FK Brná - SK Stap Tratec 3:3 (0:1)

Poslední zápas podzimu v KP sehráli vilémovští fotbalisté na horké půdě v Brné, která je známa svými kvalitními hráči, kteří vesměs působili ve vyšších soutěžích, především ve druholigovém Ústí n.L. Bohužel místní pažit je jedním z nejhorších v KP a to nejen úzký, ale ji velmi nerovný, což je velkou nevýhodou pro rychlé mladé hráče, ale na druhou stranu je to pro oba celky vždy stejné, takže se na to nelze vymlouvat. Pozitivem vilémovských je nastoupení všech čtyř mladíků, kteří fotbalově rostou zápas od zápasu.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- parádní dělovka Havla bez přípravy ze 30-ti metrů, ale gólman domácích byl na místě
- Havel prostrčil míč mezi beky na Kučeru a ten na 2x dostal míč do sítě domácích a bylo to – 0:1 !
12´ - ulička Rybáře a Dvořák šel sám na gólmana, ale trefil jen jeho tělo !!!
18´ - akce jak přes kopírák od Rybáře, tentokráte na Kučeru, ale ten pálil v čisté šanci nad bránu !
22´ - dlouhý aut hostů do vápna doplachtil až k volnému Dvořákovi, ale ten trefil opět jen gólmana !
23´ - výtečná střela Kučery z velkého čtverce, ale domácí gólman ji konečky prstů vytáhl na roh
26´ - domácí v první pološanci, ale Kunta poslal míč hlavou jen vedle Vaňákovi brány
39´ - dobře mířenou střelu Rybáře z vápna vyhlavičkoval obránce domácích na rohový kop !

V první půli měli hosté neuvěřitelné šance, které si šikovně dokázali vypracovat, ale kromě Kučery v 5.minutě již další zůstaly zmařeny a tak místo 0:4 se šlo do šaten pouze za hubeného stavu 0:1 pro hosty, nad čímž kroutila hlavou lavička domácích i diváci.

48´ - další šance hostů, do které poslal Havel rychlonohého Zimu, ale ten trefil opět jen gólmana !
53´ - chyba hostů, faul ve vápně a nařízenou penaltu Gajdarskému gólman Vaňák skvěle lapil !!!
53´ - hosté slavili, udělali chybu a osamocený kanonýr domácích Králík střelou k tyči srovnal – 1:1 !
64´ - přetažený roh domácích a zcela volný exvilémovák Demčenko hlavou rozvlnil síť podruhé – 2:1 !
70´ - dobře mířenou střelu Zimy k tyči výborný domácí gólman vytěsnil na další rohový kop
71´ - špatná malá domů z půli hřiště a zapomenutý Králík neměl problém míč dostat do brány – 3:1 !!!
76´ - hosté vyšachovali obranu domácích a střídající žolík Štefan zasunul míč do brány – 3:2 !
92´ - trestný kop Havla do vápna domácích, kde vyskočil nejvýše Vavroušek a hlavou dal na – 3:3 !!!

Pak přišly pokutové kopy, které začaly nadějně pro hosty, když domácímu kanonýrovi Králíkovi hned tu první Vaňák chytil, ale pak přišli dva vilémovští „paliči“ – Zima a Filip, kteří přestřelili bránu a když pak všichni dali, tak ten bod navíc zůstal nakonec doma. Nevadí, i tak to byl skvělý výkon hostů!

Hodnocení trenéra domácích Vlasty Choda:

"Utkání se muselo divákům líbit (branky, zápletka, penalty). Podali jsme kvalitní výkon, jen škoda, že první poločas neskončil naším výraznějším brankovým rozdílem. Byli jsme aktivní, nutili jsme domácí jen nakopávat a získávali jsme následné 1. i 2. míče, dobře jsme kombinovali a vypracovávali si brankové příležitosti. Bohužel jsme ve druhé půlce udělali i chyby, které domácí nekompromisně trestali. Utkání se pak pro nás špatně výsledkově vyvíjelo, ale v závěrečné části jsme dokázali dát 2 branky a uhrát alespoň remízu. V penaltové loterii jsme tentokrát úspěšní nebyli. Každopádně, všichni hráči za své výkony zaslouží velkou pochvalu."

