FK Neštěmice - SK Stap Tratec 3:3 (0:2) - 3:4 na PK

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli Vilémovští fotbalisté na horkou půdu posílených Neštěmice a nutno říci, že především ve druhé půli se většinou jen bránili, ale podnikali, stejně jako v první půli, smrtící bleskurychlé brejky, ze kterých bylo mnoho šancí a také dvě branky. Hostům výborně zachytal Vaňák, který vyřešil zkušeně mnoho zapeklitých situací před svou bránou. Škoda 71.minuty, kdy hosté dali dle jejich názoru a také dle videa jasný gól, ale pomezní sudí odmával ofside. To rozčílilo střelce gólu Bulejka a byl vyloučen za protesty po druhé žluté kartě, takže hosté hráli 20 minut v 10 !

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- parádní dělovka hostujícího kapitána Kučery z mírného úhlu, ale gólman míč vyrazil do pole
23´ - únik Bulejka, který míč vrátil na Havla, ten jej posunul na Demetera, ale ten tutovku spálil !
25´ - dlouhý pas Šmalcla na Kučeru, ten šel sám na gólmana, ale jeho lob skončil jen na břevně !
30´ - centr Snášela na Kučeru, ten oslovil Havla a po jeho střele skončil míč v síti domácích – 0:1 !!!
39´ - rychlý brejk hostů do otevřené obrany domácích a Bulejko s Kučerou doslova vyšachovali stopéra s gólmanem a Bulejko do prázdné brány zvýšil nečekaně již na – 0:2 !!!

První půle byla vcelku vyrovnaná, hosté se snažili zónově bránit a podnikat rychlé brejky do pomalejší obrany domácích. Čtyři šance - dva góly = dosud nevídaná úspěšnost hostů.

51´ - přetažený centr domácích do vápna hostů a exligový střelec Lácha v dobré šanci minul
53´ - rychlý brejk domácích a tentokráte se Lácha již nemýlil a snížil stav utkání na – 1:2 !
59´ - faul domácích ještě na půlce hostů, míč si postavil Havel, na nic nečekal a dalekonosnou ranou z 52 metrů přehodil gólmana, který stál před vápnem a již se nestačil vrátit – 1:3 !!!
68´ - domácí v první tutovce, ale zkušeného kapitána Martínka brankář hostů Vaňák vychytal !
70´ - další brejk a čistá šance Bulejka, jeho lob nad gólmana skončil jen na horní síti – to byla škoda !
71´ - dlouhý nákop Jircháře na Bulejka, který vybíhal z vlastní půle a tentokráte přehodil vyběhnuvšího gólmana domácích a byl z toho čtvrtý gól, ale pomezní k údivu všech přítomných nesmyslně zvedl praporek a bylo po radosti hostů. Navíc střelec Bulejko dostal druhou žlutou a musel do sprch !!!
79´ - hosté neodkopli včas balón a střídající domácí mladíček Rybyšar tečí snížil na – 2:3 !!!
83´ - dalekonosná střela Kučery, opět přes venku stojícího gólmana domácích skončila jen na horní síti!
85´ - ránu domácího Láchy gólman Vaňák vyrazil, ale Martínek hlavou dostal míč do sítě – 3:3 !!!

Bohužel ve druhé docházeli hostům síly proti výborným domácím a když byl vyloučen nešťastně a nezaslouženě Bulejko, bylo to 20 perných minut. Nakonec však vybojovaná remíza, kterou nikdo nečekal, byla okořeněna výhrou na penalty 4:3 a vezeme dva body.

Sestava Vilémova:

Vaňák –  Luňák, Jirchář, Šmalcl, Snášel  – Zima (ŽK), Bulejko (2x ŽK a ČK), Havel (ŽK), Čurgali, Demeter (ŽK - 72´- Štefan) – Kučera (ŽK)

Připraveni ještě na lavici:

nikdo !!!

Chyběli ještě:

Kubr, Honců, Rybář, Meidl  a Hladík !!!

 • Trenér: Dužár F.
 • Asistent: Zbončák J.
 • Masérka: Čudová E.
 • Vedoucí mužstva: Kurel P.
 • Fotograf: nebyl

 

 • Diváci:  280 – z toho 18 vcelku spokojených vilémovských fandů !
 • Rozhodčí:  Kocourek – Bican, Davídek (1.hrubka při ČK)
 • Delegát svazu:  p.Javorek J.
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Martínek (N) Vaňák (V)
Žluté karty 2 6
Červené karty 0 1
Rohy 8 5
Držení míče 62% 38%
Ofsajdy 5 4
Fauly 13 19
Střely na bránu 9 6
Mimo 8 5

Další zápas DOMA - bude sehrán v sobotu 20.4. od 17,00 hodin se Žatcem.Co nám přinesl měsíc březen ?

