TJ Jiskra Višňová - SK Stap Vilémov 1:2 (0:1)

Hosté zajížděli na neoblíbeného soupeře, se kterým měli dosud bilanci 3:0 na zápasy  pro domácí a chtěli vybojovat alespoň remízu a nepříznivé zápasové skóre alespoň mírně vylepšit. Od počátku však měli hru ve své moci, zvláště v první půli a na začátku druhé půle, kdy už v pohodě vedli o dvě branky a mohli jich dat minimálně jednou tolik. Ke konci druhé půle došlo na obou stranách k mnoha střídáním, domácí vsadili vše na útok, snížili v 67.minutě a tlačili se alespoň do vyrovnání. Hosté to však nepřipustili a tak si odvezli nečekaně, ale zaslouženě všechny tři body z nepříjemné horké višňovské půdy a upevnili si tak postavení na stříbrné příčce.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

15´- rohový kop v podání Bulejka a hlavička Svobody rozkmitala břevno domácí brány !!!
18´- další roh Bulejka, Honců prodloužil hlavou na Filipa a domácí bek vykopl míč zázračně z brankové čáry a navíc ze vzduchu – úchvatný moment !!!
29´- dělovka Bulejka z 20-ti metrů skončila jen těsně nad domácí svatyní 
40´- odražený balón po rohovém kopu se dostal k Honců a ten ranou pod břevno z 25-ti metrů nedal domácímu gólmanovi šanci a bylo to – 0:1 !!!
44´- přetažený balón od Honců a Rybář v čisté šanci trefil jen dobře stojícího beka domácích ! 

První půle byla jasně v režii hostů, jen škoda, že nedali o nějaký ten gól navíc. Domácí byli překvapení hrou hostů a nenašli na ni jedinou chybičku, která by vedla k jejich šanci, natož pak ke vstřelení branky. 

52´- rychlý brejk domácích a Bubla v dobré šanci ze strany střílel jen do boční sítě
55´- důrazný Svoboda přetlačil stopéra domácích a ranou k tyči z velkého vápna zavěsil – 0:2 !
67´- malá nepozornost hostů po centru do vápna a domácí Mazánek hlavou snížil – 1:2 !
90´- faul na Šmalcla na půli hřiště ze zadu na kotník a jasná červená pro domácího Kepra !

Ve druhé půli hosté po vedení 2:0 trochu přestali hrát tu svou kombinační hru a urostlí domácí borci se začali více stěhovat před Vaňákovu bránu. Kromě jedné chybičky, však neměli domácí prakticky žádnou tutovku a tak si nakonec odvezli všechny tři body lepší hosté, což potvrdili nejen domácí nestranní fanoušci, ale i známý trenér Melka a jeho kolegové. Nakonec to byl krásný zájezd s třešničkou na dortu, když náš řidič pan Moravec otevřel lednici a plnou kvalitního plechovkového piva ji věnoval hráčům i přítomným divákům. Péťo vřelé díky !!!

Sestava Vilémova:

Vaňák - Honců, Filip, Snášel – Bulejko (63´- Kubr D. - ŽK), Šmalcl (ŽK), Rybář (75´- Červeňák), Čurgali, Zima - Svoboda (63´- Kubr J.) – Kučera (90´- Konarev)    

Připraven ještě na lavici:

Vorlíček – Galbavý, Kuchař

Chyběli ještě omluvení:

Fišer a Rudnický

  • Trenér: Dužár F.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: Čudová E.
  • Ved.mužstva: Kurel P.
  • Fotograf: Fučík M.
  • Diváci: 150 – z toho 17 nadmíru spokojených Vilémováků !
  • Rozhodčí: Šnýdl – Daniel, Jiřišta (bez problémů)
  • Delegát: Houška Zbyněk
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Mazánek (V) Svoboda (V)
Žluté karty 0 2
Červené karty 1 0
Rohy 4 6
Držení míče 48 % 52 %
Ofsajdy 3 4
Fauly 12 13
Střely na bránu 4 7
Mimo 3 6

Další mistrovský zápas hrajeme v SO 13.6. doma derby se Šluknovem v 17 h.







Program zápasů a turnajů staré gardy SK Stap Tratec Vilémov – jaro 2010 !

13.3. – memoriál J.Horáka v hale ve Vilémově od 8 h – 1 + 4 hráči
22.5. – předzápas Áčku proti Varnsdorfu od 14 h – velké hřiště
5.6. - předzápas Áčku proti Mikulášovicím od 14 h – velké hřiště
26.6. – turnaj v D.Poustevně od 9 h - na půlku hřiště - 1 + 7 hráčů

Širší kádr staré gardy:

Třešňák L.,Štrombach B., Lehrl L., Zatočil B. - Kopáček V.,Novotný D.,Louda F., Sladký M., Hejl, Daneš, Kozák, Kulhavý, Roubíček, Spáčil, Svoboda P., Běhunčík,Učeň J.,Vichterey R., Maier, Zbončák J.,Guťas, Szabó M., Šikýř, Svoboda P., Wildner P., Kirchberger K., Jirásek, Zatočil Z., Kolc, Cerman.

Trenér:  Sladký M. a Vichterey M.
Vedoucí mužstva: Boreček J. 

Pokladník: Zbončák P.
Masér: Běhavý M.
Manager: Sklenář L.

Na každý turnaj bude určena nominace podle potřebného počtu lidí, zájemců, pracovního vytížení, povolenému věku na ten který turnaj apod. Pokud není někdo ze zájemců v širším kádru uveden, nechť se ozve, my ho doplníme. Je-li zde naopak někdo uveden, kdo nemá zájem o tyto akce, nechť se rovněž ozve a bude vyškrtnut. Lidí máme konečně dost, takže můžeme začít pravidelně hrát, obsazovat turnaje a bavit se i na stará kolena.

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.