SK Stap Tratec – FK Proboštov 5:6 (1:2)

K dalšímu mistrovskému zápasu přijel do Vilémova silný celek z popředí tabulky a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj. Bohužel domácí hned na začátku nedali penaltu a pak jim byl nešťastně vyloučen gólman Vaňák a jelikož je druhý brankář Hladík na dovolené, šel do brány mladý Vlastik Šmalcl. Vypadalo to v 50.minutě na ručník, ale pak se děly věci a hosté se štěstím uhájili těsnou, ale absolutně nezaslouženo výhru.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

10´ - faul ve vápně hostů na pronikajícího Zimu, míč si postavil kanonýr Kučera, ale nedal !!!
17´ - brejk hostů, vyběhnuvší gólman Vaňák sice šanci zlikvidoval, ale hlavní sudí po debatě s pomezním usoudili, že se míč dotkl úmyslně ruky a byla z toho červená karta. Do brány naskočil ze hry Vlastik Šmalcl a chudák hned z toho přímého kopu Záveským dostal branku a bylo to – 0:1 !!!
23´ - únik hostů, ale zřejmě z ofsajdu, který pomezní nemohl vidět, neboť se zapomenul na půlce Hřiště, Hloch dostal hosty do vedení – 0:2 !!! Od té doby začaly emoce nejen z řad diváků, ale i hráčů a realizačního týmu a rozhodčí to neměli jednoduché až do závěrečného hvizdu.
35´ - tvrdou střelu Bulejka gólman hostů vyrazil, ale Kučera dorazil míč do brány a snížil na – 1:2 !!!

První půle byla silně ovlivněna nejen vyloučením domácího gólmana, ale i neproměněnou penaltou a brankou hostů zřejmě ofsajdu, který pomezní nemohl vidět.

47´ - brejk hostů a střela jejich kanonýra Záveského k tyči skončila v síti domácích a bylo to – 1:3 !
50´ - únik hostů a šikovný mladíček Luger zvýšil již na neuvěřitelných – 1:4 !
52´ - stejný únik jako přes kopírák a na jeho konci byl opět Luger a bylo to – 1:5 !
55´ - domácí borci vyšachovali obranu hostů a kanonýr Kučera snížil na – 2:5 !
71´ - rohový kop Bulejka, nacvičený signál, ale rána Havla z voleje skončila jen brankářovi v náruči
73´ - chyba hostů a Bulejko poslal do čisté šance opět Kučeru a ten se nemýlil a snížil na – 3:5 !
75´ - skvělá akce domácích, na jejímž konci byl Rybář, ale ten v čisté šanci střílel jen nad bránu hostů
77´ - další brejk hostů, faul ve vápně a pokutový kop proti domácím proměnil Brodský a bylo to – 3:6 !
81´ - odražený balón ve skrumáži a Bulejko střelou k tyči vykřesal malou naději pro domácí – 4:6 !
85´ - lob Kučery za beky hostů kam si naběhl Zima, ale jeho superšance skončila střelou těsně nad !
91´ - chyba hostů a Bulejko opět našel volného Kučeru, který upravil stav na – 5:6 !!!
93´ - rohový kop domácích, další signál, ale tentokráte Kučera střílel jen těsně vedle brány a byl konec !!

Ve druhé půli byla škoda úvodní desetiminutovky, kdy domácí dostali tři laciné góly. Pak však přišel z jejich strany nevídaný koncert a hosté nevěděli kam dřív skočit. Bohužel se jim podařil jeden brejk a z toho penalta, jinak by asi těsnou výhru neuhájili. Divákům se bojovnost domácích, navíc v oslabení líbila, a tak uspořádali i přes prohru krásné ovace.

Vaňák – Luňák, Jirchář, Šmalcl, Snášel  -  Zima (ŽK), Havel (ŽK), Čurgali (67´- Rybář), Bulejko (ŽK), Marques - Kučera

Připraveni ještě na lavici:

Demeter a Kurel

Chyběli ještě:

Honců, Kubr, Hladík, Kramer, Štefan a Meidl   !!!

• Trenér: Dužár F.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: Čudová E.
  • Vedoucí mužstva: Sklenář L.
  • Fotograf: Čuda P.
  • Diváci: 120 - zahořklých na sudí a spokojených s výkonem dom.hráčů !
  • Rozhodčí: Bican – Slivko, Papcun (slabší výkon)
  • Delegát svazu: p.Smreček L.
Nejlepší hráči utkání: Kučera (V) Luger (P)

Rozpis letní přípravy Á-mužstva SK Stap Tratec Tratec

Vzhledem k tomu, že naše Á-mužstvo zahajuje mistrovskou soutěž v sobotu 10. srpna 2019, zahájíme letní přípravu již ve čtvrtek 18. července 2019. Bude se trénovat 2x týdně vždy od 17,30 hodin na vedlejší hrací ploše. Sehrajeme také několik níže uvedených přípravných zápasů, ve kterých dostanou šanci všichni hráči z širšího kádru. Po skončení letní přípravy, které se zúčastní okolo 20 hráčů, bude kádr zúžen na 17-18 lidí a ostatní půjdou nebo se vrátí do okolních klubů. Věříme, že všichni hráči si uzpůsobí dovolenou tak, aby na trénincích chyběli co nejméně a hlavně pak samozřejmě i v přátelských a následně i mistrovských zápasech. Generálka bude ve Šluknově, protože první mistrovský zápas budeme hrát, kvůli Vilémovské pouti, mimořádně venku.

Tréninky:

Úterý - čtvrtek, občas i pondělí nebo středa a bude se to měnit dle situace vždy týden dopředu a bude to pokaždé od 17,30 hodin – tréninkové travnaté hřiště, pak přátelský zápas k tomu. Zahájení ve čtvrtek 18.7.2019. Sraz bude vždy v 17,15 hodin !!! Dochvilnost hráčů nutná, aby se na nikoho nečekalo ! Doprava se bude zajišťovat dle dohody SMSkami nebo na předchozím tréninku. V případě, že kdokoliv z řidičů nebude moci, zajistí si za sebe náhradu. Jestliže kterýkoliv z hráčů se nemůže zúčastnit ze závažných důvodů tréninku, omluví se předem řádně hlavnímu trenérovi. Kdyby vznikl nějaký větší problém, stačí prozvonit managera a ten zajistí vše potřebné. Opište si do svých mobilů veškerá potřebná čísla hlavně šoférů.