Vaňák – Meidl, Jirchář, Vavroušek, Snášel – Dvořák F. (67´- Štefan), Filip, Rybář, Zima - Kučera, Havel (ŽK)

• Fotograf: nebyl

• Diváci: 130  – z toho 12 vcelku  spokojených Vilémováků !!!
  • Rozhodčí: Hanzal – Slivko, Suchánek (velmi dobrý výkon)
  • Delegát svazu: Dvorský M.
Nejlepší hráči utkání: Satek (B) Zima (V.)

rok 2019

V pořadí již 48.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým – Repre Šluknov a staré gardy pak opět domácí borci z Vilémova !!!7.7.2019
Pozvánka na turnaj v minikopané !2.7.2019
48. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2019 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.27.3.2019

rok 2018

47.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým – FC Pivo a staré gardy pak domácí borci z Vilémova !!!9.7.2018

rok 2017

46.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál podruhé za sebou – Contra Team Hrob a staré gardy pak Českolipský tým Skipy !!!9.7.2017
KVĚT 2017 - čas zápasů7.7.2017
KVĚT 2017 - rozlosování Open turnaj6.7.2017
KVĚT 2017 - rozlosování Gardy6.7.2017
Stručná pravidla turnaje v minikopané o Putovní květ:6.7.2017
KVĚT 2017 – již 46.ročník je tady !!!2.7.2017
Propozice a přihláška do turnaje starých gard v malé kopané v rámci oslav 40.výročí založení Sálovky.30.5.2017

rok 2016

45.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál poprvé v historii letitý účastník – Contra Team Hrob a staré gardy pak domácí Vilémov !!!10.7.2016
45. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2016 - rozlosování turnaje Gardy7.7.2016
45. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2016 - rozlosování hlavního turnaje7.7.2016
45. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2016 Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané.29.5.2016

rok 2015

44.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál opět domácí tým – Trosky Vilémov !!!12.7.2015
Stručná pravidla turnaje v minikopané o Putovní květ :8.7.2015
Putovní Květ ve Vilémově – 11.7.2015 - byl již rozlosován !8.7.2015

rok 2014

43.ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál opět domácí tým – STAP Vilémov !!!13.7.2014
Stručná pravidla turnaje v minikopané o Putovní květ:10.7.2014
Putovní Květ ve Vilémově – 12.7.2014 - byl již rozlosován !10.7.2014
43. ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2014 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané31.3.2014

rok 2013

42. ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál opět domácí tým – JPS Gastro !!!14.7.2013
Stručná pravidla turnaje v minikopané o Putovní květ11.7.2013
Putovní Květ ve Vilémově – 13.7.2013 - byl již rozlosován !11.7.2013

rok 2012

41. ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál domácí tým – JPS Gastro !!!15.7.2012
Putovní Květ ve Vilémově – 14.7.2012 - byl již rozlosován !12.7.2012
KVĚT 2012 – již 41.ročník je tady !!!9.7.2012
Připravujeme 41. ročník turnaje v minikopané – Putovní Květ - 2012.1.7.2012

rok 2011

40. jubilejní ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým Bílé Vdovy !!!11.7.2011
Stručná pravidla turnaje v minikopané o Putovní květ7.7.2011
Putovní Květ ve Vilémově – 9.7.2011 - byl již rozlosován !7.7.2011
40. jubilejní ročník - PUTOVNÍ KVĚT - 2011 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané1.3.2011

rok 2010

39. ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál překvapivě domácí tým JPS Gastro !!!12.7.2010
Putovní Květ ve Vilémově – 10.7.2010 - byl již rozlosován !8.7.2010
39. ročník - PUTOVNÍ KVĚT 2010 - Propozice a přihláška do turnaje v malé kopané25.1.2010

rok 2009

38. ročník populárního turnaje v minikopané o putovní Květ ve Vilémově vyhrál tým - Komáři Filipov !!!12.7.2009

rok 2006

Vítězem 35. ročníku v minikopané o Putovní květ ve Vilémově se stali hráči Louky Košťany !!!12.7.2006

rok 2005

Vítězem 34. ročníku v minikopané o Putovní květ ve Vilémově se stali hráči Sokola Filipov !!!4.8.2005