FK Neštěmice - SK Stap Tratec 3:3 (0:2) - 3:4 na PK

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli Vilémovští fotbalisté na horkou půdu posílených Neštěmice a nutno říci, že především ve druhé půli se většinou jen bránili, ale podnikali, stejně jako v první půli, smrtící bleskurychlé brejky, ze kterých bylo mnoho šancí a také dvě branky. Hostům výborně zachytal Vaňák, který vyřešil zkušeně mnoho zapeklitých situací před svou bránou. Škoda 71.minuty, kdy hosté dali dle jejich názoru a také dle videa jasný gól, ale pomezní sudí odmával ofside. To rozčílilo střelce gólu Bulejka a byl vyloučen za protesty po druhé žluté kartě, takže hosté hráli 20 minut v 10 !

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- parádní dělovka hostujícího kapitána Kučery z mírného úhlu, ale gólman míč vyrazil do pole
23´ - únik Bulejka, který míč vrátil na Havla, ten jej posunul na Demetera, ale ten tutovku spálil !
25´ - dlouhý pas Šmalcla na Kučeru, ten šel sám na gólmana, ale jeho lob skončil jen na břevně !
30´ - centr Snášela na Kučeru, ten oslovil Havla a po jeho střele skončil míč v síti domácích – 0:1 !!!
39´ - rychlý brejk hostů do otevřené obrany domácích a Bulejko s Kučerou doslova vyšachovali stopéra s gólmanem a Bulejko do prázdné brány zvýšil nečekaně již na – 0:2 !!!

První půle byla vcelku vyrovnaná, hosté se snažili zónově bránit a podnikat rychlé brejky do pomalejší obrany domácích. Čtyři šance - dva góly = dosud nevídaná úspěšnost hostů.

51´ - přetažený centr domácích do vápna hostů a exligový střelec Lácha v dobré šanci minul
53´ - rychlý brejk domácích a tentokráte se Lácha již nemýlil a snížil stav utkání na – 1:2 !
59´ - faul domácích ještě na půlce hostů, míč si postavil Havel, na nic nečekal a dalekonosnou ranou z 52 metrů přehodil gólmana, který stál před vápnem a již se nestačil vrátit – 1:3 !!!
68´ - domácí v první tutovce, ale zkušeného kapitána Martínka brankář hostů Vaňák vychytal !
70´ - další brejk a čistá šance Bulejka, jeho lob nad gólmana skončil jen na horní síti – to byla škoda !
71´ - dlouhý nákop Jircháře na Bulejka, který vybíhal z vlastní půle a tentokráte přehodil vyběhnuvšího gólmana domácích a byl z toho čtvrtý gól, ale pomezní k údivu všech přítomných nesmyslně zvedl praporek a bylo po radosti hostů. Navíc střelec Bulejko dostal druhou žlutou a musel do sprch !!!
79´ - hosté neodkopli včas balón a střídající domácí mladíček Rybyšar tečí snížil na – 2:3 !!!
83´ - dalekonosná střela Kučery, opět přes venku stojícího gólmana domácích skončila jen na horní síti!
85´ - ránu domácího Láchy gólman Vaňák vyrazil, ale Martínek hlavou dostal míč do sítě – 3:3 !!!

Bohužel ve druhé docházeli hostům síly proti výborným domácím a když byl vyloučen nešťastně a nezaslouženě Bulejko, bylo to 20 perných minut. Nakonec však vybojovaná remíza, kterou nikdo nečekal, byla okořeněna výhrou na penalty 4:3 a vezeme dva body.

Sestava Vilémova:

Vaňák –  Luňák, Jirchář, Šmalcl, Snášel  – Zima (ŽK), Bulejko (2x ŽK a ČK), Havel (ŽK), Čurgali, Demeter (ŽK - 72´- Štefan) – Kučera (ŽK)

Připraveni ještě na lavici:

nikdo !!!

Chyběli ještě:

Kubr, Honců, Rybář, Meidl  a Hladík !!!

 • Trenér: Dužár F.
 • Asistent: Zbončák J.
 • Masérka: Čudová E.
 • Vedoucí mužstva: Kurel P.
 • Fotograf: nebyl

 

 • Diváci:  280 – z toho 18 vcelku spokojených vilémovských fandů !
 • Rozhodčí:  Kocourek – Bican, Davídek (1.hrubka při ČK)
 • Delegát svazu:  p.Javorek J.
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Martínek (N) Vaňák (V)
Žluté karty 2 6
Červené karty 0 1
Rohy 8 5
Držení míče 62% 38%
Ofsajdy 5 4
Fauly 13 19
Střely na bránu 9 6
Mimo 8 5

Další zápas DOMA - bude sehrán v sobotu 20.4. od 17,00 hodin se Žatcem.Co nám přinesl měsíc únor ?

