SK Stap Tratec - SK Perštejn 0:1 (0:1)

S obrovskými problémy se sestavou se potýkající domácí favorit nedokázal proti houževnatým hostům prorazit jejich obranný val a naopak z brejků mohl inkasovat i další branky. Je to paradoxní, ale přestávka díky Covidu 19 nám bude vyhovovat a budeme doufat, že se alespoň dva hráči vyléčí a doplní torzo týmu, které je v současné době k dispozici. Museli jsme oslovit i skoro padesátníka Láďu Hejla, aby náš šel po X letech pomoci a v tomto zápase se ještě navíc zranil Láďa Jindřich, takže věřme, že ta 14-ti denní pauza nám trochu pomůže vyléčit šrámy.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- rychlý brejk hostů zakončoval kanonýr Dolejška, ale Vaňák míč vytáhl na rohový kop
14´ - chyba domácích a kapitán hostů Krok se ocitl sám před Vaňákem, ale střílel jen vedle jeho brány
17´ - hosté vyšachovali obranu domácích a Svoboda střelou k tyči rozvlnil síťdomácích – 0:1 !!!
22´ - tvrdá rána Zimy z 18-ti metrů, ale gólman hostů byl pozorný a míč lapil
39´ - ulička Rybáře a Zima byl sám před gólmanem hostů, ale zakončoval jen střelou vedle !!!

V první půli měli sice domácí více míč na svých kopačkách, ale výborná a zkušená dvojice útočníků hostů Dolejška – Krok jim dělala obrovské problémy při rychlých brejcích. Domácí kromě tutovky Zimy neměli již další větší příležitost a tak když hosté ze tří tutovek dali jednu, šli do kabin s jednobrankovým vedením překvapivě oni.

63´ - další rychlý brejk hostů a Dolejšovu střelu v čisté šanci Vaňák bravurně vyrazil
66´ - dlouhý aut Hejla a Čonkovu střelu z otočky gólman hostů bez problémů lapil
68´ - rohový kop Havla a hlavička Zimy končí na břevně a odráží se nad bránu hostů !!!
72´ - centr Čonky do vápna hostů a krásné nůžky Zimy končí bohužel opět jen nad bránou soupeře !
79´ - střelu Havla tečoval Vavroušek, ale gólman hostů stál opět tam kde měl být a míč chytil
85´ - dobře mířenou střelu Vavrouška gólman hostů opět pohodlně zlikvidoval
89´ - Čonka zatáhl balón do vápna, přihrál zpět na Kramera, ale i jeho střelu gólman hostů lapil

Domácí se snažili ve druhé půli otočit nepříznivý výsledek, ale hosté perfektně organizovanou obranu je k žádné superšanci nepustili a nečekaný výsledek ubránili. Je to škoda, protože jsme byli určitě v tomto zápase favority, bohužel nám zápas nevyšel dle našich představ a poprvé v nové sezóně jsme doma podlehli.

Hodnocení vilémovského trenéra Vl.Choda:

"Za první poločas jsme si vytvořili pouze jednu šanci, za to soupeř měl tak tři a z jedné skóroval. Druhý poločas jsme se snažili dostávat do hlubokého bloku hostí, nějaké příležitosti jsme měli, ale stejně tak jsme mohli z protiútoků inkasovat. Hráčům nelze upřít snahu, ale oproti minulým domácím utkáním byl náš herní projev slabší. Teď nás čeká zápasová přestávka, kterou paradoxně vítáme!"

Vaňák - Honců (ŽK), Jirchář, Vavroušek, Jindřich (46´- Hejl) - Kramer, Rybář, Zima, Čonka, Snášel  (55´- Kurel) – Havel

Manager: Sklenář L.

Diváci: 0 – jen 21 pořadatelů a členů technické čety !!!

