FK Oldřichov - SK Stap Tratec 1:1 (0:1)

V dalším kole lepili hosté dohromady horko těžko sestavu, ale i to se nakonec povedlo a v devátém zápase v řadě, včetně dvou pohárových utkáních, neokusili hořkost porážky. Bohužel úzké a velmi nerovné hřiště jim dělalo problémy, ale bylo to pro oba soupeře stejné, takže se nelze na nic vymlouvat. Domácí měli šance v úvodu zápasu, hosté pak v průběhu, ale střelci tentokráte neměli přesnou mušku na obou stranách, takže to skončilo spravedlivou plichtou, když penaltový rozstřel zvládli opět lépe hosté.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

16´ - rychlý brejk domácích a Strčený postupoval sám na Vaňáka, ale střílel jen těsně vedle šibenice !
27´ - rohový kop domácích a volej Kemera gólman Vaňák bravurně zlikvidoval !
30´ - šikovné prostrčení Rybáře do vápna domácích a Kučera špičkou nohy poslal míč do sítě – 0:1 !!!
32´ - trestný kop domácího Kemera přes zeď šel přímo do šibenice, ale Vaňák se opět vyznamenal !
35´ - přetažený balón a hostující Zima v šanci místo střely zvolil kličku bekovi, který mu míč vypíchl !
43´ - nacvičený signál po rohu Kučery, ale Havel z voleje trefil jen beka domácích !

V první půli mohli domácí do třicáté minuty rozhodnout zápas, ale pak přišlo to stále platné fotbalové přísloví: Nedáš – dostaneš a první půle vyzněla tedy pro hosty.

59´ - na trestný kop si naběhl Zima a jen o milimetry šla jeho hlavička nad břevno domácích !
68´ - únik Zimy po levé straně, ale jeho střela šla opět jen o milimetry vedle tyčky domácí svatyně !
79´ - trestný kop Havla a dobrá hlavička našeho navrátilce Filipa šla jen do gólmanových rukavic !
82´ - přetažený balón po úniku domácích a nikým nekrytý, střídající žolík domácích v podobě bývalého nejlepšího střelce ligových Teplic Pavla Sedláčka, který nechytatelnou ranou vyrovnal  – 1:1 !!!

Byl to zajímavý, místy především z domácí strany až zbytečně ostrý zápas, takže to odnesl další z našich hráčů Honců, který musel být střídán pro silně nakopnutý kotník, ale věřme, že bude brzy v pořádku, stejně jako další borci, kteří s námi neodjeli. Penaltový rozstřel byl jednoznačný, když Vaňák chytil hned druhou penaltu a naši proměnili všechny.

Hodnocení trenéra domácích Vlasty Choda:

"Dva body z Oldřichova jsou super. Jednalo se o vyrovnané utkání, první brankové příležitosti měli domácí, ale neproměnili, do vedení jsme šli tak my. Bohužel se nám nepodařilo náskok zvýšit, a tak domácí dokázali utkání zremizovat. V závěru utkání domácí kopali snad sedm rohových kopů, které jsme ubránili a v penaltovém rozstřelu jsme nazaváhali. Vaňas jednu penaltu výborně chytil, a my si tak spokojeně odvážíme cenné vítězství za 2 body."

Vaňák – Honců (ŽK – 83´- Štefan), Jirchář, Filip, Snášel – Zima, Čonka, Havel, Rybář, Štefan – Kučera