SK Stap Tratec – SK Skalice 0:3 (0:0)

Ke třetímu zimnímu přípravnému zápasu jsme si pozvali do Děčína na umělku nám velmi dobře známého soupeře ze Skalice, který hraje již léta na špici Libereckého kraje a netají se svými ambicemi na postup do divize. V první půli se hrálo ve svižném tempu a na každé straně bylo i pár dobrých šancí ke vstřelení branky, ale oba gólmani byli pozorní, stejně jako jejich obrany a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Koncem první půle si natáhl nešťastně tříslo Honza Kubr a musel opustit hřiště a za něj naskočil Honza Charvát, zapůjčený z V.Března, takže nás bylo sice chvilku 11, ale pak musel odjet předčasně kapitán Míla Kučera a dohrávali jsme 40 minut v deseti lidech. Na velmi dobré hosty to samo sebou nestačilo a tak jsme si odvezli druhou porážku v rámci zimní přípravy z celkem z Libereckého kraje, kam se chceme přesunout také. Před tím to bylo v České Lípě s Hrádkem (1:3). Od vyšší porážky nás zachránil výborným výkonem nestárnoucí Martin Vaňák v naší bráně.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

55´- hostující Pečenka na 2x prostřelil Vaňáka a bylo to - 0:1
75´- nová akvizice hostů Zeman se parádně trefil a bylo to - 0:2
85´- šanci hostů zavánějící silně ofsidem proměnil Zeman na konečných - 0:3

Byla to sice jen příprava, ale je nám smutno, když vidíme pět omluvenek a k tomu ještě dlouhodobější zranění jednoho z našich nejlepší hráčů. Tak snad se to nyní, i díky skončení Varnsdorfské sálovky, dá konečně do kupy a připravíme se dobře na jarní odvetné zápasy ústeckého Krajského přeboru, kde již v sobotu 9.března od 14,30 hodin doma, hostíme vedoucí celek tabulky – velmi silný tým z Brné, který má již namířeno do divize.

Sestava Vilémova:

Vaňák – Šmalcl, Jirchář, Kubr (42´- Charvát), Snášel  – Zima, Honců (ŽK), Čurgali, Demeter – Štefan, Kučera (od 50.minuty bez něj o deseti !)              

Připraven ještě na lavici:

nikdo

Chyběli ještě:

Hladík - Havel, Rybář, Bulejko a  Meidl !!!

 • Trenér: Dužár F.
 • Asistent: Zbončák J.
 • Masérka: Čudová E.
 • Vedoucí mužstva: P.Kurel
 • Fotograf: J.Verner

 

 • Diváci: 30 – nepříliš spokojených s výsledkem domácích !
 • Rozhodčí: Foró – Kalvas, Hvozdovič (průměrný výkon)
 • Delegát svazu: nebyl
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) Zeman (S)
Žluté karty 1 0
Červené karty 0 0
Rohy 4 6
Držení míče 47% 53%
Ofsajdy 4 6
Fauly 15 15
Střely na bránu 5 9
Mimo 6 8


Zápis č. 11/2023 ze schůze Fandaklubu, konané v klubovně Spolku v Lodovně ve středu, dne 20.12.2023.

Přítomni: M.Holomková, L.Sklenář, I.Smělíková, E.Skřivanová, B.Šebesta, W.Lassig,     M.Suková, A.Kasal, E.Kasalová + nově přijatí členové - R.Kaluba, J.Hájek, H.Kalubová, A.Sklenářová a L.Hájková

Omluveni: P.Komrska - nemoc

Projednáno:

Schůzi zahájil a řídil předseda pan W.Lassig. Přivítal osazenstvo a nové členy a zároveň hned popřál panu Tomášovi Fúskovi k jeho narozeninám. Poté předal slovo L.Sklenářovi.

Kontrola úkolů z minulé schůze  - splněno, pouze tyto dva úkoly stále trvají:

 1. Vstupenky na ples se softbalisty v D.Poustevně 17.2.24 – zajistit 2x velký stůl a 3x malý – M.Holomková od pana Englera J. a 60 cen do tomboly – L.Sklenář + E.Kasalová

Různé:

 • Pan Fúsek navrhnul udělat pro členy nové legitimace, neboť již není kam lepit známky a pár prázdných navíc k ev.doplnění nových členů, stejně jako příspěvkových známek – všichni souhlasí
 • L.Sklenář navrhnul, aby při občasné návštěvě naší schůze manželů Kasalových až z Kostomlat jim byl proplácen cesťák á 3,50 Kč na kilometr – odsouhlaseno (600,- Kč).
 • L. Sklenář dále informoval o odchodech a příchodech hráčů do Á-mužstva. První posilou se stal M.Bulejko, který hrál ČFL za Č.Lípu. Zatím jediným odchozím je J.Jirsa zpět do D.Poustevny a S.Kočka bude půl roku na studijní stáži ve Španělsku. O T.Zimu má stále zájem jeden německý klub, záleží na něm jak se rozhodne, ale věřme, že pro nás a zůstane zde i nadále.
 • Zájemcům byly rozdány velké i malé kalendáře, které jako vždy nechal zhotovit p.Fúsek a také tkané kalendáře z firmy Stap.  
 • Proběhla ochutnávka bramboráků, které by se na jaře měly objevit nově v kantýně na hřišti. Specialistou na ně bude Honza Hájek. Všichni mu je pochválili, byli fakt dobré.
 • Paní Hájková přečetla vizi svých kolegů o pokračování v občerstvovacích stanicích na hřišti.
 • E.Skřivanová rozdala přítomným dárečky k Ježíšku a všichni si mezi sebou popřáli vše nejlepší do Nového roku, hlavně to zdravíčko.

Nové úkoly:

 1. nové legitimace a známky – termín do příští schůze – p.Fúsek
 2. vstupenky od p.Englera + 60 cen do tomboly – L.Sklenář

Další schůze se uskuteční v pátek 19.1. od 18 h v Lodovně !   Občerstvení zajistí – p.Šebesta

Zapsal: L.Sklenář

 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.