SK Stap Tratec – SK Skalice 0:3 (0:0)

Ke třetímu zimnímu přípravnému zápasu jsme si pozvali do Děčína na umělku nám velmi dobře známého soupeře ze Skalice, který hraje již léta na špici Libereckého kraje a netají se svými ambicemi na postup do divize. V první půli se hrálo ve svižném tempu a na každé straně bylo i pár dobrých šancí ke vstřelení branky, ale oba gólmani byli pozorní, stejně jako jejich obrany a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Koncem první půle si natáhl nešťastně tříslo Honza Kubr a musel opustit hřiště a za něj naskočil Honza Charvát, zapůjčený z V.Března, takže nás bylo sice chvilku 11, ale pak musel odjet předčasně kapitán Míla Kučera a dohrávali jsme 40 minut v deseti lidech. Na velmi dobré hosty to samo sebou nestačilo a tak jsme si odvezli druhou porážku v rámci zimní přípravy z celkem z Libereckého kraje, kam se chceme přesunout také. Před tím to bylo v České Lípě s Hrádkem (1:3). Od vyšší porážky nás zachránil výborným výkonem nestárnoucí Martin Vaňák v naší bráně.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

55´- hostující Pečenka na 2x prostřelil Vaňáka a bylo to - 0:1
75´- nová akvizice hostů Zeman se parádně trefil a bylo to - 0:2
85´- šanci hostů zavánějící silně ofsidem proměnil Zeman na konečných - 0:3

Byla to sice jen příprava, ale je nám smutno, když vidíme pět omluvenek a k tomu ještě dlouhodobější zranění jednoho z našich nejlepší hráčů. Tak snad se to nyní, i díky skončení Varnsdorfské sálovky, dá konečně do kupy a připravíme se dobře na jarní odvetné zápasy ústeckého Krajského přeboru, kde již v sobotu 9.března od 14,30 hodin doma, hostíme vedoucí celek tabulky – velmi silný tým z Brné, který má již namířeno do divize.

Vaňák – Šmalcl, Jirchář, Kubr (42´- Charvát), Snášel  – Zima, Honců (ŽK), Čurgali, Demeter – Štefan, Kučera (od 50.minuty bez něj o deseti !)

Připraven ještě na lavici:

nikdo

Chyběli ještě:

Hladík - Havel, Rybář, Bulejko a  Meidl !!!

• Trenér: Dužár F.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: Čudová E.
  • Vedoucí mužstva: P.Kurel
  • Fotograf: J.Verner

• Diváci: 30 – nepříliš spokojených s výsledkem domácích !
  • Rozhodčí: Foró – Kalvas, Hvozdovič (průměrný výkon)
  • Delegát svazu: nebyl
Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Zeman (S)
Mimo 6 8

Soutěž o nejlepšího sálovkáře sezóny 2023/2024 - po 4.kole.

15.-16. Tříško M. 1x 11 b.   11 b.

Body jsou odstupňovány (+ a -) za účast na turnajích (+8 b.), branku (+3b.), nahrávku (+3b.), ŽK (-5b.), MK (-10b.), ČK (-15b.), mimořádný výkon v utkání (+3b.), neomluvená účast, pozdní příchod (-3b.), neuposlechnutí pokynů trenéra (-10b.), body za celkové body (+ dle skutečného zisku bodů), u gólmana se ještě navíc hodnotí nízký počet obdržených branek - 0 a 1gólů = +5 b., 2 góly = +3 b. a 3 góly = +1 b. Pořadí také výrazně ovlivňuje ne vždy 100%-ní účast na turnajích, zvláště těch úspěšných.

Na konci sezóny se pak vyhodnotí nejlepší SÁLOVKÁŘ, který dostane tučnou odměnu. Hodnocení provádějí vždy - trenér a vedoucí mužstva, takže se jedná o velice objektivní náhled přímo z místa činu a navíc každý hráč ví za co se body udělují a tak se tomu může přizpůsobit nejen při hře (karty ap.).