SK Stap Tratec – FK Seko Louny 1:4 (1:1)

První utkání divize se domácím příliš nevydařilo, ale nutno říci, že hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli, i když někdy s trochou štěstí a několika, podle diváků i funkcionářů domácích, obrácených nebo nepísknutých faulů hlavní sudí, které bohužel pomohly hostům ke vstřelení minimálně dvou  branek. Hlavní sudí však pískala jak umí a jak řekla po zápase, jak jsem to viděla, tak jsem to pískala, nikdy bych někoho nepoškodila. Toho si vážíme, ale náš debakl v první utkání to neodvrátilo. Asi to skutečně nebyl úmysl, ale asi špatný pohled a vyhodnocení situace. Nedá se nic dělat, jedeme dál.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:

- hosté v čisté šanci po odraženém balónu, ale gólman domácích se vyznamenal a vyrazil střelu hostů !
12´ - únik hostů, odražený balón a  Sulovský technickou střelou k tyči dostal hosty do vedení – 0:1 !
18´ - super akce domácích po ose Demeter – Zima – Sadiq, ale jeho střela v čisté šanci skončila na bekovi !
29´ - centr do vápna domácích a Zicha ve velmi dobré šanci střílel hlavou jen těsně vedle branky domácích
33´ - brejk Sadiga, přihrávka na Demetera a ten krásně do volna na Rybáře a ten srovnal skóre na – 1:1 !

V první půli měli hosté převahu, ale domácí bránili seč to šlo. Navíc měli i trochu štěstí při zakončování hostujících střelců. Pěkná návštěva dokázala domácí hlasivkami a trumpetami držet nad vodou a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1, což asi málokdo čekal.

46´ - rychlý brejk výborných hostů a Myška v čisté šanci střílel jen těsně vedle brány Vaňáka !
55´ - domácí kanonýr Kučery střílel levačkou zpoza vápna, ale jeho dobrá střela šla těsně vedle brány !
67´ - hosté v další dobré šanci, ale Myška trefil jen břevno Vaňákovi svatyně – uf to byla šance !!!
71´ - odražený balón ve skrumáži a opět kanonýr Sulovský střelou k tyči dostal hosty do vedení – 1:2 !!!
77´ - trestný kop do vápna a nová domácí zahraniční akvizice Sodiq hlavou dává vlastní brankou – 1:3 !!!
81´ - brejk hostů po avizovaném faulu v jejich vápně, kde chtěli domácí penaltu a opět Sulovský hattrickem rozhodl zápas – 1:4 !!!

Domácí v prvním zápaes narazili na velmi silného soupeře a při troše štěstí mohli vybojovat i plichtu, bohužel se to nepodařilo a tak vstup do divize dopadl i před super návštěvou špatně ! Není všem dnům konec, za týden hostíme Admiru Praha a možná budou zase body naše !

Trenér Vilémova Vlasta Chod:

"Těžký start do soutěže, v zápase jsme bohužel tahali za kratší konec, hosté byli lepší, vypracovali si řadu šancí,které ovšem neproměnily. A my tak byli za stavu 1:1 stále ve hře, pak ale přišla 71. minuta, hostující hráč si na hranici vápna rukou zpracuje míč a my z následné střely dostáváme rozhodující branku !!! Dáváme do kupy nový tým a herní součinnost (automatismy) tak samozřejmě chybí, přechodová a útočná fáze je jak se říká na náhodu, hráčům ovšem nemůžu upřít snahu a bojovnost. Budeme se rvát dál a postupně zlepšovat i herní projev !"

Vaňák (ŽK) – Honců, Jirchář (ŽK), Kurel (ŽK), Kočka – Demeter (80´- Kubr), Verner (ŽK), Rybář, Sadiq – Kučera, Zima

Připraveni ještě na lavici:

Hladík – Snášel a Šmalcl

Chyběli ještě:

Hoke, Luňák, Solomon, Štefan, Meidl.

