Martin Bulejko – dvaadvacetiletý hráč z Horního Podluží, kde kopal jeho otec i děda má přezdívku po nich, prostě – Bača. Začínal jako žáček, pak dorostenec v Liberci, kde to dotáhl do divizního B-týmu. Poté se vrátil blíže k domovu a nastupoval pravidelně v divizním Arsenalu Česká Lípa, kterému pomohl k postupu do ČFL. V této bývalé III.lize odehrál první půlrok, ale vzhledem k časové náročnosti, co se tréninků a zápasů týče se rozhodl poloprofesionální fotbal opustit a posílit náš tým, kde má spousty kamarádů a s některými hraje dokonce i Sálovku za Varnsdorf v Celostátní lize. Je to levonohý hráč, rychlý s tvrdou střelou a může kopat jak beka, tak i halva či falešné křídlo. Věříme, že bude pro nás výraznou posilou a přejeme mu, aby se u nás cítil jako doma a dařilo se mu herně i střelecky.
