SK Stap Tratec – FK Most B 5:0 (1:0)

K dalšímu mistrovskému zápasu přijel do Vilémova velice silný soupeř z dalekého Mostu, který se opírá o své odchovance, kteří bojují o triko v Á-týmu, hrajícímu na špici ČFL. Začátek zápasu nevypadal pro domácí moc dobře, neboť v první čtvrthodince měli daleko více na svých kopačkách baló,n výborně se pohybující hosté. K velké šanci to však nevedlo a tak se hra začala vyrovnávat a domácí začali hrát svou hru a vstřelit i jediný gól první půle, ale šancí měli více jak hosté.

15´ - centr Bulejka z levé strany na Kučeru a ten v první čisté šanci trefil jen beka hostů !
21´ - dobrá střela domácího Bulejka z 20-ti metrů skončila jen těsně nad břevnem hostujícího týmu
30´ - další parádní centr Bulejka, odražený balón se dostal k dobře stojícímu Kučerovi a bylo to – 1:0 !!!
38´ - rychlý brejk šikovných hostů a Buben se dostal do čisté šance, ale Vaňák jeho střelu vyrazil !!!
44´ - centr do vápna hostů, Zima prodloužil hlavu na Bulejka, ten zcela sám střílel jen těsně vedle tyče !

První půle byla z obou stran koukatelná, hosté byli velice dobře technicky i fyzicky vybavení a domácí se jim chtěli ve všech směrech vyrovnat. Do šaten se šlo za stavu 1:0 pro domácí, což odpovídalo zhruba poměru sil na hrací ploše.

49´ - únik hostů a Hopi ve velmi slušné šanci střílel jen těsně vedle Vaňákovi svatyně
52´ - únik Havla po pravé straně, šikovné prostrčení míče na Kučeru a ten se nemýlil – 2:0 !!!
61´ - domácí Bulejko se probil mezi třemi beky, ale jeho střelu gólman hostů vyrazil do pole
63´ - centr Havla na Zimu, ten přistrčil míč ke Kučerovi, ale ten střílel jen do gólmana hostů
65´ - výstavní ulička Rybáře na Kučeru a ten završil svůj hattrick a zvýšil již na – 3:0 !!!
69´ - další parádní akce domácích po ose Čurgali – Zima a Kučera lišáckým lobem zvýšil na – 4:0 !!!
82´ - Kučera vrátil zpět balón na zcela volného Marqueze, ale ten v čisté šanci trefil jen beka hostů
86´ - skvělá akce domácích po ose Kučera – Zima – Bulejko a ten se konečně také trefil a bylo to – 5:0 !
88´ - únik Kučery mezi beky hostů, ale jeho střela v další čisté šanci skončila na tyčce hostů !!!

Druhá půle byla více méně již v režii domácích hráčů, kteří si s chutí zastříleli a vytvářeli si i další šance díky svým rychlým brejkům a citlivým narážečkám mezi nezkušenými mladíky. Ti pomalu odpadávali i přesto, že trénují 3x týdně, ale faktem je, že za stavu 3:0 už se proti zkušenému týmu dost špatně hraje a otáčí stav. Krásná děkovačka diváků na závěr našim hráčům se opět podařila.

Vaňák – Snášel, Luňák, Šmalcl, Marquez (ŽK) - Zima, Havel (ŽK), Čurgali (70´- Kramer), Rybář, Bulejko - Kučera

Hladík – Demeter a Kurel

Honců, Kubr, Jirchář, Štefan a Meidl   !!!

• Vedoucí mužstva: Sklenář L.
  • Diváci: 110 –  nadmíru spokojených vilémovských fandů !
  • Rozhodčí: Folk – Polívka, Jansa (skvělý výkon)
  • Delegát svazu:  p.Novotný L.
Nejlepší hráči utkání: Walter (M) Snášel (V)

Rozpis zimní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec

Vzhledem k tomu, že naše Á-mužstvo zahajuje mistrovskou soutěž již 11. března 2006 zápasem v Soběchlebech, posune se začátek tvrdé zimní přípravy hned na úvod příštího roku a sice na čtvrtek 5.ledna 2006. Bude se trénovat - 2x týdně a o víkendu bude prakticky vždy přátelský zápas.