 1. Naše Á-mužstvo sehrálo poslední přípravný zápas na umělce ve Frýdlantu a prohrálo 4:1 (Kučera), když doplatilo na své hrubé chyby a také na neproměňování tutových šancí. Snad to v mistrácích bude opačně a výrazně lepší.
 2. Začala nám mistrovská část jara v KP a vyhráli jsme hned v úvodu doma s Brnou 4:3 (Kučera 2x, Rybář a Bulejko), v Srbicích nešťasná prohra 2:1 (Bulejko), doma plichta s Ledvicemi 2:2 (3:1 na PK – Demeter a Kučera) a prohra v Litoměřicích 6:5 (Buleko 3x, Zima a Demeter). Zatím máme 31 bodů a držíme 9.místo v tabulce KP.
 3. Závěrečná Sálovky se opět vydařila a po delší době se ji zúčastnilo i několik protějšků našich borců. Celkové 4.místo v tabulce neodpovídá našim kvalitám a pokusíme se za rok vrátit zase na bednu. Nejlepším střelcem se stal M.Stankovič s 9-ti zásahy a nejlepším Sálovkářem v bodovací soutěži pak   gólman T.Hadar, který tak obhájil loňské prvenství. Odměnu v podobě Medvědovice s fotkou Sálovky obdržel mimo dvou výše jmenovaných i vedoucí a hrající trenér v jedné osobě Dan Kučera. Prohlížely se kroniky, tančilo se, chvílemi i zpívalo a zábava trvala až do půl noci.
 4. Silničáři nám vysekali nálety z břízek a jiného chroští na vjezdu na stadion. Hned to tam prokouklo. Děkujeme.
 5. Díky Mildovi Štrombachovi a jeho pomocníkovi jsme opravili u kantýny celou odchlíplou první řadu dlažby.  Museli jsme zakoupit 5 metrů nové dlažby, sice o něco světlejší, ale je z toho nová celá první řada, takže to působí i pěkně. Hlavně věřme, že to nějaký čas vydrží. Vyšlo to vše na 7 tisíc Kč, ale udělali nám to sponzorsky. Moc děkujeme.
 6. Naše nové holky z kantýny, nejen že si samy vymalovaly, ale udělaly i „inventuru“ v nádobí a vyházely celý sud zcela nepotřebných talířů, hrnků apod. Na závěr tam udělaly v oknech i velikonoční výzdobu. Jen tak dál holky.
 7. Novinkou na prvním mistráku byly v kantýně  - bramboráky. Na zkoušku jich bylo jen 90 ks, ale šly na odbyt rychleji než tradiční langoše.
 8. V banku tipovačky bylo po zápase se Srbicemi 1580,- Kč a výsledek uhodl jediný odborník - Bohouš Medek.
 9. Po vítězném zápase s Brnou se losovalo z rukou hlavního sudího z pytlíku naší masérky 3x 500,- Kč, co by příspěvek na kopačky a šťastlivci byli – Čudová, Kučera a Jirchář.
 10. Do tréninkového procesu s naším Áčkem se zapojil mladý nadějný gólman Zdenek Hauser, který ale bude chytat za svůj mateřský oddíl - Dolní Poustevnu A. Uvidíme jak se bude jevit a třeba z něj sami vypipláme novou naději.
 11. Obdrželi jsme od našeho nového sponzora hnojivo za 36 tisíc  Kč, což vystačí na celý první půl rok. Děkujeme.
 12. Poseděli jsme a zavzpomínali v Lodovně na Mílu Kotrabu, který byl 12.března již 38 let po tragické smrti. Sešlo se nás 10 a bylo to příjemné vzpomínání. Čest jeho památce.
 13. Při prvním mistráku nás zlobila ve spodní kantýně elektřina, což mělo za následek pomalejší výrobu langošů a bramboráků. Opravil nám to v týdnu pan Růžička, prý  byla nefunkční třetí fáze a proto se to přehřívalo.
 14. Po zápase v Srbicích se i přes porážku losovalo dvakrát z pytlíku masérky a pětikilo dostali – Meidl a Rybář, shodou okolností oba odstoupili pro vážná zranění ze zápasu a museli odjet do nemocnice. Byl to zápas blbec, když jsme vyrovnali, vymyslel si hlavní sudí útočný faul.
 15. Dostali jsme od jednoho z našich sponzorů z Německa skoro novou ledničku do stánku k udírně, takže jsme ušetřili 6 tis.Kč. Mockrát děkujeme.
 16. Po dvou letech se objevil na tréninku Míra Luňák a hned vletěl do zápasu s Ledvicemi, kde patřil k nejlepším na hřišti. Věříme, že se zapojí i dále a rozšíří náš úzký kádr !
 17. Příspěvek na kopačky po zápase s Ledvicemi brali – Vaňák a Kubr z rukou sudích – Saba a Oborníka.
 18. Na hřiště kvůli natáčením zápasů a televizním přenosům jsme museli zakoupit nový satelit, který nás vyšel i s prací na 4 tisíce Kč, ale máme zase na pár let vystaráno.
 19. První hattrick jara zaznamenal v Litoměřicích Martin Bulejko a získal tak pro společnou kasu 1200,- Kč.
 20. V tipovačce proti Ledvicím bylo 1580,- Kč a každý z devíti šťastlivců bral – 180 Kč. Gratulujeme.
 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.