• Diváci: 260 – ale málo spokojených s některými výroky hlavní sudí !
  • Rozhodčí: – Šulcová – Šťastný a Pánek (slabší výkon)
  • Delegát svazu: Bobek K.

• Trenér: Chod V.
  • Asistent: Zbončák J.
  • Masérka: E.Čudová
  • Ved. mužstva: L.Sklenář
  • Fotograf: T.Fúsek
Nejlepší hráči utkání: Kurel (V) Verner (L)

manager-11.8.2022 - 14:58:15

Zveme naše fanoušky na druhý divizní zápas tuto neděli 14.8. opět od 16 hodin, kde na našem stadionu přivítáme celek Admiry Praha. Sponzorem utkání je pan J.Engler. Bohaté občerstvení, Zpravodaj, slosovatelné vstupenky, dětské hřiště a tipovačka samozřejmostí. Přijďte fandit.

louny-8.8.2022 - 08:47:46

nebrečte bude hůř!!!!!!!!

pozor-5.8.2022 - 11:40:43

Ta tabulka na první straně je asi shodná s konečnou po sezoně

manager SK-4.8.2022 - 13:13:55

Zveme všechny naše fanoušky na nedělní první zápas divize od 16 h s Lounama. Přijďte fandit. Bohaté občerstvení zajištěno, slosovatelné vstupenky, Zpravodaj, tipovačka, dětské hřiště atd.

sekretariát-31.7.2022 - 08:56:01

V prvním kole MOL Cupu jsme neuspěli v Turnově, kde jsme podlehli těsně 3:2, ale chybělo nám z různých důvodů hodně hráčů, takže nám musel vypomoci i gardista Vlasta Šmalcl.

Fandaklub-27.7.2022 - 21:00:10

Přejeme touto cestou naší aktivní člence Elišce Skřivanové všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně zdraví a hodně elánu do další "fotbalových" let.

pro JPkarl@g.mail24.7.2022 - 21:31:59

Nejvíc keců tady máš ty a to na každýho,ty JITRNICE

sekretariátsekr@iol.cz24.7.2022 - 18:27:14

Vzhledem ke 14-ti denní zahraniční dovolené našeho webmastera v zahraničí budou tyto naše stránky aktualizovány až od dalšího týdne. Děkujeme za pochopení.

JP-24.7.2022 - 15:27:50

Zrušte tu Knihu návštěv, ty kydy těch debžů s IQ tykve, kteří nikdy nic nedosáhli, jsou na zblití.

pro optimistu-24.7.2022 - 12:16:50

tak tě ten optimismus brzo přešel:LOJZA

Optimista-24.7.2022 - 05:57:01

Do Turnova by mělo jet B mužstvo. A mužstvo  si zahrát s Markvarticema  další přátelský zápas.

Střekov-24.7.2022 - 05:40:22

My jsme chtěli sestoupit bez bodu. VÁM nic jiného nezbývá

Xxx-23.7.2022 - 19:04:08

S touhle hrou co byla dneska k vidění to bude, tak na jednu sezónu v divizi.

Fanynkahavlovka1971@seznam.cz23.7.2022 - 18:52:31

Dost to nevyšlo.... čím to asi ?...že by chyběli již zmínění žoldáci?

PozorovatelInfo@info.cz23.7.2022 - 15:49:29

Doufam, ze dneska ukazete ze umite vyhravat i bez tech dvou zoldaku,a moc jim to tam nejde kdyz rupnuli 0:4!

manager-21.7.2022 - 09:27:00

Výkop v sobotu s Hrádkem je v 17 hodin, pípa pojede ale již od 16 hodin.

manager-21.7.2022 - 09:26:05

Zveme všechny naše fanoušky na tuto sobotu 23.7. na náš stadion, kde hostíme v přípravném zápase silný celek Hrádku n.N. Budeme zkoušet nové posily, včetně dvou šikovných Nigerijců. Občerstvení, tombola, dětské hřiště, sprcha pro děti i dospělé a chlazené Svijany. Přijďte fandit a bavit se.