FK Modlany - SK Stap Tratec 1:5 (1:2)

K poslednímu utkání v Krajském přeboru ústeckého kraje, zajížděli vilémovští fotbalisté, dnes již prakticky tradičně v 11-ti lidech a na lavici musel opět jen vedoucí týmu Petr Kurel. Zápas se hrál za příjemného počasí a nezvykle vysoké návštěvě podpořené nejen účastí generality Ústeckého svazu – předseda Martin Hrdlička, sekretář a ligový rozhodčí Karel Rouček a s nimi i bývalý reprezentant Pavel Verbíř, no a hlavním pozornost patřila především trenérovi Slavie Praha panu Trpišovskému, se kterým se naši diváci i nechali vyfotit.  Utkání, ve kterém šlo prakticky jen o prestiž, se hrálo za neustálé převahy hostů, kteří dokázali vstřelit pět branek a další šance ještě neproměnili.

- dlouhý výkop Vaňáka, míč přeskočil i stopéra domácích a Kučera šel sám na gólmana, ale nedal !
24´ - chyba obrany domácích a Bulejko šel sám na gólmana, ale ten jeho ránu vytěsnil na rohový kop !
28´ - krásná akce hostů po ose Rybář – Bulejko a Kučera do prázdné brány konečně zavěsil – 0:1 !!!
30´ - chybička hostů, střela a vyražený balón doťuknul domácí Řepka do sítě a vyrovnal na – 1:1 !!!
37´ - přetažený centr Bulejka a Kučera špičkou nohy posunul míč za záda domácího gólmana – 1:2 !

První půle byla zcela v režii hostů, kteří však těžko vymýšleli jak prorazit obranný val domácích, který čítal většinou osm až devět hráčů. Dvakrát se jim to podařilo rozvlnit síť domácích, ale na druhou stranu branka v jejich síti byla zcela zbytečná a pokazila Vaňákovi prémiové čisté konto.

47´ - faul na Kučeru ve vápně domácích, jasná penalta, ale gólman domácích mu ji lapil !!!
50´ - lob domácích za obranu hostů a Řepka šel sám na Vaňáka, ale střílel zbrkle jen vedle jeho brány.
53´ - další paráda v podání hostující trojice  Zima – Havel – Kučera a ten završil další hattrick – 1:3 !!!
55´ - Kučera si vychutnal ve vápně beka domácích, posunul míč k Zimovi a bylo to – 1:4 !!!
62´ - rohový kop Havla dostal na svou nohu Bulejko, ale gólman domácích míč vyrazil na další roh
76´ - přetažený roh Havla na Luňáka a jeho parádní volej vykopl bek z brankové čáry !
78´ - únik Zimy po pravé straně, přihrávka zpět na Kučeru, ale jeho šanci vytáhl gólman na roh !
87´ - průnik hostujícího Kučery, přihrávka zpět na Bulejka, který  nemýlil a bylo to – 1:5 !!!

Druhá půle byla ještě více v režii hostů, kteří se tlačili k bráně domácích, ale kýženou stovku gólů nedocílili (počítáno v součtu i s Brnou), bohužel dva míče v síti nakonec chyběly. I tak vstřelit 98 branek je pěkný počin a je to v průměru 3,26 gólu na zápas. Bohužel v obraně to nebylo již tak dobré, tady nás předčilo devět soupeřů. Sympatičtí domácí, v čele se známým trenérem - exligovým Michalem Doležalem, nám popřáli mnoho úspěchů v Libereckém kraji, no a my jeli rychle slavit závěrečnou Dokopnou.

Vaňák – Snášel, Luňák, Jirchář, Marquez - Zima, Havel, Čurgali, Rybář, Bulejko - Kučera

Kurel

Chyběli:

Hladík, Honců, Kubr, Šmalcl, Kramer, Demeter a Meidl !!!

• Vedoucí mužstva: Sklenář L.
  • Fotograf: nebyl

Diváci:  200 –  z toho 15 nadmíru spokojených vilémovských fandů !
Rozhodčí:   – Seifert – Suchánek, Arnošt (skvělý výkon)  Delegát svazu:  pan Baum Tomáš

Nejlepší hráči utkání: Sigmund (K) Kučera (V)