Rozhodčí: Sabó – Baum, Šefčík (velmi dobrý výkon)
Delegát svazu: pan Javorek Jiří

Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Dolejška (P)

managersekret@iol.cz25.1.2021 - 13:09:55
Sobotní pohárový zápas s Malšovicemi v Děčíně odvolán na neurčito. Soustředění příští víkend zrušeno. Pokračuje se do odvolání dle individuelních plánů od trenéra na fcb - naše skupina MEDVĚD !!! Věřme, že v polovině nebo koncem února se to už konečně zlepší a začneme se vším naostro.
sekretariát-18.1.2021 - 14:09:32
Gratulace k narozeninám dnes letí k našemu mladíčkovi Marku Rybářovi. Ať ti to u nás kope Marku !
sekretariát-11.1.2021 - 14:34:09
Gratulujeme touto cestou našemu střelci a špílmachrovi Patrikovi Havlovi k jeho dnešním krásným kulatým narozeninám a přejeme hlavně zdraví a hodně krásných a důležitých branek v sítích našich soupeřů.
manager-9.1.2021 - 10:35:02
Od příštího týdne zahajuje náš Á-tým individuální tréninky a sice 4x týdně podle plánu - viz Medvěd a Áčko na fcb, kde jsou i ostatní pravidla a podmínky. Věřme, že se brzy již vrátíme k normálu a tréninky budou společné.
sekretariát-8.1.2021 - 18:17:34
Přejeme touto cestou Milošovi Sladkému a Bohoušovi Štrombachovi, našim bývalým skvělým hráčům a současným velkým fandům, všechno nejlepší k jejich dnešním narozeninám.
sekretaritá-30.12.2020 - 16:58:19
Přejeme touto cestou všechno nejlepší našemu asistentovi trenéra a správci stadionu Jardovi Zbončákovi k jeho dnešním narozeninám.
sekretariátsekr@iol.cz28.12.2020 - 19:47:13
Přejeme touto cestou našemu trenérovi Á-týmu Vlastovi Chodovi k jeho dnešním narozeninám všechno nejlepší a hlavně zdravíčko plus hodně fotbalových úspěchů s naším týmem po zániku Covidu.
managersekr@iol.cz20.12.2020 - 17:19:20
Nejlepší tréninkovou docházku v prosinci měli - Vaňák, Snášel, Kučera a Dvořák - všichni 100%. Pokud se něco nepo, tak se sejdeme již v úterý 12.ledna 2021 ve Varnsdorfu na umělce a budeme pokračovat - úterý Vdf od 18,30 hodin a čtvrtek Rbk od 17,00 hodin. V sobotu pak pohár, soustředění a přípravné zápasy dle plánu. První mistrák je již 20.2.21 v Srbici. Přeji všem krásné svátky, bohatého Ježíška a dobrý vstup do Nového roku. Věřme, že Covid brzy zmizí a budeme se moci scházet jako vždy před tím.
manager-17.12.2020 - 10:11:38
Dnešní doprava na poslední trénink do Rbka: Vaňas - Kuri, Zbončák, Chmelík a Luňák ml. - Snášel. Sraz všech tam v 16,45 h.
sekretariátsekret@iol.cz15.12.2020 - 12:35:09
Doprava dnes na trénink do Rbk v 16,15 h od Lodovny, auta Vaňas a Luňas ml. Přistoupí - Zbončák, Sklenář a Čudová resp. Chmelík, Luňák st. a Snášel. Kuri, Rybář a Hejl omluveni. Na čtvrtek se ještě domluvíme.
manager-13.12.2020 - 14:00:16
