FK Krupka - SK Stap Tratec 1:1 (0:1)

K dalšímu zápasu odjížděli hosté bez dalšího zraněného v týdnu a sice Marka Rybáře a pro neuvolnění v práci nemohl odjet ani Honza Kubr. Takže hosté přijeli jen s jedenácti hráči a to Bulejko v horečce a Čurgali se silně nakopnutým kotníkem. Na lavici si sedl, jen kdyby náhodou došlo k nějakému zranění, sám vedoucí mužstva Petr Kurel. Prostě jaro i přes naše velmi dobré výsledky a bodové zisky je pro nás začarované a bude nyní vůbec problém dávat dohromady 11 hráčů do hry a soutěž řádně dohrát.

- rychlý brejk hostů a Zima šel sám na gólmana, ten ho srazil na vápně a nebýt pomoci pomezního, tak domácí gólman nedostal ani žlutou kartu od hlavního, který stál kousek od této situace. Naštěstí přišlo jasné rozhodnutí – červená karta pro gólmana a trestný kop hostů, který trefil parádně přes zeď Havel a bylo to – 0:1 !
15´ - dělovku domácího Krongera vytáhl Vaňák na rohový kop
31´ - centr do vápna hostů a Schubada v čisté šanci přestřelil Vaňákovu bránu
36´ - hostující Kučera poslal uličkou Havla do šance, který ji proměnil, ale pomezní mávnul ofsajd
42´ - trestný kop Havla do vápna, kde hlavičkoval Jirchář, ale gólman míč vytáhl na tyčku a ven !!!

První půlka byla vyrovnaná a domácí, i když v deseti lidech, hráli velmi dobře a dostávali se často před bránu hostů. Ti však, i když někdy se štěstím, situace vyřešili a šli do šaten s jednobrankovým vedením.

47´ - faul ve vápně hostů a hlavní sudí pískl penaltu, kterou proměnil Kotrba a bylo to – 1:1 !!!
56´ - pěkná rána hostujícího  Bulejka z 20-ti metrů šla jen těsně vedle brány domácích
57´ - centr Havla do vápna a Kučera hlavou z malého vápna bránu domácích bohužel netrefil !
75´ - domácí v čisté šanci, ale Luňák stačil ještě vykopnout míč z brankové čáry a bylo po šanci !
88´ - faul ze zadu Bulejka na domácího borce na půlce hřiště a hlavní tasí hned červenou kartu !
90´ - faul domácích, žlutá karta pro ně a Havel rychle rozehrál a poslal Zimu do šance, ale hlavní sudí písknul, vrátil míč na své místo a dává druhou žlutou kartu Havlovi a následuje červená, kterou odůvodnil do zápisu, že šlo od Havla o úmysl trefit hráče domácích, který už byl dva metry mimo !!!

Ve druhé půli měly obě strany po několika dobrých šancí, ale nakonec skončil zápas asi zaslouženou remízou a nutno říci, že domácí, kteří bojují o záchranu, mají velmi dobrý tým a zřejmě svou příslušnost v KP uhájí. Na penalty jsme vyhráli 5:4 !!!

Vaňák – Luňák, Jirchář,  Šmalcl (ŽK), Snášel – Zima, Havel (2xŽK a 90´-ČK), Bulejko (88´-ČK), Čurgali, Demeter – Kučera