Sokol Pěnčín - SK Stap Tratec 4:1 (3:1)

Po skvělém výkonu a hlavně i výsledku z minulého týdne doma se Železným Brodem (6:1), zajížděli vilémovští fotbalisté na neznámou půdu do Pěnčína, tentokráte u Liberce nebo spíše u Turnova, který je až ve druhé polovině tabulky a tak se dalo očekávat, že by všechny tři body měly putovat do Vilémova. Opak však byl pravdou.

Nejdůležitější minuty zápasu a sled branek:  

  • 10´- dobře kopnutý trestný kop D.Kubrem přesně na hlavu Zimy, ale míč šel jen těsně vedle
  • 23´- centr Kočky a Svoboda v čisté šanci trefil jen dobře postaveného gólmana domácích
  • 29´- chyba v rozehře a domácí Žďárský protlačil míč do sítě a bylo to rázem – 1:0 !!!
  • 31´- další trestný kop hostů, odražený balón přistál na noze Kočky a bylo to – 1:1 !
  • 40´- výborný centr Kučery na naběhnuvšího si Svobodu, ale ten minul bránu domácích !
  • 43´- centr do vápna hostů a nikým nekrytý Řeháček dostal domácí znovu do vedení – 2:1 !
  • 45´- než se hosté probrali, přinutili je domácí k další hrubé chybě a Řeháček zvýšil na – 3:1

Prvních takřka třicet minut bylo jasně v režii hostů, ale pak přišla první hrubá chyba, kterou nadšeně bojující domácí potrestali a od té doby se hrálo již jen spíše uprostřed hřiště. Urostlí domácí, zkušení borci dokázali vyhrávat většinu hlavičkových i osobních soubojů, což rozhodlo o vývoji utkání. Krátce před konce první půle hosté vyrobili dvě hrubky a domácí 40-ti letý útočník je v klidu potrestal a bylo po radosti všech přítomných Vilémováků.

  • 53´- centr domácích do vápna, špatný odkop a Řeháček završil svůj den hattrickem – 4:1 !!!
  • 57´- rohový kop hostujícího Kočky a střídající Plachý hlavou jen těsně minul bránu !
  • 61´- trestný kop domácích z 18-ti metrů gólman hostů Vorlíček vyrazil na rohový kop !
  • 77´- průnik hostujícího Svobody mezi dvěma beky, ale jeho střela v další šanci šla jen vedle !

Ve druhé půli se hosté po zcela zbytečně obdržené rozhodující brance, snažili alespoň o korekci ve skóre, ale urostlí domácí hráči jim k tomu nedali prakticky žádný prostor. Poslední čtvrthodinka se již spíše jen dohrávala, aby se nikdo nezranil a domácí tak po pěti prohrách za sebou konečně vyhráli, bohužel do odnesl nečekaně tým z Vilémova. Závěrem je nutno pochválit krásný domácí areál, kde nechybí malá umělka, velký bazén, dětské hřiště, parkoviště, tenisový kurt a příjemná hospůdka, stejně jako velmi přátelští domácí funkcionáři i diváci. Hřiště bylo o něco menší, než jsme zvyklí a trochu i tvrdší, prý mají problém s vodou, ale jinak pěkně střižený trávník a zajímavě řešený plot naproti kabinám.

Sestava Vilémova:

Vorlíček – Snášel, Kubr J. (ŽK), Zima, Luňák - Kočka (75´- Skotnica), Čurgali (55´- Plachý),Kučera (ŽK), Rybář (68´- Ludrovský), Kubr D. - Svoboda

Připraveni ještě:

Vaňák – Kuchař a Honců

Chyběli ještě:

Jirchář, Bulejko, Fišer, Záruba a Diego

  • Trenér: Dužár
  • Asistent:  Zbončák J.
  • Masérka: Čudová E. 
  • Vedoucí mužstva: Kurel P.
  • Fotograf: Fučík M.
  • Diváci: 180 –  z toho 18 nespokojených vilémovských fandů !!!
  • Rozhodčí: Blažek – Šnýdl, Vlček (dobrý výkon)
  • Delegát svazu: Diringer
  Domácí Hosté
Nejlepší hráči utkání: Řeháček (P) Kubr D. (V)
Žluté karty 3 2
Červené karty 0 0
Rohy 6 6
Držení míče 50% 50%
Ofsajdy 5 5
Fauly 16 14
Střely na bránu 7 3
Mimo 6 4

Další mistrovský zápas sehrajeme v sobotu 3. května od 17,00 hodin doma proti FC Nový Bor, kde se můžeme těšit na pár exligistů a našeho Havla !!!







SK Stap Tratec – SK Jirny 0:3 (0:0)



Zajímavé minuty utkání

3.10´-3.20´ naše první šance-centr Buryánka jen těsně přeletí Smolu
6.05´-6.20 Smola perfektně zasekává pod sebe,dává Křížovi,ale jeho střelu sráží obránce hostí
16.40´-16.55´ chytrý lob Tomáše Jägra,Kopřiva nastřeluje golmana
24.30´-25.10 první vážnější ohrožení Loose jirenským Jandzikem Pepa efektně kryje
40.20´-40.35´ rozhodčí přehlíží ruku hostí ve vápně a k nespokojenosti diváků penaltu nepíská
41.40´-41.55´ po Buryánkově rohu střílí Nagy-golman na místě
49.40´-50.00´ dalekonosný pokus hostujícího Šimka končí v Loosově rukavicích
57.50´-58.05´ po centru Buryánka střílí Smola z voleje do obránce
64.30´-66.00´ hosté kopou 3 rohy po sobě a střídající Janoušek dává první gól-0:1
76.00´-76.30´ na Buryánkův centr Smola nedosáhl
78.30´-78.50´ parádní pokus Očipky končí těsně vedle pravé tyče
84.00´-85.00´ hosté chybují v obraně,mladík Havel je v šanci,ale obránce ukopává na roh.K jeho provedení se postavil Očipka,nachází Buryánka a jeho skákavý volej končí na vrchní síti hostující branky
86.10´-86.50´ ve snaze vyrovnat otevíráme obranu a toho využívá velice hbitý Janoušek a zvyšuje na 0:2
91.10´-92.00´ v nastaveném čase inkasujeme po rohu Procházkou třetí gól-0:3,vzápětí je zde konečný hvizd rozhodčího
 
Grafické zpracování a tvorba systému: Tomáš Fúsek ml. © 2008
Kopírování náplni webu bez souhlasu autora přísně zakázáno.