Program Á-mužstva na tento týden : Úterý - trénink na umělce na koupališti v Rumburku od 17,00 hodin. Sraz všech tam je v 16,45 h ! Odjezd z Vilémova v 16,15 hodin Čtvrtek - trénink na umělce na koupališti v Rumburku od 17,00 hodin. Sraz všech tam je v 16,45 h ! Odjezd z Vilémova v 16,15 hodin. Sobota – trénink na umělce na koupališti v Rumburku od 10,00 hodin. Sraz všech tam je v 9,45 h ! Odjezd z Vilémova v 9,15 hodin. Po tréninku společný oběd a vyhodnocení nej.jednotlivců podzimu !!! VŠE ZA PŘÍSNÝCH HYGIENICKÝCH PODMÍNEK DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY Omluvenky na tréninky i zápasy – trenérovi V.Chodovi – 606255670. Dochvilnost nutná !!! Přespoláci prozvoňte se kvůli dopravě, vždy alespoň den předem nebo se domluvte již na tréninku. Toto platí jen v případě, že vláda nepodnikne nějaká opatření, která tento program neumožní uskutečnit. Vše bude ale vždy včas oznámeno na našem Medvědovi a dalších sociálních sítích.
sekretariát-12.12.2020 - 20:42:10
Přejeme touto cestou našemu fotografovi a výtvarníkovi Tomáši Fúskovi k jeho dnešním narozeninám pevné zdraví, štěstí, rodinnou pohodu a hodně sportovních úspěchů.
manager-6.12.2020 - 10:33:00
Doprava na trénink do Rumburka. ÚTERÝ – odjezd v 16,15 h: Vaňák – Kurel, Zbončák, Sklenář – od Lode. Luňák – Chmelík, Čudová, Rybář – od Lode. Hejl – Snášel, Luňák st. – přímo na Šenov. ČTVRTEK – odjezd v 16,15 h: Hejl – Vaňák, Kurel, Sklenář - od Lode. Luňák – Čudová, Rybář, Zbončák - od Lode. Snášel – Chmelík, Luňák st. - od Lode. Zájemci z řad fandů mohou doplnit volné místo. Občerstvení na místě a v teple u okna zajištěno. Změny možné po dohodě s LS – 602133059.
manager-6.12.2020 - 10:29:39
Program Á-mužstva na tento týden : Úterý - trénink na umělce na koupališti v Rumburku od 17,00 hodin. Sraz všech tam je v 16,45 h ! Odjezd z Vilémova v 16,15 hodin Čtvrtek - trénink na umělce na koupališti v Rumburku od 17,00 hodin. Sraz všech tam je v 16,45 h ! Odjezd z Vilémova v 16,15 hodin. VŠE ZA PŘÍSNÝCH HYGIENICKÝCH PODMÍNEK DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY. Víkend - V O L N O. Omluvenky na tréninky i zápasy – trenérovi V.Chodovi – 606255670. Dochvilnost nutná !!! Přespoláci prozvoňte se kvůli dopravě, vždy alespoň den předem nebo se domluvte již na tréninku.
sekretariát-6.12.2020 - 10:29:09
Fando máš to tam opraveno.
sekretariát-5.12.2020 - 19:04:05
Fando vydrž už se pracuje na změnách, ono není tak jednoduché, jak si myslíš. Je to změna na změnu.
FandaFanda@fanda.com4.12.2020 - 18:18:54

Ten rozpis pripravy asi neplati ne ??  Kdyz se ma zacit pry 20.2. mistrakama.

manager-29.11.2020 - 15:30:36
Doprava na trénink do Rumburka. Vaňák – Kurel, Zbončák, Sklenář Luňák – Chmelík, Čudová, Rybář Hejl – Snášel, Luňák st. Zájemci z řad fandů mohou doplnit volné místo. Občerstvení na místě a v teple u okna zajištěno. Změny možné po dohodě se mnou – 602133059.
manager-29.11.2020 - 12:12:44
Program Á-mužstva na tento týden : Čtvrtek - trénink na umělce na koupališti v Rumburku od 17,00 hodin. Sraz všech tam je v 16,45 h ! Odjezd z Vilémova v 16,15 hodin. VŠE ZA PŘÍSNÝCH HYGIENICKÝCH PODMÍNEK DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY Víkend - V O L N O Omluvenky na tréninky i zápasy – trenérovi V.Chodovi – 606255670. Dochvilnost nutná !!! Přespoláci prozvoňte se kvůli dopravě, vždy alespoň den předem nebo se domluvte již na tréninku.