FK Stráž p.R. - SK Stap Tratec 1:0 (0:0)

Hosté chtěli dále prodloužit sérii zápasů bez ztráty květinky, ale bohužel se jim to nepovedlo. Ještě horší je, že přišli o další dva hráče, když se ve čtvrtek zranil na tréninku gólman Kuba Vorlíček, jenž má zlomenou krční kůstku a který měl jít do brány a při zápase, hned v úvodní půlhodince, pak kanonýr Jirka Plachý, který uklouzl a natrhnul či přetrhnul si kolení vazy, což se potvrdí až po magnetické rezonanci, každopádně musí chodit tři týdny jen o berlích. A k tomu přibyl ještě Mára Rybář, jenž odjel hned po utkání do nemocnice na šití stehů pod okem, což zapříčil loket soupeře v souboji. Krve z něho teklo dost, ale byl dvakrát ošetřován E.Čudovou a zápas nakonec tento náš bojovník dohrál.

- pěkná akce hostů a v první šanci se objevil Kočka, jehož dobrou ránu gólman vyrazil na roh !
27´ - nepříjemné uklouznutí Plachého, obrovská bolest ve vyskočeném koleni, odnos na nosítkách a odvoz do Liberecké nemocnice – výrok lékaře – vazy !!! Přesné specifikum až po rezonanci !!!
42´ - trestný kop hostujícího Kočky do vápna domácích, ale hlavička Jircháře skončila jen nad bránou !

První půle byla nezáživná, kromě dvou nepovedených pokusů hostů. Domácí pouze organizovali obranný val a odkopávali dlouhé míče do obrany hostů a čekali na nějakou tu chybičku z jejich strany. Hostující hráči tentokráte nemohli přesně kombinovat, neboť jim odskakoval balón na velmi nerovném a hrbolatém terénu, který snad ještě neviděl válec. Bylo to sice pro oba týmy stejné, ale vyhovovalo to hlavně domácím, kteří kombinačně vůbec nehráli a hrozili vlastně jen ze standardních situací.

46´ - hosté konečně vyslali rychlíka Zimu do brejku, ale ten trefil do hlavy vyběhnuvšího gólmana !!!
50´ - závar před bránou hostů po trestném kopu, ale Luňák míč nakonec odkopl do bezpečí !
53´ - průnik Zimy do vápna hostů a jasné sražení, ale sudí to na penaltu neviděl, jen odkop od brány !
58´ - centr Kočky a parádní volej střídajícího mladého Dušana Kubra, který však gólman vyrazil na roh
66´ - další trestný kop hostů v podání Honců do vápna, ale hlavičku Zimy domácí gólman lapil !
69´ - ulička Rybáře na Dušana Kubra, který se trochu ukvapil a trefil jen gólmana domácích !
71´ - tvrdá rána Zimy z úhlu, ale gólman domácích byl opět včas na svém místě a míč si přikryl !
76´ - centr Kočky a Dušan Kubr postupoval sám na gólmana, ale ten jeho střelu zlikvidoval !
79´ - malá nepozornost hostů a zkušený domácí Věchem šel sám na Vaňáka a zavěsil – 1:0 !

Druhá půle byla již zajímavější, neboť domácím docházely síly a hosté se konečně dostávali do dobrých střeleckých pozic a šancí, ale bohužel ani jednu z nich nedokázali přetavit v branku. Nakonec domácí se štěstím, akcí zavánějící ofsajdem, udeřili a získali pro ně veledůležité tři body  pro posun v tabulce ze spodních pater o něco výše. Nám zbyly jen oči pro pláč nad dlouhodobou ztrátou dalšího našeho borce. A to jsme měli radost, že máme na lavici konečně někoho na střídání a pak přijde tato smůla.

Vaňák – Snášel, Jirchář (ŽK), Luňák, Honců (ŽK) – Zima, Rybář, Kočka, Čurgali, Ludrovský (46´- Kubr J.- ŽK) – Plachý (27´- Kubr D.)