 1. Sehráli jsme první přípravné zápasy a sice s Hrádkem nad Nisou jsme na umělce v České Lípě zbytečně prohráli dvěma školáckýma chybami ve třech minutách 1:3 (Zima). Další zápas byl v České Lípě proti místní Juniorce U19, kde jsme vyhráli 3:2 v rámci náročného soustředění (Kubr, Šmalcl a Štefan). Plánovaný zápas v Děčíně s Juniorem jsme museli pro spousty omluvenek zrušit. A pak jsme v Děčíně na umělce prohráli se Skalicí 0:3, po poločase 0:0, když jsme pak bohužel dohrávali druhou půli jen v deseti lidech, neboť odešli – Kubr (zranění) a Kučera (povolená sálovka).
 2. Uspořádali jsme velmi dobře zorganizované soustředění tradičně ve Sloupu v Čechách. Sportovní kvíz vyhráli s náskokem 7 bodů mladíci pod vedením Miloše Štefana a právem jim patřila vypsaná prémie. Až na nemocného Jardu Zbončáka a omluveného Lukáše Meidla se zúčastnili všichni hráči i členové realizačního týmu.
 3. Požádali jsme o přesun do Libereckého kraje. Z našeho pohledu jde o úsporu v najetých kilometrech o cca tisícovku, což je v přepočtu na koruny 40 tisíc, dále se vyhneme zápasům jako v Kadani, Žatci apod., které se většinou hrají dopoledne a nebo v neděli. A co nás také láká je změna soupeřů, neboť hrajeme prakticky 15 let stále se stejnými soupeři, až na malé vyjímky. Žádost tam zaslal i Šluknov, takže uvidíme jak to dopadne, každopádně do konce března bychom měli oba dva dostat nějaké vyrozumnění.
 4. Mistrovský zápas v Litoměřicích bude po dohodě obou týmů sehrán na velikonoční pátek 29.3.24 od 16,30 h.
 5. Odzimovali jsme náš stadion a samosebou hned začalo odstraňování problémů – potrhané reklamy, oprava odpadlé dlažby u kantýny, úprava sklepa v kantýně na pivo - zvýšením podlahy, přidělání bojleru a napuštění vody do všech potřebných míst. Uválcovali jsme vedlejší plochu a začali jsme na ní trénovat.
 6. Vymalovali jsme a opravili v Lodovně všechny tři místnosti – skládek, nad pípou a vzadu i kuchyňku. Vyšlo to na 14 tisíc Kč, ale bylo to hrazeno sponzorky.
 7. Dalšími problémy v Lodovně byly – protékající WC, kde jsme díky Láďovi Hejlovi zjistili, že jde o utržený šroub mísy, takže to musel celé znovu vyvrtat, usadit a dát pro jistotu oba nové mosazné šrouby. Krátce po té se nám zasekla klapka u skoro nových kamen, ale šikovný Láďa Švitorka ml., ji zase rozchodil a už funguje jak má. Kluci děkujeme.
 8. Po delší době se zase uskutečnila tipovačka na zápasy Sparty v Lodovně. Výsledek v Evropském poháru proti Galatasaray Istanbul 3:2 nikdo neuhodl a tak se převedl celý bank na ligový zápas Sparty proti Liberci, kde výsledek 2:1 již uhodli čtyři známí odborníci a každý z nich bral 470,- Kč. Gratulujeme !
 9. Obdrželi jsme od Ústeckého krajského fotbalového svazu - 15 tisíc Kč na činnost, díky jejich sponzorovi GKR Holding Brozany. Děkujeme.
 10. Nejlepší tréninkovou docházku za leden měli dva borci a sice – Honců a Bulejko, oba 100%. Jen tak dál hoši. U ostatních už to bylo horší, problémem jsou zranění a směny. Prostě práce je tady na prvním místě.
 11. Nechali jsme v Lodovně zgenerálkovat náš kulečník. Výměna hran, jejich potažení a výměna plátna, stejně jako vyrovnání stolu do roviny, včetně odvozu a dovozu vyšla na 9 tisíc Kč, ale uhradil nám to jeden z našich sponzorů. Věřme, že to prospěje naší nově vznikající kulečníkářské partě.
 12. Naše nové kantýnské provedli očistu a vymalování vnitřku kantýny a pomalu vše připravují na zahájení jarní sezóny. Věříme, že sezóna bude úspěšná nejen na hřišti, ale i v obou dvou občerstvovacích stanicích, které doznají personálních změn.
 13.  
 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.