilémov – Varnsdorf B 0:5 (0:2)
Favorizovaní hosté v nabité sestavě jasně přehráli naše borce.

SC Stap Vilémov – Rumopetrol Nebočady 2:1 (1:0)
Byli jsme to tu jednu branku lepší.
Branky našich: Kolda 2x a Trégr 1x

SC Stap Vilémov – Wakanda Děčín 5:5 (3:1)
První půli jsme nováčka měli na lopatě, ale pak přišla únava a bylo po nadějích na výhru.
Branky našich: Kolda 3x, Rybář a Trégr po 1.

Tabulka J.Jedličky - EXTRAligy ÚK 2025/26 po 1.kole:

1. Futsal Varnsdorf „B“ 3 0 0 11:3 9 b.
2. FC Veteráns Želenice 2 1 0 8:5 7 b.
3. Rumopetrol Nebočady 1 1 1 4:4 4 b.
4. SC Stap Vilémov 1 1 1 7:11 4 b.
5. FC Wakanda Děčín 0 1 2 9:12 1 b.
6. Turbo Děčín 0 0 3 2:6 0 b.

V tabulce slušnosti jsme zatím na nelichotivé 4.příčce s 22 trestnými body !!!

Kdo nás na tomto 1.turnaji reprezentoval ?

Smutný – Kolda, Lukács, Rybář, Kučera a Trégr

Vedoucí týmu a hrající trenér: Kučera Dan

Naši střelci – celkem 7 branek:

1. Kolda J. 4 góly
2. Trégr M. 2 góly
3. Rybář I. 1 gól

Nejlepším střelcem kola se stal: Kamil Dančo (FC Wakanda Děčín) – 7 gólů

Další v pořadí již 2. kolo se odehraje v neděli 9.11.2025 ve Varnsdorfu od 9.00 hod.

Hrajeme hned v 9 h první zápas s Turbo Děčín, pak s Želenicemi a Varnsdorfem B.

Je zapotřebí se pořádně sejít a udělat více bodů, aby se neprohlubovala ztráta na vedoucí celky !!!

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.