FK Krupka - SK Stap Tratec 1:1 (0:1)

K dalšímu zápasu odjížděli hosté bez dalšího zraněného v týdnu a sice Marka Rybáře a pro neuvolnění v práci nemohl odjet ani Honza Kubr. Takže hosté přijeli jen s jedenácti hráči a to Bulejko v horečce a Čurgali se silně nakopnutým kotníkem. Na lavici si sedl, jen kdyby náhodou došlo k nějakému zranění, sám vedoucí mužstva Petr Kurel. Prostě jaro i přes naše velmi dobré výsledky a bodové zisky je pro nás začarované a bude nyní vůbec problém dávat dohromady 11 hráčů do hry a soutěž řádně dohrát.

- rychlý brejk hostů a Zima šel sám na gólmana, ten ho srazil na vápně a nebýt pomoci pomezního, tak domácí gólman nedostal ani žlutou kartu od hlavního, který stál kousek od této situace. Naštěstí přišlo jasné rozhodnutí – červená karta pro gólmana a trestný kop hostů, který trefil parádně přes zeď Havel a bylo to – 0:1 !
15´ - dělovku domácího Krongera vytáhl Vaňák na rohový kop
31´ - centr do vápna hostů a Schubada v čisté šanci přestřelil Vaňákovu bránu
36´ - hostující Kučera poslal uličkou Havla do šance, který ji proměnil, ale pomezní mávnul ofsajd
42´ - trestný kop Havla do vápna, kde hlavičkoval Jirchář, ale gólman míč vytáhl na tyčku a ven !!!

První půlka byla vyrovnaná a domácí, i když v deseti lidech, hráli velmi dobře a dostávali se často před bránu hostů. Ti však, i když někdy se štěstím, situace vyřešili a šli do šaten s jednobrankovým vedením.

47´ - faul ve vápně hostů a hlavní sudí pískl penaltu, kterou proměnil Kotrba a bylo to – 1:1 !!!
56´ - pěkná rána hostujícího  Bulejka z 20-ti metrů šla jen těsně vedle brány domácích
57´ - centr Havla do vápna a Kučera hlavou z malého vápna bránu domácích bohužel netrefil !
75´ - domácí v čisté šanci, ale Luňák stačil ještě vykopnout míč z brankové čáry a bylo po šanci !
88´ - faul ze zadu Bulejka na domácího borce na půlce hřiště a hlavní tasí hned červenou kartu !
90´ - faul domácích, žlutá karta pro ně a Havel rychle rozehrál a poslal Zimu do šance, ale hlavní sudí písknul, vrátil míč na své místo a dává druhou žlutou kartu Havlovi a následuje červená, kterou odůvodnil do zápisu, že šlo od Havla o úmysl trefit hráče domácích, který už byl dva metry mimo !!!

Ve druhé půli měly obě strany po několika dobrých šancí, ale nakonec skončil zápas asi zaslouženou remízou a nutno říci, že domácí, kteří bojují o záchranu, mají velmi dobrý tým a zřejmě svou příslušnost v KP uhájí. Na penalty jsme vyhráli 5:4 !!!

Vaňák – Luňák, Jirchář,  Šmalcl (ŽK), Snášel – Zima, Havel (2xŽK a 90´-ČK), Bulejko (88´-ČK), Čurgali, Demeter – Kučera

Kurel P. !!!

Kubr, Rybář, Hladík, Honců, Štefan a Meidl   !!!

• Vedoucí mužstva: Sklenář L.
  • Fotograf: nebyl
  • Diváci: 120 – z toho 16 nespokojených vilémovských fandů !
  • Rozhodčí: Šmíd – Zitko, Žídek (špatný výkon)
  • Delegát svazu: p.Mollinger
Nejlepší hráči utkání: Kotrba (K) Jirchář (V)
Mimo 5 4

Další zápas DOMA - bude sehrán v sobotu 4.5. od 17,00 hodin s Černovicemi.

Naši Sálovkáři ve třetím kole v Libouchci získali pouze tři body a jsou stále na předposledním místě v tabulce KE.

Na třetí turnaj jsme zajížděli opět ve velice kombinované sestavě, kde chybělo mnoho stabilních hráčů pro různé důvody a tak se muselo sáhnout i do dorostu. Proto nás stihla jediná výhra, ale i ostatní zápasy naznačily, že bychom měli uhrát více bodů než dosud, jen kdyby všichni nominovaní jezdili. Bohužel špice tabulky se nám pomalu, ale jistě vzdaluje a tak nezbývá než získávat maximum bodů a tím se posouvat co nejblíže vytyčeným cílům – tzn. být miminálně do 3.místa v tabulce !!!

Výsledky našich zápasů:

SC Stap Vilémov – Bohemia Transco 3:2 (2:0) – proti silnému a posílenému soupeři jsme předvedli kvalitní výkon a zaslouženě zvítězili.
Branky našich: Soukup 2x, Lukách 1x

SC Stap Vilémov – Turbo Děčín 1:4 (1:1) – s dalším silným soupeřem jsme dokázali držet krok jen v první půli, pak se projevila větší zkušenost Turba. Škoda zranění a odstoupení střelce Lukacze.
Branka našich: Kučera 1x

SC Stap Vilémov – Veteráns Želenice 2:4 (0:2) – šlo o vyrovnaný zápas, ale bez Lukacze a poté i Kučery jsme nemohli tolik střídat jako soupeř, síly docházely a to rozhodlo.

6. Rumopetrol Nebočady 1 0 8 9:55 3 b.

V tabulce slušnosti jsme klesli díky dvěma žlutým kartám na 3. příčku !!!

Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval ?

(plus 5 branek z kontumace)

Další turnaj se uskuteční v sobotu 16. prosince ve Varnsdorfu od 9 h ! Naši soupeři – Rumopetrol, Turbo a Varnsdorf B.

Odjezd od Lodovny je v 7,45 hodin. První zápas hrajeme od 9,00 hodin. Věříme, že účast bude hojnější, než na prvním turnaji a hlavně očekáváme i více bodů a posun na vytouženou bednu.