SK Srbice - SK Stap Tratec 2:1 (1:1)

K dalšímu mistrovskému zápasu odjížděli vilémovští fotbalisté s torzem týmu, bez tří klíčových hráčů a druhého gólmana, takže se svlékl i vedoucí mužstva Petr Kurel. Vše probíhalo až do konce první půle dobře, hra byla vyrovnaná, šance na obou stranách na stejno. Pak ale přišel faul na Marka Rybáře a tak musel za něho nastoupit Miloš Štefan. Chudák Marek jel do nemocnice a dostal berle. Ve druhé půli ke konci přišel tvrdý souboj Lukáše Meidla s domácím hráčem, pád na tvrdou zem tak nešťastně, že je musela odvézt rychlá sanita do teplické nemocnice na operaci ramene, takže asi rok bez fotbalu.

- dobrá střela domácího špílmachra Martykána z velkého vápna, ale Vaňák míč vytáhl na roh
13´ - kapitán hostů Kučera poslal do šance uličkou Bulejka, ale jeho střelu stačil bek srazit na roh
14´ - domácí doslova vyšachovali obranu hostů a nikým nekrytý kanonýr Egrt zavěsil – 1:0 !
15´ - přetažený centr Meidla a následný krásný volej Bulejka skončil jen těsně vedle domácí brány !
32´ - dobrá šance domácích, ale střelu Mužíka zastavila tyčka hostující brány !!!
34´ - chyba domácích a hostující Bulejko mazáckým lobem vyrovnal na – 1:1 !!!
42´ - ostrý faul domácího beka na Rybáře a ten musí na nosítkách opustit hrací plochu !!!

První půle byla zcela vyrovnaná a po zásluze také skončila plichtou. Škoda jen nepříjemného zranění špílmachra Rybáře, který bude bohužel chybět delší dobu.

46´ - další chyba domácí obrany a všudybýlek Bulejko mohl skórovat, ale jeho střelu srazil bek na roh !
53´ - Čurgali parádně uvolnil Bulejka, který bez přípravy bodlem jen o milimetry minul domácí bránu !
70´ - po rohovém kopu domácích Jelen doslova protlačil míč do naší brány a bylo to – 2:1 !!!
71´ - výborná střela hostujícího Kučery z 18-ti metrů, ale gólman míč vytěsnil na rohový kop
75´ - centr Zimy, na který si naběhl Demeter a jeho hlavička prosvištěla okolo šibenice domácích ven
80´ - trestný kop Kučery a následnou Bulejkovu hlavičku vyrazil gólman domácích na další rohový kop
85´ - odražený balón a Kučera v další super šanci trefil z 10-ti metrů jen gólmana a byl z toho roh !!!
89´ - trestný kop hostů z 18-ti metrů zahrával Bulejko, ale míč skončil jen na zhuštěné zdi domácích
93´ - po dlouhém trestném kopu Šmalcla z půli hřiště se k míči dostal Snášel a dostal míč do sítě, ale sudí nejprve odpískal gól, ale pak změnil názor – prý šlo o útočný faul (asi si to spletl s basketem) !

Posledních dvacet minut zápasu bylo pro domácí zkouškou ohněm, hosté bušili do jejich obrany, měli šance, ale tu největší, která skončila v bráně domácích jim vzal sám hlavní sudí a bylo po zápase. Škoda dalšího zranění Meidla tři minuty před koncem zápasu, který leží v nemocnici a čeká na operaci ramene, takže bude delší dobu mimo hru.

Vaňák – Meidl, Jirchář, Šmalcl, Snášel  – Zima, Rybář (46´- Štefan), Bulejko (ŽK),Čurgali, Demeter – Kučera