SK Stap Tratec – SK Skalice 0:3 (0:0)

Ke třetímu zimnímu přípravnému zápasu jsme si pozvali do Děčína na umělku nám velmi dobře známého soupeře ze Skalice, který hraje již léta na špici Libereckého kraje a netají se svými ambicemi na postup do divize. V první půli se hrálo ve svižném tempu a na každé straně bylo i pár dobrých šancí ke vstřelení branky, ale oba gólmani byli pozorní, stejně jako jejich obrany a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Koncem první půle si natáhl nešťastně tříslo Honza Kubr a musel opustit hřiště a za něj naskočil Honza Charvát, zapůjčený z V.Března, takže nás bylo sice chvilku 11, ale pak musel odjet předčasně kapitán Míla Kučera a dohrávali jsme 40 minut v deseti lidech. Na velmi dobré hosty to samo sebou nestačilo a tak jsme si odvezli druhou porážku v rámci zimní přípravy z celkem z Libereckého kraje, kam se chceme přesunout také. Před tím to bylo v České Lípě s Hrádkem (1:3). Od vyšší porážky nás zachránil výborným výkonem nestárnoucí Martin Vaňák v naší bráně.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

55´- hostující Pečenka na 2x prostřelil Vaňáka a bylo to - 0:1
75´- nová akvizice hostů Zeman se parádně trefil a bylo to - 0:2
85´- šanci hostů zavánějící silně ofsidem proměnil Zeman na konečných - 0:3

Byla to sice jen příprava, ale je nám smutno, když vidíme pět omluvenek a k tomu ještě dlouhodobější zranění jednoho z našich nejlepší hráčů. Tak snad se to nyní, i díky skončení Varnsdorfské sálovky, dá konečně do kupy a připravíme se dobře na jarní odvetné zápasy ústeckého Krajského přeboru, kde již v sobotu 9.března od 14,30 hodin doma, hostíme vedoucí celek tabulky – velmi silný tým z Brné, který má již namířeno do divize.

Vaňák – Šmalcl, Jirchář, Kubr (42´- Charvát), Snášel  – Zima, Honců (ŽK), Čurgali, Demeter – Štefan, Kučera (od 50.minuty bez něj o deseti !)

Připraven ještě na lavici:

nikdo

Chyběli ještě:

Hladík - Havel, Rybář, Bulejko a  Meidl !!!

• Trenér: Dužár F.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: Čudová E.
  • Vedoucí mužstva: P.Kurel
  • Fotograf: J.Verner

• Diváci: 30 – nepříliš spokojených s výsledkem domácích !
  • Rozhodčí: Foró – Kalvas, Hvozdovič (průměrný výkon)
  • Delegát svazu: nebyl
Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Zeman (S)
Mimo 6 8

Naši Sálovkáři ve čtvrtém kole ve Varnsdorfu získali šest bodů a poskočili na čtvrtou příčku v tabulce KE.

Na čtvrtý turnaj jsme zajížděli ve výrazně obměněné sestavě, když nás posílilo několik hráčů z Rumburka a bývalý střelec Mikula. Proto jsme také získali dvě výhry a posunuli se o jeden stupínek v tabulce, s tím, že na bednu to ještě není ztracené, zbývají tři turnaje.

Výsledky našich zápasů:

SC Stap Vilémov – Bohemia Transco 4:1 (2:1) – v souboji o třetí místo v tabulce jsme byli jasně lepším celkem a zaslouženě vyhráli.
Branky našich: Stankovič, Polák, Chlada a Trégr po 1.

SC Stap Vilémov – Rumopetrol Nebočady 2:1 (1:0) – s posledním týmem tabulky jsme se dost na to hubené vítězství nadřelo, ale nakonec to dobře dopadlo.
Branka našich: Mikula a Trégr po 1.

SC Stap Vilémov – Varnsdorf B 2:6 (0:2) – domácí favorit nenechal nikoho na pochybách, že je právem v čele celé soutěže.
Branky našich: Polák a Stankovič 1x

Tabulka J.Jedličky po 4. kole - EXTRA ligy ÚK 2023/24:

1. Futsal Varnsdorf „B“ 10 0 2 61:16 30 b.
2. Turbo Děčín 7 2 3 43:20 23 b.
3. FC Veteráns Želenice 7 1 4 36:31 22 b.
4. SC Stap Vilémov 5 0 7 29:40 15 b.
5. Transco Bohemia 4 1 7 30:32 13 b.
6. Rumopetrol Nebočady 1 0 8 13:73 3 b.

V tabulce slušnosti jsme se opět vyhoupli na 1.příčku s 50-ti body !!!

Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval ?

(plus 5 branek z kontumace)

Další turnaj se uskuteční v sobotu 13. ledna v Libouchci od 8 h ! Naši soupeři – Bohemia Transco, Veteráns a Turbo !

Odjezd od Lodovny je v 7,30 hodin. První zápas hrajeme od 9,00 hodin. Věříme, že účast bude minimálně stejná jako ve Vdfu a hlavně očekáváme i více bodů a posun na vytouženou bednu.